COMIC RELIEF

DesertRose7

New member
COMIC RELIEF

לכבוד ההופעה של מקפליי במסגרת RED NOSE DAY שמשודרת מחר בערוץ BBC PRIME שנקלט בישראל בשעה תשע בערב קצת מידע ותמונות על מה זה בכלל. האגודה קמה על ידי כמה קומיקאים שרצו להעביר את מסר רציני על ידי שימוש בצחוק וקומדיה.במשך השנים יותר מ2050 מפורסמים נשתתפו בהתרמות. כל שנתיים יש את ארוע ההתרמה הגדול שנקרא RED NOSE DAY ובמסגרתו מעודדים את כולם לשים אף אדום, להתחפש ולעשות דבריפ טיפשיים ובכך לעזור ולגייס כסף - כולל המפורסמים. כלה כסף שנתרם עובר לילדים נזקקים, פרויקטים באפריקה ובמדינות עניות ונזקקות. השנה מקפליי לוקחים חלק באירוע הענקי הזה כשהם היוצרים של הסינגל הרשמי ALL ABOUT YOU/YOU'VE GOT A FRIEND כדי שהבנים יבנו למה הם בעצם עוזרים לקחו אותם לצלם את הקליפ לYOU'VE GOT A FRIEND באוגנדה עם ילדים שחולים באיידס או שאחד מהמשפחה שלהם חולה באיידס. אי אפשר שלא לבכות כשרואים את הקליפ. בקליפ של ALL ABOUT YOU אפשר לראות כמה וכמה מפורסמים בריטיים שאולי לא יגידו שום דבר לישראלים שפה. בכל מקרה הסינגל צפוי להגיע למקום הראשון ביום ראשון הקרוב- *מחזיקים אצבעות* וזה יהיה כבר ה#1 השלישי של מקפליי בסינגלים. תרגישו חופשי לשרשר תמונות מאוגנדה ומהקליפים. COMIC RELIEF יום שישי ה-11/3 בשעה 21:00 בBBC PRIME

inbal287

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo187.gif../images/Emo174.gifת'נקס שחר../images/Emo9.gif

באמת כל הכבוד להם שהם ככה משתפים בבה, זאת באמת מטרה חשובה. אני הייתי סחוטה מדמעות אחרי שראיתי את All About You!

PunK RocK 1o1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
דאגי כל כך מצחיק בתמונה הזאת!

inbal287

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo187.gif../images/Emo174.gifחח נכון../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif

הוא בכלל, כל תמונה שלו יש לו איזה פרצוף מוזר אחר
הוא כמו מר גמיש

DesertRose7

New member
בדיוק מה שאני חשבתי..

כבר עליתי על זה בהייד (סורי.. אני רק מציאותית..חיחי..) היה רצף של תמונות שבכל תמונה הפה שלו במקום אחר!

inbal287

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo187.gif../images/Emo174.gifחחח

הוא מזכיר לי את התמונות של פיקאסו
[פה במקום אוזן, אף במקום עין...
]

PunK RocK 1o1

New member
הדבר היחיד

שלא טוב בפורום החדש זה.. טוב שהם נזכרו!!! איך נעביר 208(!!) עמודים של תמונות1?!?!?!

DesertRose7

New member
את אומרת לי?!

תחשבי כמה תמונות אני העלתי לשם.. אני אמות! טוב.. לאט לאט ובטוח.. חוץ מזה שיש מספיק מי שיעזור לנו

PunK RocK 1o1

New member
לאלאללאלאלאלא

אני לא מסכימה! (
) התמונות נשארות בהייד פארק! אי אפשר להעביר 208 עמודים! זה פשוט יותר מדי! אני בעד שהתמונות ישארו בהייד פארק ותמונות חדשות ילכו לשם!

inbal287

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo187.gif../images/Emo174.gifהוו...

נעביר נעביר... לי אין בעיה לעשות שירשורי תמונות ענקיים בכלל... להפך, כמה שיותר יותר טוב

PunK RocK 1o1

New member
זה לא סתם גדול! זה ענק!

אלו 208 (התלהבתי מה-8...
) אלו מלאאא הודעות בתפוז!

DesertRose7

New member
שמעתן על..

גלריה?! כשנפתח תרגישו חופשי למלא אותך.. ולירון ענבל.. את כבר עברת על ה-208 עמודים האלה???????

למעלה