שאלון ארצות

Volldemort

New member
שאלון ארצות

אני לא חושב שהיה פה אי פעם שאלון (או לפחות לא ראיתי פה אחד), אז הנה זה מגיע
שם: גיל: מגורים: תמונה (אם בא לכם): היית פעם בחו"ל? אם כן, באיזה ארצות? באיזה ארץ הכי נהנית? באיזה ארץ שעוד לא היית בה הכי היית רוצה לבקר? באיזה ארץ הכי היית רוצה לגור אם לא בישראל? נולדת בארץ? אם כן, האם היית רוצה להיוולד בארץ אחרת? איזה? איזה אזרחויות יש לך? כמה שפות את/ה יודע/ת? האם היית רוצה ללמוד שפה אחרת? איזה? עד כמה את/ה טוב/ה באנגלית? אם היית יכול/ה ללמוד את השפות הבאות, במה היית בוחר/ת: -ערבית או רוסית: -ספרדית או גרמנית: -איטלקית או פורטוגזית: -שבדית או בולגרית: -סינית או צרפתית: את/ה אוהב/ת את יום העצמאות? אם כן, מה את/ה הכי אוהב/ת בו: תנ/י שלוש מילות תואר על אנשים ישראלים: ועל ישראל: עד איזה גיל למדת גיאוגרפיה בבית הספר? האם אי פעם התכתבת עם מישהו/י מארץ אחרת? מה את/ה מעדיפ/ה, חופשת בטן גב או חופשה עם טיולים/סיורים? מהי היבשת האהובה עלייך? את/ה צופה באירוויזיון? ובאולימפיאדה? האם את/ה חושב/ת שללכת לנתב"ג ולבחור לאן לטוס לחופשה על המקום, זה מגניב? האם היית עושה דבר כזה? בדיעות הפוליטיות, את/ה ימני/ת או שמאלני/ת? מה הממתק הכי ישראלי בעיניך? והזמר/ת? והשחקן/ית? וערוץ הטלוויזיה? אם היית צריכ/ה לדמות את המדינה לצבע אחד, איזה צבע זה היה? ואת ירושלים? ואת העיר בה את/ה גר/ה? מה את/ה מעדיפ/ה, שירים בעברית או באנגלית? איזה זמר/ת או להקה מחו"ל היית רוצה שיבוא לארץ? זה או זה: ת"א או ירושלים? חיפה או באר שבע? אילת או צפת? לונדון או ניו יורקנ? מיאמי או פריז? מדריד או ברצלונה? קהיר או סיני? מילאנו או רומא? אמסטרדם או ליברפול?

nerod 72

New member
עונה ...

שם: אורן גיל: 26 מגורים: מרכז היית פעם בחו"ל? כן אם כן, באיזה ארצות? טורקיה, צרפת, אנגליה, צ'כיה, הולנד, ארה"ב, גרמניה, איטליה באיזה ארץ הכי נהנית? עיר אם כבר- ברלין ולונדון באיזה ארץ שעוד לא היית בה הכי היית רוצה לבקר? ספרד / ברזיל באיזה ארץ הכי היית רוצה לגור אם לא בישראל? אנגליה או גרמניה נולדת בארץ? כן אם כן, האם היית רוצה להיוולד בארץ אחרת? איזה? מדינה במערב אירופה איזה אזרחויות יש לך? ישראלית כמה שפות את/ה יודע/ת? 3 האם היית רוצה ללמוד שפה אחרת? איזה? צרפתית/ גרמנית עד כמה את/ה טוב/ה באנגלית? אני מורה לאנגלית :) אם היית יכול/ה ללמוד את השפות הבאות, במה היית בוחר/ת: -ערבית או רוסית: רוסית -ספרדית או גרמנית: גרמנית (ספרדית יודע) -איטלקית או פורטוגזית: איטלקית -שבדית או בולגרית: שבדית -סינית או צרפתית: צרפתית את/ה אוהב/ת את יום העצמאות? לא , יותר מדי רעש ובלגן . אם כן, מה את/ה הכי אוהב/ת בו: תנ/י שלוש מילות תואר על אנשים ישראלים: קולניים, חוצפנים, עקשנים ועל ישראל: בית עד איזה גיל למדת גיאוגרפיה בבית הספר? 14 בערך? האם אי פעם התכתבת עם מישהו/י מארץ אחרת? כן מה את/ה מעדיפ/ה, חופשת בטן גב או חופשה עם טיולים/סיורים? טיולים מהי היבשת האהובה עלייך? אירופה את/ה צופה באירוויזיון? כן ובאולימפיאדה? כן, אבל לא עוקב אחרי הכל האם את/ה חושב/ת שללכת לנתב"ג ולבחור לאן לטוס לחופשה על המקום, זה מגניב? כן! האם היית עושה דבר כזה? למה לא בדיעות הפוליטיות, את/ה ימני/ת או שמאלני/ת? מרכז מה הממתק הכי ישראלי בעיניך? במבה אם היית צריכ/ה לדמות את המדינה לצבע אחד, איזה צבע זה היה? כחול ואת ירושלים? זהב :) ואת העיר בה את/ה גר/ה? אפור מה את/ה מעדיפ/ה, שירים בעברית או באנגלית? אנגלית איזה זמר/ת או להקה מחו"ל היית רוצה שיבוא לארץ? מדונה / ליידי גאגא/ קושין/ אדל/ ביונסה זה או זה: ת"א או ירושלים? ת"א חיפה או באר שבע? חיפה אילת או צפת? אילת לונדון או ניו יורקנ? לונדון מיאמי או פריז? פריז מדריד או ברצלונה? ברצלונה קהיר או סיני? סיני מילאנו או רומא? רומא אמסטרדם או ליברפול? אמסטרדם

shoham95

New member
עונה

שם: שהם גיל: כמעט 17 מגורים: צפון היית פעם בחו"ל? לא באיזה ארץ שעוד לא היית בה הכי היית רוצה לבקר? ארה"ב, בריטניה וניו זילנד! אבל כל ארץ שהם מגיעים אליה במירוץ- אני רוצה גם להגיע. בקיצור, לכל העולם בערך
באיזה ארץ הכי היית רוצה לגור אם לא בישראל? רק ישראל!
באמת שמבחינתי אין אופציה אחרת. אבל אם כבר, באופן תאורטי לחלוטין... ארה"ב. נולדת בארץ? כן אם כן, האם היית רוצה להיוולד בארץ אחרת? איזה? לא איזה אזרחויות יש לך? ישראל כמה שפות את/ה יודע/ת? עברית ואנגלית. וכמה חרטוטים בספרדית מעברי כצופת קטנטנות ופינת אור. אבל אני לא ממש זוכרת
האם היית רוצה ללמוד שפה אחרת? איזה? כל שפה בערך. עד כמה את/ה טוב/ה באנגלית? טובה אם היית יכול/ה ללמוד את השפות הבאות, במה היית בוחר/ת: -ערבית או רוסית: אני מתלבטת. שתיהן שימושיות במדינתנו. אבל נראה לי שערבית -ספרדית או גרמנית: ספרדית -איטלקית או פורטוגזית: איטלקית -שבדית או בולגרית: יו, בחיים לא שמעתי מישהו מדבר בשפות האלה
-סינית או צרפתית: צרפתית. סינית זה קשה מדי, אפילו שזו שפה מגניבה. את/ה אוהב/ת את יום העצמאות? כן
אם כן, מה את/ה הכי אוהב/ת בו: הכל! את מה שעושים בו ואת האווירה באופן כללי. אחלה יום. תנ/י שלוש מילות תואר על אנשים ישראלים: חוצפנים, נחמדים ומתלהבים ועל ישראל: יפה, קטנה, שלנו. עד איזה גיל למדת גיאוגרפיה בבית הספר? כיתה ח' (כולל) האם אי פעם התכתבת עם מישהו/י מארץ אחרת? לא מה את/ה מעדיפ/ה, חופשת בטן גב או חופשה עם טיולים/סיורים? טיולים מהי היבשת האהובה עלייך? אמריקה את/ה צופה באירוויזיון? רק בשיר של ישראל ובנקודות ובאולימפיאדה? בד"כ לא, אולי אם יש משהו שמעניין אותי האם את/ה חושב/ת שללכת לנתב"ג ולבחור לאן לטוס לחופשה על המקום, זה מגניב? לא יודעת, אף פעם לא ניסיתי האם היית עושה דבר כזה? לא נראה לי, אני לא עד כדי כך ספונטנית
בדיעות הפוליטיות, את/ה ימני/ת או שמאלני/ת? ימנית מה הממתק הכי ישראלי בעיניך? נגיד, שוקולד פרה
והזמר/ת? שלמה ארצי והשחקן/ית? אולי מוני מושונוב? וערוץ הטלוויזיה? 1 אם היית צריכ/ה לדמות את המדינה לצבע אחד, איזה צבע זה היה? כחול (לא יודעת למה, זה הדבר הראשון שעלה לי לראש) ואת ירושלים? זהב (מקורי משהו) ואת העיר בה את/ה גר/ה?
מה את/ה מעדיפ/ה, שירים בעברית או באנגלית? לא יודעת, זה לגמרי תלוי בשיר. אני שומעת יותר ישראלי אבל אני גם אוהבת לועזי. איזה זמר/ת או להקה מחו"ל היית רוצה שיבוא לארץ? רדיוהד! זה או זה: תל אביב או ירושלים? ירושלים חיפה או באר שבע? חיפה אילת או צפת? אילת לונדון או ניו יורקנ? ניו יורק מיאמי או פריז? מיאמי מדריד או ברצלונה? מדריד קהיר או סיני? סיני מילאנו או רומא? רומא אמסטרדם או ליברפול? אמסטרדם טוב באחרונים סתם חרטטתי כי אני לא באמת מכירה את הערים האלה, אבל בחרתי את מה שנשמע לי יותר טוב

לא שזה יעניין מישהו, אבל בסדר P:

שם: מאיה. גיל: 22. מגורים: ראשון לציון. היית פעם בחו"ל? לא. אם כן, באיזה ארצות? :( באיזה ארץ הכי נהנית? :( באיזה ארץ שעוד לא היית בה הכי היית רוצה לבקר? חו"ל לא מעניין אותי יותר מדי האמת, דווקא מעדיפה חופשה בארץ... אבל תמיד רציתי לבקר בפארקים של דיסני. :( ואולי לראות דברים יפים באמסטרדם. באיזה ארץ הכי היית רוצה לגור אם לא בישראל? לא הייתי רוצה, אבל אם כן אז אולי אנגליה, או מקום שקט כלשהו שלא יותר מדי חם. נולדת בארץ? כן. אם כן, האם היית רוצה להיוולד בארץ אחרת? איזה? לא, אני לא באמת צריכה אזרחות של עוד מדינה. P: לא יהיה מצב שאני פתאום אחליט שבא לי לעבור לחו"ל. איזה אזרחויות יש לך? רק ישראלית. כמה שפות את/ה יודע/ת? עברית ואנגלית. האם היית רוצה ללמוד שפה אחרת? איזה? ללמוד לא, התהליך למידה של שפות משעמם ומיותר מדי בשבילי. אבל אם נגיד הייתי יכולה לעשות קסם ופתאום לדעת עוד שפה, אז אני מניחה שרוסית, ערבית וספרדית, אולי צרפתית. אבל בתכלס מכל אלה רק רוסית יכולה באמת לעזור לי בחיים. P: עד כמה את/ה טוב/ה באנגלית? אף פעם לא באמת יצא לי לדבר אנגלית, אבל אני יודעת לקרוא ולכתוב טוב, ובדרך כלל אני מבינה את הרוב משמיעה... אבל לדבר בקול רם אף פעם לא ניסיתי. לדבר בדימיון אני יודעת. P: אם היית יכול/ה ללמוד את השפות הבאות, במה היית בוחר/ת: אנחנו יכולים ללמוד את כל השפות אם באמת יהיה לנו כוח לזה, אבל אין לי, אז נגיד אם הייתי יכולה לדעת את השפות הבאות בלי שאני אצטרך ללמוד אותן: -ערבית או רוסית: רוסית. אני זוכרת בכיתה ו' שהיו שתי ילדות רוסיות שתמידדדד היו עומדות בצד ומדברות רוסית אחת עם השניה, והייתי שעות חושבת כמה בא לי לדעת רוסית רק כדי לדעת על מה הן מדברות. ואז הייתי מנסה לנחש ולהמציא תרגום בדימיון. בכל אופן, רוסית יכולה להיות מאוד שימושית במדינה שלנו. -ספרדית או גרמנית: ספרדית. -איטלקית או פורטוגזית: אממ, אני מניחה שבפורטוגזית נתקלים יותר. -שבדית או בולגרית: באמת לא צריכה אף אחת מהשפות האלה... -סינית או צרפתית: צרפתית. את/ה אוהב/ת את יום העצמאות? אממ לא אוהבת ולא שונאת. אם כן, מה את/ה הכי אוהב/ת בו: בתור ילדה אהבתי את הזיקוקים, וגם גרנו בבניין מול הבית חולים של הילדים בפתח תקווה, אז תמיד היו תולים לנו מלא נורות צבעוניות על הבניין ודגלים ענקיים וזה היה מגניב. אבל היום אני לא באמת יוצאת מהבית ביום העצמאות אז זה עובר לי כמו יום רגיל. תנ/י שלוש מילות תואר על אנשים ישראלים: חריפים, כואבים, חשדנים... ויש עוד. ועל ישראל: מדינה עצובה, שונה באופן רציני ממדינות אחרות, וצבעונית מאוד בהרבה מובנים. עד איזה גיל למדת גיאוגרפיה בבית הספר? אממממ נראה לי שעד כיתה ו'. האם אי פעם התכתבת עם מישהו/י מארץ אחרת? הרבה פעמים. מה את/ה מעדיפ/ה, חופשת בטן גב או חופשה עם טיולים/סיורים? רק טיולים וסיורים! אבל לא כאלה מסוכנים של אקסטרים שצריך יותר מדי כושר ואפשר למות בדרך. אבל בהחלט לא להישאר במלון, אני אוהבת לטייל ולראות מקומות ודברים חדשים. שיזוף ובריכה זה הכי לא אני, גם לא ג'אקוזי וספא. מהי היבשת האהובה עלייך? חח למה שתהיה לי יבשת אהובה? את/ה צופה באירוויזיון? כן. ובאולימפיאדה? ממש לא, משעמם לגמרי. האם את/ה חושב/ת שללכת לנתב"ג ולבחור לאן לטוס לחופשה על המקום, זה מגניב? לא, זה מסוג הדברים של "בוא נעשה את זה כדי שנוכל לספר את זה לכולם והם יחשבו שאנחנו כאלה מגניבים למרות שבתכלס סתם עשינו משהו דבילי". האם היית עושה דבר כזה? תנחשו. כן הייתי יוצאת למקומות בצורה ספונטנית, אבל ממש לא לארוז ולהגיע לשדה תעופה ורק אז להחליט... זה נשמע לי ממש מטומטם. נגיע למדינה אחרת ואז מה? כן אפשר להנות גם אם מאלתרים, אבל בטוח לא למצות את כל המקומות הממש מעניינים שכדאי לבקר בהם, וכמה הזדמנויות כבר יהיו לי בחיים לחזור שוב למדינה הזו? עדיף לנצל את הטיול בצורה הכי טובה. בדיעות הפוליטיות, את/ה ימני/ת או שמאלני/ת? באמצע, ותלוי מאוד בקשר לאיזה נושא. מה הממתק הכי ישראלי בעיניך? במבה!! למרות שזה חטיף. שוקולדים וסוכריות יש בכל מקום. והזמר/ת? אין כזה. והשחקן/ית? זאת שאלה קצת דבילית, מה כבר יש לענות על זה? אם כבר אז תשאל מי השחקן או הזמר הישראלים האהובים... וערוץ הטלוויזיה? ערוץ 11 נחשב יותר ישראלי, אבל מצד שני אני לא יכולה לסבול שום דבר בו חוץ מהאירווזיון, שזה הדבר הכי לא ישראלי שם... אז אני אגיד שערוץ 2. אם היית צריכ/ה לדמות את המדינה לצבע אחד, איזה צבע זה היה? כחול. ואת ירושלים? לבן, למרות שכן עולה לי "ירושלים של זהב". ואת העיר בה את/ה גר/ה? למה שאני אוכל לדמות את ראשון לציון לצבע? חבל לתקוע סתם שאלות רק בשביל שיצא שאלון ארוך. P: מה את/ה מעדיפ/ה, שירים בעברית או באנגלית? באנגלית. איזה זמר/ת או להקה מחו"ל היית רוצה שיבוא לארץ? אבריל לאבין, פט שופ בויז (למרות שהיו), ואולי טיילור סוויפט... אם כי לא יהיה לי עם מי ללכת בכל מקרה. :( זה או זה: ת"א או ירושלים? לא זה ולא זה. תל אביב עיר ממש מסריחה ומגעילה בעיני, ממש לא נעים לי להיות בה... וירושלים יותר מדי דתית בשבילי. חיפה או באר שבע? חיפה, יש ריח טוב של ים, למרות שיותר מדי זיהום אוויר. אילת או צפת? אילת, עיר שעושה תחושה של חופש. לונדון או ניו יורק? לונדון, כי אמריקה לא ממש מעניינת אותי. מיאמי או פריז? פריז. מדריד או ברצלונה? שתי האופציות ממש לא מעניינות אותי. קהיר או סיני? כנ"ל. מילאנו או רומא? רומא. אמסטרדם או ליברפול? אמסטרדם, יש לה מוניטין קצת רע אבל יש שם הרבה דברים יפים לראות.

חו"ל

שם: דניאל היית פעם בחו"ל? כן אם כן, באיזה ארצות? אנגליה, בוליביה, פרו, אקוודור, קולומביה, ברזיל, איטליה, תורכיה, יוון, מצריים, ארה"ב, מקסיקו, גרמניה, הולנד, בלגיה, צרפת. באיזה ארץ הכי נהנית? קולומביה באיזה ארץ שעוד לא היית בה הכי היית רוצה לבקר? ספרד, יפן ועוד הרבה אחרות. באיזה ארץ הכי היית רוצה לגור אם לא בישראל? הולנד נולדת בארץ? כן איזה אזרחויות יש לך? ישראלית וגרמנית כמה שפות את/ה יודע/ת? 3 האם היית רוצה ללמוד שפה אחרת? איזה? בוודאי. כל שפה נוספת זה רווח- אבל זה דורש זמן – אז הסדר: צרפתית, יידיש, רוסית, ערבית, יפנית עד כמה את/ה טוב/ה באנגלית? טובה אם היית יכול/ה ללמוד את השפות הבאות, במה היית בוחר/ת: -ערבית או רוסית: - שתיהן מעניינות. אם חייבים לבחור אלך על רוסית. -ספרדית או גרמנית: גרמנית (ספרדית אני יודעת) -איטלקית או פורטוגזית: איטלקית -שבדית או בולגרית: שבדית (יש כמה סרטים שאני אשמח להבין בלי תרגום) -סינית או צרפתית: צרפתית את/ה אוהב/ת את יום העצמאות? כן אם כן, מה את/ה הכי אוהב/ת בו: יון של שמחה אמיתית תנ/י שלוש מילות תואר על אנשים ישראלים: מוחצנים, מתערבים, אכפתיים ועל ישראל: יפה, מלוכלכת, משוסעת עד איזה גיל למדת גיאוגרפיה בבית הספר? כיתה י' ? האם אי פעם התכתבת עם מישהו/י מארץ אחרת?כן מה את/ה מעדיפ/ה, חופשת בטן גב או חופשה עם טיולים/סיורים? טיולים מהי היבשת האהובה עלייך? אמריקה את/ה צופה באירוויזיון? לא ובאולימפיאדה? כן האם את/ה חושב/ת שללכת לנתב"ג ולבחור לאן לטוס לחופשה על המקום, זה מגניב? כן האם היית עושה דבר כזה? אולי בדיעות הפוליטיות, את/ה ימני/ת או שמאלני/ת? שמאל מה הממתק הכי ישראלי בעיניך? במבה והזמר/ת? אריק איינשטיין והשחקן/ית? איבגי וערוץ הטלוויזיה? 2 אם היית צריכ/ה לדמות את המדינה לצבע אחד, איזה צבע זה היה? צהוב ואת ירושלים? זהב ואת העיר בה את/ה גר/ה? ירוק מה את/ה מעדיפ/ה, שירים בעברית או באנגלית? עברית זה או זה: ת"א או ירושלים? ת"א חיפה או באר שבע? חיפה אילת או צפת? אילת לונדון או ניו יורקנ? ניו יורק מיאמי או פריז? פאריז מדריד או ברצלונה? ברצלונה קהיר או סיני? סיני מילאנו או רומא? מילאנו אמסטרדם או ליברפול? אמסטרדם

Volldemort

New member
עונה לעצמי

שם: רון גיל: 19 מגורים: מרכז היית פעם בחו"ל?
אם כן, באיזה ארצות? צ'כיה, אוסטריה, יוון, אירלנד, אנגליה, צרפת, ירדן באיזה ארץ הכי נהנית? אממממ... או בצרפת או באירלנד. באיזה ארץ שעוד לא היית בה הכי היית רוצה לבקר? האיים הקריביים או ארה"ב באיזה ארץ הכי היית רוצה לגור אם לא בישראל? אנגליה או אירלנד נולדת בארץ?
אם כן, האם היית רוצה להיוולד בארץ אחרת? איזה? מדינה באירופה, לא משנה איזה
איזה אזרחויות יש לך? רק ישראלית כמה שפות את/ה יודע/ת? עברית ואנגלית האם היית רוצה ללמוד שפה אחרת? איזה? כן, את הכל! עד כמה את/ה טוב/ה באנגלית? מ1-10.... בערך 7 אם היית יכול/ה ללמוד את השפות הבאות, במה היית בוחר/ת: -ערבית או רוסית: ערבית -ספרדית או גרמנית: ספרדית -איטלקית או פורטוגזית: איטלקית -שבדית או בולגרית: שבדית -סינית או צרפתית: צרפתית את/ה אוהב/ת את יום העצמאות?
אם כן, מה את/ה הכי אוהב/ת בו: הכל! במות המוזיקה, על-האש ביום שאחרי, התוכניות הישראליות בטלוויזיה... תנ/י שלוש מילות תואר על אנשים ישראלים: כנים, אמיתיים, שורשיים (
) ועל ישראל: אמממ.. בית עד איזה גיל למדת גיאוגרפיה בבית הספר? עד כיתה ה' אני חושב. האם אי פעם התכתבת עם מישהו/י מארץ אחרת?
ואני עדיין בקשר איתה- מישהי מפינלנד מה את/ה מעדיפ/ה, חופשת בטן גב או חופשה עם טיולים/סיורים? גם וגם
מהי היבשת האהובה עלייך? אירופה את/ה צופה באירוויזיון?
ובאולימפיאדה? לא בהכל האם את/ה חושב/ת שללכת לנתב"ג ולבחור לאן לטוס לחופשה על המקום, זה מגניב?
האם היית עושה דבר כזה? אולי בעתיד
בדיעות הפוליטיות, את/ה ימני/ת או שמאלני/ת? ימני, אבל אני מבין גם שמאלניים... מה הממתק הכי ישראלי בעיניך? במבה והזמר/ת? עופרה חזה והשחקן/ית? יעל אבוקסיס? :p וערוץ הטלוויזיה? ערוץ הילדים?:p אם היית צריכ/ה לדמות את המדינה לצבע אחד, איזה צבע זה היה? לבן וזהב ואת ירושלים? זהב את העיר בה את/ה גר/ה? ירוק וכחול מה את/ה מעדיפ/ה, שירים בעברית או באנגלית? גם וגם איזה זמר/ת או להקה מחו"ל היית רוצה שיבוא לארץ? בריטני ספירס זה או זה: ת"א או ירושלים? גם וגם, קשה לי לבחור חיפה או באר שבע? אממ... לא זה ולא זה
אילת או צפת? אילת לונדון או ניו יורקנ? גם וגם מיאמי או פריז? פריז מדריד או ברצלונה? מדריד קהיר או סיני? קהיר מילאנו או רומא? רומא אמסטרדם או ליברפול? אמסטרדם

אורישקי

New member
עונה

שם: אורי גיל: עוד חודש 14 מגורים: חולון תמונה (אם בא לכם): עם הגאגא במאדם טוסו היית פעם בחו"ל? כן אם כן, באיזה ארצות? בלגיה,צרפת,הולנד באיזה ארץ הכי נהנית? הולנד באיזה ארץ שעוד לא היית בה הכי היית רוצה לבקר? ארה"ב,אוסטרליה,אנגליה באיזה ארץ הכי היית רוצה לגור אם לא בישראל? הולנד נולדת בארץ? כן אם כן, האם היית רוצה להיוולד בארץ אחרת? איזה? לא איזה אזרחויות יש לך? ישראלי כמה שפות את/ה יודע/ת? עברית ואנגלית האם היית רוצה ללמוד שפה אחרת? איזה? אני לומד צרפתית אבל לא מבין ממש כלום
עד כמה את/ה טוב/ה באנגלית? מאד טוב, במיוחד לגילי אם היית יכול/ה ללמוד את השפות הבאות, במה היית בוחר/ת: -ערבית או רוסית: ערבית אני מניח -ספרדית או גרמנית: ספרדית -איטלקית או פורטוגזית: איטלקית -שבדית או בולגרית: אינלי שמץ -סינית או צרפתית: צרפתית לגמרי את/ה אוהב/ת את יום העצמאות? מאד אם כן, מה את/ה הכי אוהב/ת בו: את החגיגות בערב תנ/י שלוש מילות תואר על אנשים ישראלים: טובים,רעשניים,קומבינטורים ועל ישראל: ה-מדינה עד איזה גיל למדת גיאוגרפיה בבית הספר? אני עכשיו בכיתה ח' ואני אמור לגמור בקרוב. מקצוע דבילי. האם אי פעם התכתבת עם מישהו/י מארץ אחרת? כן, הרבה מה את/ה מעדיפ/ה, חופשת בטן גב או חופשה עם טיולים/סיורים? מממממ לא יודע את האמת. באלי פשוט חופשה עם טיולים וסיורים ואז לגמור אותה בסופש באילת מהי היבשת האהובה עלייך? אירופה את/ה צופה באירוויזיון? מממ בקטנה כזה ובאולימפיאדה? כנל האם את/ה חושב/ת שללכת לנתב"ג ולבחור לאן לטוס לחופשה על המקום, זה מגניב? ממש לא האם היית עושה דבר כזה? ממשלא בדיעות הפוליטיות, את/ה ימני/ת או שמאלני/ת? ימני. מה הממתק הכי ישראלי בעיניך? מממממ במבה אם זה נחשב. והזמר/ת? שלמה ארצי. והשחקן/ית? כנראה שזאב רווח וערוץ הטלוויזיה? כנראה שערוץ 1 אם היית צריכ/ה לדמות את המדינה לצבע אחד, איזה צבע זה היה? לא יודע את האמת ואת ירושלים? זהב
ואת העיר בה את/ה גר/ה? לבן כמו החוללל מה את/ה מעדיפ/ה, שירים בעברית או באנגלית? עברית אבל אני מאד אוהב הכל איזה זמר/ת או להקה מחו"ל היית רוצה שיבוא לארץ? אדל אדל אדללל זה או זה: ת"א או ירושלים? יאו קשה
חיפה או באר שבע? חיפה אילת או צפת? אילת לונדון או ניו יורק? גם קשה, מאמין שניו יורק מיאמי או פריז? פריז לדעתי מדריד או ברצלונה? ברצלונה אומרים שיפה יותר קהיר או סיני? סיניי מילאנו או רומא? רומא אמסטרדם או ליברפול? אמסטרדם!!! אמסטרדם כזו מהממת

omer719

New member
רעיון מקסים
יאלה גם אני :)

סיננתי קלות
שם: עומר גיל: 20 היית פעם בחו"ל? כן אם כן, באיזה ארצות? תורכיה, אנגליה וצרפת. באיזה ארץ הכי נהנית? לונדוווווווון
באיזה ארץ שעוד לא היית בה הכי היית רוצה לבקר? ניו יורק!/אוסטרליה באיזה ארץ הכי היית רוצה לגור אם לא בישראל? קשה קשה... אולי הייתי רוצה לנסות באוסטרליה. נולדת בארץ? כן אם כן, האם היית רוצה להיוולד בארץ אחרת? איזה? כנראה באיפשהו בארצות הברית, אבל אני בסדר גם פה. איזה אזרחויות יש לך? ישראלית כמה שפות את/ה יודע/ת? עברית ואנגלית האם היית רוצה ללמוד שפה אחרת? איזה? ספרדית וסינית עד כמה את/ה טוב/ה באנגלית? 5 יחידות עם ציון 82... כנראה בסדר. אם היית יכול/ה ללמוד את השפות הבאות, במה היית בוחר/ת: -ערבית או רוסית: רוסית -ספרדית או גרמנית: ספרדית -איטלקית או פורטוגזית: איטלקית -שבדית או בולגרית: בולגרית -סינית או צרפתית: סינית את/ה אוהב/ת את יום העצמאות? בהחלט אם כן, מה את/ה הכי אוהב/ת בו: כל מיני... על האש עם המשפחה וחברים, הערב כמובן. עד איזה גיל למדת גיאוגרפיה בבית הספר? תאמת שאני לא זוכר... יכול להיות שח'? האם אי פעם התכתבת עם מישהו/י מארץ אחרת? אכן. לא משהו של הרבה זמן, בכל מיני אתרים. מה את/ה מעדיפ/ה, חופשת בטן גב או חופשה עם טיולים/סיורים? תלוי איפה. אבל בעיקרון בטן גב במקום מדהים. האם את/ה חושב/ת שללכת לנתב"ג ולבחור לאן לטוס לחופשה על המקום, זה מגניב? ברור. זה הכי ספונטני וכיף. חוויתי במיוחד. האם היית עושה דבר כזה? לא לבד
מה הממתק הכי ישראלי בעיניך? במבה של אוסם! והזמר/ת? שלמה ארצי! והשחקן/ית? משה איבגי וערוץ הטלוויזיה? 11 כמובן, או חינוכית 23 מה את/ה מעדיפ/ה, שירים בעברית או באנגלית? אנגלית איזה זמר/ת או להקה מחו"ל היית רוצה שיבוא לארץ? ממש הייתי רוצה להיות בהופעה של אדל
זה או זה: ת"א או ירושלים? תל אביב חיפה או באר שבע? חיפה אילת או צפת? אילת לונדון או ניו יורקנ? ניו יורק! מיאמי או פריז? פריז מדריד או ברצלונה? ברצלונה קהיר או סיני? סיני מילאנו או רומא? רומא אמסטרדם או ליברפול? אמסטרדם

התשובות שלי

שם: ד"ר דרדלה גיל: 34 מגורים: השרון הצפוני היית פעם בחו"ל? כן, אפילו לא מעט אם כן, באיזה ארצות? הונג קונג, ארה"ב, מדינות שונות באירופה (איטליה, שוויץ, צרפת, אנגליה, הונגריה וכו') באיזה ארץ הכי נהנית? הונגריה ואיטליה באיזה ארץ שעוד לא היית בה הכי היית רוצה לבקר? אוסטרליה וניו זילנד באיזה ארץ הכי היית רוצה לגור אם לא בישראל? ארה"ב נולדת בארץ? כן אם כן, האם היית רוצה להיוולד בארץ אחרת? איזה? לא כ"כ משנה, רק שיהיה גם דרכון זר איזה אזרחויות יש לך? רק ישראלית כמה שפות את/ה יודע/ת? 2.5 (אנגלית ועברית שפת אם, קצת צרפתית) האם היית רוצה ללמוד שפה אחרת? איזה? עד כמה את/ה טוב/ה באנגלית? מעולה. בילדותי גרתי כ-10 שנים בארה"ב. אם היית יכול/ה ללמוד את השפות הבאות, במה היית בוחר/ת: -ערבית או רוסית: ערבית -ספרדית או גרמנית: שאלה קשה. ספרדית נראית לי קלה יותר -איטלקית או פורטוגזית: דפיניטלי איטלקית -שבדית או בולגרית: שבדית. -סינית או צרפתית: צרפתית. חייבת מתישהו להחזיר לעצמי שליטה בשפה. את/ה אוהב/ת את יום העצמאות? מאוד! אם כן, מה את/ה הכי אוהב/ת בו: את הזיקוקים והצמר גפן. תנ/י שלוש מילות תואר על אנשים ישראלים: אכפתיים, חמים וקולניים ועל ישראל: קטנה אך גדולה עד איזה גיל למדת גיאוגרפיה בבית הספר? כיתה ט' אני חושבת האם אי פעם התכתבת עם מישהו/י מארץ אחרת? כן, עם מישהו בהולנד מה את/ה מעדיפ/ה, חופשת בטן גב או חופשה עם טיולים/סיורים? שילוב של השניים מהי היבשת האהובה עלייך? כרגע אירופה. את/ה צופה באירוויזיון? כשיוצא. ובאולימפיאדה? בטח! האם את/ה חושב/ת שללכת לנתב"ג ולבחור לאן לטוס לחופשה על המקום, זה מגניב? מאוד! האם היית עושה דבר כזה? בטח, אילולא זה היה כרוך בכ"כ הרבה לוגיסטיקה בדיעות הפוליטיות, את/ה ימני/ת או שמאלני/ת? --- מה הממתק הכי ישראלי בעיניך? ביסלי גריל והזמר/ת? ריטה והשחקן/ית? ששון גבאי וערוץ הטלוויזיה? יס 13 (אקשן) ויס 15 (ריאליטי) אם היית צריכ/ה לדמות את המדינה לצבע אחד, איזה צבע זה היה? לבן ואת ירושלים? זהב כמובן ואת העיר בה את/ה גר/ה? אפור מה את/ה מעדיפ/ה, שירים בעברית או באנגלית? באנגלית, ורצוי משנות ה-80' איזה זמר/ת או להקה מחו"ל היית רוצה שיבוא לארץ? BON JOVI זה או זה: ת"א או ירושלים? אם כבר, ת"א חיפה או באר שבע? חיפה אילת או צפת? צפת לונדון או ניו יורקנ? לונדון מיאמי או פריז? פריז מדריד או ברצלונה? לא יודעת... שיהיה ברצלונה קהיר או סיני? לא זה ולא זה. מילאנו או רומא? רומא
אמסטרדם או ליברפול? אמסטרדם

למעלה