והרי החדשות...

HOT SPOT 2010

New member
עדכון חדשות חם ולוהט

העדכון הזה כולל
חריף לרסלמניה 28 ממש למטה. ראו הוזהתרם...
חדשות WWE
ה-WWE חוששים לפגוע במיין איבנטים של מניה? מקור ב-WWE מספר כי ויננס מקמן פקד על הכותבים של הארגון לעשות הכול כדי שחס וחלילה לא יהיה פיוד שיצליח לעניין את הקהל יותר מהפיודים הראשיים של מניה, והם הרוק-סינה וטייקר-H. החשש של וינס הוא שלקהל יכול להיות יותר איכפת מפיודים אחרים, וככה זה יכול לפגוע בחשיבות של המיין איבנטים של האירוע. הרצון של וינס שתהיה אווירה מעולה בזמן הקרבות של טייקר-H והרוק-סינה. שיווק קייפייב? נראה שב-WWE רוצים להתחיל בשיווק חדש, בו הם משתמשים במונח קייפייב. ה-WWE מאוד מרוצים מכך שבשנה האחרונה הם שברו את הגבולות בין הדברים הכתובים והדברים האמיתיים, כמו בפרומואים של CM פאנק בזמנו. הרצן הוא שיהיה כמה שיותר קטעים שכאלה, מה שלפי דעת ה-WWE יעלה את העניין. מארק הנרי עוזב? מסתובבות שמועות לאחרונה שמארק הנרי חושב לפרוש מההיאבקות השנה. החוזה של הנרי צפוי להסתיים בעוד כמה חודשים. ממקור נמסר כי השמועות אומרות שהנרי מרגיש שהגיע הזמן לסגור את הבסטה. שון מייקלס ברסלמניה? נכון לרגע זה, שון מייקלס צפוי להופיע ברסלמניה בתור שופט מיוחד בקרב של טריפל H ואנדרטייקר. לא ברור אם מייקלס יהיה שופט או אינפורסר, אבל הוא בטוח יקח חלק בקרב. שאקיל אונ'יל ברסלמניה? למרות שהקרב של שאק'יל אונ'יל והביג שואו כבר לא יתקיים, נראה שב-WWE עדיין רוצים להביא את אונ'יל, והוא כנראה ישתלב איכשהוא בקרב של קודי רודס ושואו. אין MITB ברסלמניה? למרות שהיו דיבורים על כך שקרב ה-MITB יחזור להתקיים ברסלמניה השנה, בסופו של דבר הוחלט שהקרב לא יתקיים במניה, ואירוע הגימיק MITB יהיה האירוע היחיד שיכלול את קרב ה-MITB. טריפל H חוזר לזירה טריפל H צפוי להתאבק כבר לפני רסלמניה. אבל זה לא יקרה ב-RAW, אלא בהאוס שואו. ה-WWE יקיימו האוס שואו במדיסון סקוואר גארדן ב-18 במרץ, שבועיים לפני מניה, וH צפוי להתאבק באותו האוס שואו. לא ברור עדיין מול מי H יתאבק. אותו האוס שואו כולל כרגע את הקארד הבא: ג'ון סינה נגד קיין - בקרב לסט מן סטנדינג CM פאנק נגד דולף זיגלר דניאל בריאן נגד מארק הנרי נגד ביג שואו המיז נגד R-טרות' ג'ק סוואגר נגד זאק ריידר פרק 55 של Z! True Long Island Story הנה קישור: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_eHPeBjmMOU ג'ימי קימל יורד על פאנק וג'ריקו בתוכנית האירוח של ג'ימי קימל יש קטע בו קטעים אמיתיים בטלוויזיה עוברים עריכה מצחיקה. הנה הפרומו של פאנק וג'ריקו מ-RAW האחרון עם טוויסט. אם תקפצו ל00:58 תגיעו לקטע של פאנק וג'ריקו, אבל כל הסרטון מצחיק: http://www.youtube.com/watch?v=lkPWXyYOqXk&feature=player_embedded
חדשות TNA
כריס מאסטרס רוצה TNA? מאסטרס כתב בטוויטר שלו שהוא רוצה לחתום על חוזה ב-TNA, ומקווה ש-TNA יחתימו אותו.
חדשות נוספות
ה-ECW קמה לתחייה? טוב לא בדיוק ה-ECW, אלא רק חגורת אליפות ה-ECW. ריינו, שכרגע מתאבק בארגון בשם Resistance Pro Wrestling, צפוי להחזיר את חגורת האליפות לפעולה, כשהוא ישים אותה כנגד האלוף הראשי של הארגון. הדבר הזה יקרה באירוע של האירוע שיתקיים בסוף מרץ.
זהירות ספוילרים לרסלמניה 28
נכון לרגע זה, התוכנית ב-WWE שגם CM פאנק וגם דניאל בריאן ישמרו על החגורות האליפות שלהם ברסלמניה.

אמנון1111

New member
תודה על החדשות

תכניות יכולות להשתנות... :) לכן ברסלמניה אהיה במתח עד הרגע האחרון... עם זאת זה נראה הגיוני שירצו לתת סוף סוף לביג שואו לקחת מבריאן את החגורה שהוא לקח ממנו... ולCM פאנק אהוב הקהל להישאר עם החגורה.

Nurd4Life

New member
תגובה

אין לי בעיה עם זה ששון מייקלס מעורב בפיוד בין טייקר לטריפל - אבל אני מאוד מקווה שהוא לא יהיה מעורב בקרב, בטח לא כשופט. אני חושב שאפשר לבנות את הקרב הזה בצורה מספיק מותחת ומעניינת מבלי ליפול לקטע הצפוי והברור של "האם שון מייקלס ידפוק את אנדרטייקר?" שלדעתי רק יכול להזיק ולהרע לקרב במקום להועיל לו. אין מאני אין דה בנק ברסלמניה זה צעד נוסף לקראת קרב הקבוצות שלי אז אני בהחלט בעד!

זאק ריידר מכר את עצמו לתאגיד

WWE הצליחו להרוס גם את התוכנית שלו !!! WTF !!!

last caress

New member
תודה

מקווה שמאסטרס לא יחתום עם טי אן איי אחרי הכל, למרות שאני יודע שהוא מתאבק ברינג קה קינג. יש להם מספיק ביגמנים מוכשרים בארגון, למרות שמאסטרס הראה מגמת שיפור בשהיה האחרונה שלו בWWE, עדין יש טובים וראויים ממנו.

הרחבה לגבי MITB ותוספת חדשות

באתרי החדשות מפרסמים שהסיבה לביטול MITB במניה והחזרתו ל-PPV היא הפציעה של בארט. מסתבר שבארט היה אמור לזכות במזוודה אולם בגלל הפציעה במרפק שהיא חמורה ממה שחשבו הוא יעדר ל-3 חודשים ולכן ביטלו את הקרב. חדשה חצי משעשעת - אחת ממשאיות הציוד של WWE החליקה על כביש קפוא ועשתה תאונה. מה משעשע בזה? שרצה הגןרל ודווקא התמונה של מיז היתה על צד המשאית... עכשיו יש הימורים אם ה-WWE יאשימו אותו גם בזה... והנה משהו מעניין שיכול לעורר דיון משעשע - טריפל H חתם / החתים את עצמו לחוזה חדש ל-4.5 שנים בשכר של מיליון דולר בשנה...

היל טרן של אגדה ואליפות שחוזרת\דועכת...

האם זה נראה לכם תסריט דמיוני ששון מייקלס פשוט ידפוק את טריפל אייץ' ברסלמניה ויסביר את זה בכך שהוא לא רוצה שטריפל ישבור את הרצף,מה שהוא לא הצליח לעשות? לכו תדעו. ריינו יחזיר את חגורת האליפות של ה-ECW? מאיפה יש לו? זו בטח חגורה מלפני 200 שנה. גאוני או מגוחך?

אהמ, אהמ

קודם כל, בנוגע לחדשה הראשונה, כשאני אמרתי אותו הדבר אחרי הראמבל, קראו לי שקרן. מסקנה? אל תפקפקו בזיכרון שלי. להשתמש במונח קייפייב? ואחר כך יורדים על וינס רוסו. תראו תראו איך שגלגל מסתובב לו. לא מאמין שאני אומר את זה, אבל חבל על מארק הנרי. עד שנהיה היל אפקטיבי הוא עוזב. אם שיימוס מפסיד השנה, אז לעזאזל, מה הטעם לזכות בראמבל?!

pufpuf

New member
הזיכרון שלך זה הדבר האחרון שמפקפקים בו

אני חושב שקודם אפשר לפקפק בשכל הישר שלך. במפורש זה לא מה שאתה אמרת. אתה אמרת שקראת או ראית ראיון עם וינס מקמהן שבו הוא אומר את זה, דבר שעדיין לא היה ולא נברא.

אוקי, פוטייטו פוטאטו

אז אתה נתפס במילה אחת? זה לא משנה את זה שזה מצב חמור. אז ריאיון עוד לא היה כי וינס מן הסתם לא יגיד את זה בפומבי.

pufpuf

New member
זאת לא מילה אחת!

אם אתה לא יכול להבחין בין השוני בין דברים שנאמרים על ידי גורם מסויים וספציפי בראיון פומבי ושקוף לבין חדשות שרובן שמועות שאין להם אבא ואמא, אז אין טעם באמת לדון בזה.

אז למה

מתרגמים כאן חדשות? אז למה אני צריך לשמוע שוינס מקמהן שונא את ג'ון מוריסון בגלל החברה שלו אם לפי דבריך "זה לא אמיתי" כי וינס לא אמר זאת בריאיון? אנשים לא אומרים הכל בריאיון, אתה יודע. יש דברים שנאמרים בדלתיים סגורות. ראיתי הצגה שהיה בה מישהו שדי דומה לך. פקפקן באופן קיצוני בכל החדשות ובכל התקשורת. גם כשהיה כתוב שיש קרנף בעיירה, הוא לא האמין ואמר שכתבו את זה רק כדי למכור, עד שהוא ראה את הקרנף בעצמו...

ברור, מבחינתך

לשים אנשים סתם בראמבל ושלא יעשו כלום (גם לפני, גם בזמן וגם אחרי) זה "לתת פוש"...

pufpuf

New member
אני מצטער באמת שאני מביע דעות על דברים

בעקבות צפייה בהם וגיבוש דעה עליהם, הרי אתה צודק, זה לא כאילו שיש איזשהו דיווח חדשות (או כמו שאתה מכנה אותו "ראיון") שבו נאמר "מתאבק X ו Y יקבלו פוש בראמבל". הרי כמו שהבהרת, משהו יכול להיות נכון רק אם איזשהו אתר חדשות ידווח עליו.

לא

אבל עצם זה שפירסמו את זה באתר לא אומר אוטומטית שזה לא נכון. רוב הזמן זה נכון ולפי מה שאני רואה ב-WWE זה גם מה שקורה. ודרך אגב, אנשים קיבלו מה זה פוש בעקבות הראמבל. קינגסטון עבר מדיוויזית הזוגות לדיוויזית הזוגות, הוניקו התחיל פיוד רענן עם טד דיביאסי, ופרימו ואפיקו...

pufpuf

New member
מצטער, עד שלא תביא לי

קישור לאתר חדשות שאומר שהם לא קיבלו פוש, אז אין משמעות למה שאתה אומר.

למעלה