שירשור היכרות

חה, אני גם רוצה.

שם: קים תאריך לידה: 31.7.88 מין: נקבה גיל: 16 וחצי כיתה: י"א ריח אהוב: של אחרי הגשם מילה אהובה: ג'יזס. סתם, היא לא האהובה עליי (מה זה בכלל מילה אהובה?!), אבל לאחרונה אני משתמשת בה הרבה.. די הרבה. רעש אהוב: גשם. שיר אהוב: אין חיה כזאת. יש יותר מידי בשביל שאני אפרט כאן. חוץ מזה שזה משתנה כל הזמן. מקום אהוב: חוף הים. צבע: כתום וצהוב. חית מחמד: כלבה. פירסינג?(הכוונה אם יש לכם) הליקס (הלמעלה של האוזן) בצד שמאל. קעקועים? לא. אובססיות? מוזיקה. התמכרות? סיגריות. אתה בן אדם של לילה או יום? הממ.. תלוי במצב הרוח. יש לך הרגלים רעים? תלוי מה נקרא רע.. }-) איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ? ..כן, זה. הפחד הגדול שלך- מוות. החולשה שלך- הממ.. תנו לי לחשוב על זה קצת ולהחליט מה הכי פחות מביך. החוזק שלך- דיבור. אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? מישהו שגר בשיקאגו. אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה? הייתי עושה שדברים מסויימים פחות יפריעו לי. מה הדבר הכי טוב שקרה לך? שעברתי לישראל. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לנצל את הטוב כל עוד הוא קיים.. בעצם לא, זה פלצני מדי. הממ.. לא להתחבר עם כוסיות, אני מניחה. מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? עיניים, בטן. מה הכי פחות? כפות ידיים ורגליים. אני כזאת מפלצת. יש לך בטחון עצמי? הממ.. בערך, כן. - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים? נורא. בעצם.. תלוי אם אני עייפה. כי אם כן אז עוד יותר. אם לא.. אז עדיין, אבל פחות. שונא את עצמך? לא. ממש.. נראה לי. מתבודד? לא. חי את הרגע? משתדלת. מעשן? כן. סמים? בחיים לא. מתפלל? לא, תודה. ישן עם בובות פרווה? הממ.... לא. יוצא לטיול בגשם? מדי פעם. נוהג? קצת. האם אי פעם פגעת בעצמך? אם להכנס בתוך פינה של שולחן נקרא לפגוע בעצמי- אז כן, הרבה. היית מאוהב? המון. היית על סמים? לא. היית שיכור? כן
שחית בעירום? לא. ברחת מהבית? כשהייתי קטנה הייתי מאיימת, אבל הייתי פחדנית. עברת ניתוח? לא. שיחקת מונופול? בוודאי! ראית טיטניק? בחופש פסח בכיתה ה' חברה שלי ואני ראינו את זה כל יום. בעע. עפת משיעור? כן. חדווה המטומטמת. דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי? כי יש מישהו שלא?? שברת עצם? כן. פעמיים ברגל, פעם אחת ביד. נשבר לך הלב? אפשר לקרוא לזה ככה, כן. היית מאוהב? זה כבר היה. חטפת מכות? לא, אבל הלכתי מכות. היהיהי. התחילו איתך? כן. היית על במה? כל שישי שני (יעני פעם בשבועיים, אל תהיו טיפשים). שכבת עם מישהו? לא עניינכם. חשבת על התאבדות? לא. נשארת ער כל הלילה? תראו לי קיבוצניק אחד שלא נשאר ער כל הלילה לפחות פעם אחת בחיים שלו. הרגת מישהו? ודאי, כל יום. חשבת שאתה משתגע? מהחום, כן. היית בתאונת דרכים? לא. בגדו בך? איזו דרמטיות.. לא. היה לך חלום שהתגשם? ..לא יודעת. עברת על החוק? עצם זה שמוכרים לי אלכוהול זו עבירה על החוק, אבל לא אני עוברת, המוכרים עוברים. זין. גנבת? כן. סוכריה על מקל מאיזו חנות של ערס מנופח ומגעיל. הא לך, ערס אידיוט! הופעת בטלויזיה? כן, בעצרת של רבין. החזקתי שלט וצילמו אותי מלא. סלב עלק. קפצת בנג´י? יום יבוא. הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר? בקיץ, כן. רצית להיות לשניה המין השני? כן, בטיולים, כשהבנים יכולים ללכת רגע הצידה ולהשתין ואנחנו צריכות ארבע נקבות שישמרו, אחת שתעביר את הנייר ומלא קוצים שייתקעו בתחת. חרא בתחת. הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים? ..כמו בערך.. עכשיו? כן. השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים? לא. ז"א.. זה שאלון נכון? לא סקר. אני לא רוצה ליפול בשאלה מכשילה מפגרת כמו זאת.

למעלה