סכמ"ש!

L e i a

New member
סכמ"ש!

אנג'וי D:

משהו כיפי:
משהו מעצבן:
משהו מצחיק:
משהו חדש:
סרט השבוע:
שיר השבוע:
סדרת השבוע:
בילוי השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:

בונוס שבועי: 3 דברים שהייתן/ם מביאות/ים לאי בודד? (הערה חשובה: זה אי בודד עם wifi)

שירטע

New member
עונה

משהו כיפי: ירד גשם בחג! גשם חזק לאיזה חצי שעה. כיף

משהו מעצבן: הפלא' שלי מת ועוד לא הצלחתי למצוא סמארטפון טוב במחיר סביר. בינתיים אני תקועה עם מכשיר מתקופת התנ"ך.
משהו מצחיק: לא עולה לי משהו כרגע

משהו חדש: צעיף חדש *-* (מה לעשות אני מכורה לצעיפים)
סרט השבוע: לא רואה הרבה סרטים. בעיקר סדרות
שיר השבוע: Summer moved on של A-ha.
סדרת השבוע: שרלוק, Psych, קאסל (שלושת הפרקים הראשונים של עונה 5. חיכיתי וחיכיתי לתרגום ובסוף לא התאפקתי. מדהים
)
בילוי השבוע: נמל ת"א ליומולדת של חברה :)
תוכניות לשבוע הבא: וול, מקום שירות חדש. ובתקווה לסדרה חדשה להתמכר אליה. המלצות?
ומוסיפה -
ספר השבוע: המסע אל קצה העולם בפעם השלישית
ועיניים שחורות, ספר עם הרבה פוטנציאל וכתיבה די קלוקלת.

בונוס שבועי: 3 דברים שהייתן/ם מביאות/ים לאי בודד? (הערה חשובה: זה אי בודד עם wifi)
מחשב נייד שאיכשהו נטען מהשמש כדי לראות המון המון סדרות וגם לדבר עם אנשים כמובן, תיק מלא עם הספרים האהובים עליי, ומשקפי שמש

The LadyKiller

New member
מסכמשתתתת

משהו כיפי: שבוע קצרצררר
משהו מעצבן:
משהו מצחיק:
משהו חדש:אייפונוששש
סרט השבוע:דמדומים
שיר השבוע:mine של טיילור סוויפט
סדרת השבוע:קאסל
בילוי השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:לחגוג יומולדתתתת

בונוס שבועי: 3 דברים שהייתן/ם מביאות/ים לאי בודד? (הערה חשובה: זה אי בודד עם wifi) אייפונוש, את ליאה ואת הלפטופ שנראה גוסיפ גירל ודקסטר!! [אם יש וויפי יש מקום להטעין את הלפטופ כן?]

L e i a

New member
עונה~

משהו כיפי: השגתי את ת'ור שרלוק וקורטרמיין בקבוצה בוואטסאפ.

משהו מעצבן: עבודה.
משהו מצחיק: אמא של חברה של חברה שהגיעה למשהו שפרסמתי בפייסבוק.
משהו חדש: יש לי סוודר ג'ון! והוא מושלם ורך כזה אין פלא שג'ון לובש אותו עם כמה שהוא מכוער.
סרט השבוע:
שיר השבוע: don't know who you are של גרפונקל ואוטס. מושלמות.
סדרת השבוע: מרלין, דקסטר, קורוקו נו בסקט, גליי (ראיתי את הפרק של שבוע שעבר באיחור)
בילוי השבוע: צפייה בפרק של מרלין. היה גאוני.
תוכניות לשבוע הבא: החלקה על הקרח!!11

בונוס שבועי: 3 דברים שהייתן/ם מביאות/ים לאי בודד? (הערה חשובה: זה אי בודד עם wifi) אייפון, מיטה וסירת מנוע. את הלפטופ מורן מביאה.

שנינוש 1

New member
עונה

משהו כיפי: שינה, והרבה ממנה

משהו מעצבן: חשבתי על למצוא עבודה, התעצבנתי וחזרתי לישון
משהו מצחיק: אני כותבת בפורום.
משהו חדש: אני כותבת בפורום.
סרט השבוע: מת לחיות 1-4
שיר השבוע: too close- alex clare
סדרת השבוע: teen wolf ( שמישהו יהרוג אותי עכשיו
)
בילוי השבוע: מופע מחווה לfoo fighters
תוכניות לשבוע הבא: החלקה על הקרח

בונוס שבועי: 3 דברים שהייתן/ם מביאות/ים לאי בודד? (הערה חשובה: זה אי בודד עם wifi) פלאפון (גלקסי! כי אפל זה זבל!), גיטרה ואת דארן כריס- שלא יהיה משעמם. את כל שאר הדברים ליאה ומורן מביאות (יש לי את דארן כריס ברור שהן באות איתי
)

סכמ"ש באיחור

משהו כיפי: אה.. חגים?
משהו מעצבן: אבטלה
משהו מצחיק: אבא שלי
משהו חדש: בגדים

סרט השבוע: סטריט דאנס 1+2
. בריטים ל א יודעים לעשות ריקודי רחוב. פשוט לא.
שיר השבוע: run - smash

סדרת השבוע: ניקיטה, שקרניות, צמרמו- אה.. לאמשנה

בילוי השבוע: קניון
תוכניות לשבוע הבא: למצוא עבודה

בונוס שבועי: 3 דברים שהייתן/ם מביאות/ים לאי בודד? מחשב נייד, ספר ומשקפי שמש.

בהצלחה!

לחברות הפורום המחפשות עבודה, חשוב מאוד לא להתייאש זה כנראה נשמע כמו עוד אחד מהדברים שאומרים אבל לגמרי נכון.
מאז שהתפטרתי לקח לי הרבה סירובים וכמה חודשים של חיפוש עד שקיבלו אותי למקום שאני נמצאת בו עכשיו.

ממש be-lated

משהו כיפי: 'אנה קרנינה'
משהו מעצבן: חולה ושוב חולה וגם עבודה שלא ראיתי הרבה ממנה כי הצתננתי, יש לנו קטע עם המזגן או שהוא ממש עובד וקר ואני בדיוק באתי עם חולצה קצרה ונעליים פתוחות או שהוא סגור ומחניק ואז בדיוק באתי מוכנה עם שרוול ארוך ונעלי אלדו שטוחות וסגורות.
משהו מצחיק: לא היו לי ממש דברים מצחיקים, אני מניחה ששיחות של אנשים שאני שומעת באקראי דוגמא חביבה
אמא: אני הייתי אצל פסיכולוג
ילד: זה לא פייר אימא, שאת הולכת לפסיכולוג ומתלוננת עלינו ואנחנו לא יכולים ללכת גם.
משהו חדש: יצא לי להבין כמה אנחנו מבזבזות על מוצרי טיפוח, זה פשוט אוסף שלא נגמר בין אם זה איפור מסקרה,מייק אפ, פודרה, קונסילר, צלליות, עיפרון, איילינר וכו' ובין אם זה טיפוח הכי בסיסי מי פנים, קרם לחות, קרם גוף, מסיר איפור לפנים, מסיר איפור עיניים, קרמים לכל חלק אפשרי של הגוף, שמן לשיער, מסיכות לשיקום השיער וכו' בסוף יש לי ערימה של מוצרים עם תאריך תוקף ולוקח לי מלא זמן להתארגן.
סרט השבוע: 'אנה קרנינה' אבל גם Detachment המעולה! בכיכובו של אדריאן ברודי המעולה לא פחות שאחרי הסרט הזה ככל הנראה תתאהבו בו אם כבר לא התאהבתם לפני, פשוט יצירת מופת.
http://www.imdb.com/title/tt1683526/ מדכה אבל חשוב.
שיר השבוע: http://www.youtube.com/watch?v=rPFGWVKXxm0&feature=youtube_gdata_player
סדרת השבוע: 'קאסל' שהתחלתי ומאחר ואני חולה יש לי מלא זמן פנוי כרגע על סדרות והראש שלי גם ככה לא עובד מספיק טוב בשביל שאעביר את זמני בלקרא. יש המלצות?
בילוי השבוע: 'אנה קרנינה' שהספקתי לפני שחליתי הידד!
תוכניות לשבוע הבא: להחלים לחזור לעבודה

בונוס שבועי: 3 דברים שהייתן/ם מביאות/ים לאי בודד? (הערה חשובה: זה אי בודד עם wifi) לא רוצה קרינה של וויפי על עצמי מה לגבי איזה ספר טוב

למעלה