תחילת שבוע!

Sigal H

New member
תחילת שבוע!

ראש השנה ויום כיפור מאחורינו וחג הסוכות עוד רגע מתחיל. לחובבי הז׳אנר - תהנו מהחג ומחול המועד הבאים עלינו לטובה. לאנשים שכל הסיפור הזה לא לרוחם - תחזיקו מעמד, כבר רואים באופק את סוף תשרי ותחילת ה״אחרי החגים״ הנודעת.
בינתיים, כולם מוזמנים לסכם את השבוע החולף ולקבל את השבוע החדש:

הטוב של השבוע החולף

הפחוטוב

איש השבוע

ספר השבוע

איך עברו החגים עד כה?

יש תוכניות לסוכות? מהן?

מה עדיף - חגים או שגרה?

ומשהו קטן/סיפורון/בדיחה/קישור להתחיל את השבוע בחיוך

שלל ברכות ועוד חג שמח

עוד קשה לי לסמכ"ש אבל המילים אחרי החגים משמחות

אותי.

לעומת זה המילה חול עושה לי פאניקה. גיליתי שעוד אנשים חווים את זה כטראומה, הסופת חול שהיתה.

מה שיש לי לתרום למורל הלאומי זה את זה, נראה אם הפורטל מרשה קבצים כאלה.

bimbo15

New member
משגע. לי זה הוסיף המון למוראל, שירד מאד בסוף השבוע

הסיבה לכך: חברתי הטובה ביותר עברה אירוע מוחי.
המחשבה על כך מזעזעת, ומזעזע יותר היה לראות אותה בבי"ח. למזלה, בבית תפסו את זה מיד והובאה לבי"ח בהקדם האפשרי. כך שאולי היא תצא מזה בשלום.

שיהיה לכולם חג נעים עם בשורות טובות בלבד

bimbo15

New member
סיגלי, אני מקווה שהתאוששת כבר מהאבק.

שמחתי לקרוא שהיו לך כמה סיבות טובות להנות. מגיע לך.

מה שלום חברתך? מקווה שהוטב לה.
את "רופא להשכיר" לא ראיתי, כי חשבתי שזו סתם סידרה שנמרחת. אבל לאחר שכתבת עליה ברוח אוהדת כל כך, אשמח לצפות בה. באיזה ערוץ זה?

שיהיה לך חג נפלא עם מזג אוויר ידידותי למשתמש

bimbo15

New member
אגב, פעם פעם דובר על מפגש. זה

עדיין בא בחשבון? מתקרב מזג אוויר נפלא

Sigal H

New member
נפלא, הא?

אז אני מבינה שתורך ליהנות ממזג האוויר. תהני, תהני, מחוייכת איתך

&nbsp
אני אשמח למפגש אבל אין לי די כוח לארגן את הכל. אם מישהי/ו ת/יקח אחריות על זה, אצטרף בשמחה גדולה.

Sigal H

New member
עדיין עובדת על זה

תודה

אכן הוטב לה, למרות שלא עבר לגמרי. מחכים לתור אחרי החגים.
&nbsp
״רופא להשכיר״ היא סדרה קלילה וחסרת קשר למציאות, למרות שלפעמים היא מתיימרת להיות. אני לא יודעת מי היועצים הרפואיים שלהם אבל יש להם כל כך הרבה פרטים שגויים מבחינה רפואית, מה שיכול להביא לכעס על העצלות שלהם או לפרצי צחוק מהטכנובבל שלהם. באותה רצינות הם מתארים את חיי העשירים, הרקע עליו מתרחשת הסדרה. זה מתוייג כ״דרמה קומית״, אני רואה בזה קומדיה אתרופולוגית על החברה שהצמיחה מתוכה כזאת סדרה. בקיצור, אותי היא משעשעת אבל לא הייתי ממליצה עליה כסדרה איכותית.
ואני צופה ברשת, לא בטלוויזיה. הרבה יותר נוח.
&nbsp
ושיהיה לנו אקלים ארגונומי להפליא

Sigal H

New member
אוי, אוך

אירוע קשה?
מאחלת לה התאוששות שלמה, או לפחות התאוששות של הדברים החשובים לה.
ולך

גם

רציתי כבר אתמול להגיב. אם הגיעה בזמן וקיבלה את הזריקה זה יכול לצמצם את הנזק.
וגם יש דבירם שלוקח זמן עד שמתבהרים, ואני אומרת את זה לטובה. יש יכולות שיקום והפתעות לטובה.

bimbo15

New member
סיגלי ו-ויוויאן
על תגובתכן.

בנתיים חברתי עברה גם אירוע לב, והיתה מורדמת ומונשמת. היום אדע יותר.

ויוויאן את צודקת בדבריך, ואכן הטיפול היה מהיר ביותר. נקווה לטוב.

וואו, זו אותה חברה?

האירוע לב היה במקביל או אחרי האירוע מוחי?

מקווה שגם אותו קלטו מהר וטיפלו.
מחזיקה אצבעות.

Sigal H

New member
אני והתח״ש

החלטתי באופן סופי שאינו משתמע לשתי פנים - ה״נמר״ המוזר הזה הוא כלב תחש במשחק מחבואים רב-תרבותי. למה? כי צריך אחד כזה והתמנון סגול מדי.

בכל אופן, איפה היינו?
אה -

הטוב של השבוע החולף:
הסופ״ש, ללא ספק. התקבצנו כמה חברות וכלבלבה בביתי וזה היה חיוך על חיוך על חיוך על חיוך.

הפחוטוב: החלטתי להפסיק לנהוג בטיפשות ולחזור לתחזק את עצמי קצת יותר ברצינות ועם קצת פחות מה שאנשים מצחיקים נוהגים לכנותו ״גבורה״ ואני מכנה ״נו מילא״. חוץ מזה הייתי על הפנים והמילים לא עבדו לי השבוע, אבל המספרים פיצו על כל מה שהמילים החסירו.

איש השבוע: כל כך הרבה זכאים לתואר השבוע, אשריי.

ספר השבוע: ״המסעדה שבסוף היקום״ / דגלאס אדאמס. אני מחפשת קטע ספציפי משם, אבל לא יכולה לדלג על הגאונות השזורה בדרך.

איך עברו החגים עד כה? בחיוכים – נהדר. במזג האוויר… סתיו

יש תוכניות לסוכות? מהן? הספיק לי, אני מדלגת על לחגוג את סוכות הפעם וישר נחה לקראת השגרה הבעל״ט.

מה עדיף - חגים או שגרה? שגרה. אני אוהבת חגים אבל יותר מדי פעמים הם אנטי-קליימקטיים (או איך שכותבים את זה)

ומשהו קטן/סיפורון/בדיחה/קישור להתחיל את השבוע בחיוך: אחד הביצועים היפים.

ימים שמחים שיהיו לנו,
סיגל

bimbo15

New member
היי סיגל, איך את לא מרחיבה על הכלבלבה?

אני שמחה שאת פחות עובדת על "גבורה" ונהנית ממה שבאמת מהנה אותך.
אשמח לקרוא את הספר שאת משבחת.
שמחה גם על ימי החגים שעוברים עליך בטוב.
ובאשר לביצוע של קורל - יפהפה. פעם ראשונה שאני שומעת אותם. גם הקליפ יפה ונעים ולא מתפלצף.

המשך ימים מחוייכים ושגרה נעימה

Sigal H

New member
תודה

אחח, הכלבלבה... מאיפה להתחיל?
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
...מלזכור במילים. אחזור כשאמצא אותן, יש המון חיוכים.

Sigal H

New member
רצית כלבלבה? קבלי:

אז הכלבלבה, קטנטונת מצחיקה שכזאת, בגודל של חתול ועם נטייה להאמין שמשום כך היא באמת חתול. היא קיפצה על הספות מחלון לחלון (ברשות, כמובן), משקיפה על הכביש ברוב חשיבות עצמית או מתחרדנת תחת קרני השמש על הספסל. היא לא קיפצה לחיקי כמו עם האחרות אבל בלילה הזמינה את עצמה לישון על רגליי. התעוררתי בכאב גדול בקרסוליים, מן הסתם, אבל הכוונה הייתה מתוקה. חוץ מזה היא הייתה ערימה של חיוכים.

הבנות היו נהדרות, לקחו שליטה על הבית בזמן שאני נחתי על הכורסה החביבה עליי, התקשקשנו נהדר והאוכל (הטבעוני) היה טעים להפליא.

עייפתי ממילים. מאחלת לכולם שמחה ובשורות טובות

למעלה