והרי החדשות...

זהו? נתתי טיעון טוב אז אתה מתבכיין?

זאת האסמכתא לכך שמה שאמרתי נכון. אבל כמובן, התגובה שלך- זה לא טיעון טוב, זה טיעון דבילי, ואז לתת כמה טיעונים שלא מחזיקים מים עם עקיצות אישיות.

pufpuf

New member
אין לי בעיה לתת טיעונים טובים

אני פשוט חושב שעליך ספציפית זה בזבוז זמן. זה כמו לנסות ללמד פינגווין לכתוב. אולי זה אפשרי, אבל אני לא הולך להיות הפרייאר שינסה לעשות את זה. אבל מכיוון שהפורום הוא לא שלי ושלך וקיים כאן עוד ציבור שאולי כן מתעניין בטענותיי, להלן הן: 1) אני שקרן? לא יודע, לא מכיר אותך, אבל בנושא הספציפי הזה כן, שיקרת. באותו דיון ביססת את כל הדעה שלך וכל הטיעונים שלך על סמך ראיון שקראת עם וינס מקמהן בעצמו. דבר שכמובן לא היה ולא נברא. החדשה שהביאו עכשיו, לא רלוונטית לנושא של האם שקר או לא שקר, כי גם היא, אינה ראיון עם וינס מקמהן. השורה התחתונה, הראיון לא התקיים ולכן כן ניתן להסיק ששיקרת. |2) ההבדל בין ראיון לחדשה וכאן אני יוצא סביב הנחת יסוד שכשאנחנו אומרים "ראיון" אנחנו מקבלים את זה שמה שהוצג בראיון זאת האמת והדברים כפי שנאמרו באמת ע"י המראויין. שמראויין אומר משהו, בין אם זה נכון או בין אם לא, אי אפשר להתכחש לזה שהוא אמר משהו. אפשר לנתח את הדברים שלו ואפשר לנסות להסיק מהן מסקנות, בסופו של דבר, כן קיים אותו בן אדם שאמר דברים מסויימים. לגבי חדשות - יש אינספור חדשות שקשורות לעולם ההאבקות. חלק גדול מהן מתגלה בסופו של דבר כלא נכונות. חלק גדול מהם מופץ ע"י בעלי אינטרסים שרוצים להטעות ולבלבל, חלק גדול מהם הוא סתם המצאות, חלק גדול מהם הוא סתם שטויות שאתרים מפרסמים בשביל להגדיל את החשיפה שלהם, וחלק מסויים מהן הוא גם אמיתי. זה נכון לידיעות אחרונות, מעריב, הארץ וגם לחדשות רסלינג. אדם ממוצע לא מניח ישר שאם יש איזושהי חדשה כתובה אז היא אוטומטית נכונה, וגם לא את ההפך. לאדם ממוצע, יש שכל ישר והוא יודע לעשות מיקס שמחבר בין הדברים שהוא קרא בחדשות, הידע הקודם שיש לו בנושא והדברים כפי שהם קורים בזמן אמת ובעקבות כך להחליט עד כמה החדשה אמיתית או לא. כשאני רואה את תוכניות ה WWE ורואה שלרסלמניה הזאת נבנים שלושה פיודים גדולים במקביל של ג'ריקו-פאנק, טייקר-טריפל ורוק-סינה וכולם מקבלים הרבה זמן מסך והרבה תשומת לב, זה גורם לי להתייחס ברצינות הראויה לחדשה ש"וינס מקמהן לא רוצה שיהיו אף סיפורים, בנייה ופיודים לרסלמניה חוץ מסינה-רוק". ברור לי לחלוטין למה סינה-רוק הוא יותר גדול מכל היתר, אבל לטעון שיתר הקרבות והפיודים לא נבנים בגלל זה? זה מגוחך. בינתיים הם מקבלים מספיק זמן ולא הייתי נותן לאף אחד מהם אפילו דקה יותר ממה שהם קיבלו. יחד עם הבנייה הלא רעה בכלל של שיימוס כמועמד לאליפות עם רצף ניצחונות חזק ומרשים, ופיוד הג'נרל מנג'רס, זאת אחת הרסלמניות עם הכי הרבה בנייה שזכורות לי מאז רסלמניה 21. שלא לדבר על זה שיש לנו עוד חודש שלם של בנייה. אז כן, מצטער, אם בגלל שאתר XYZ אמר שמקמהן רוצה X, שכבפועל כשאני צופה בתוכניות ה WWE אני רואה ההפך, אני אלך עם מה שאני רואה ולא עם מה שאתר XYZ דיווח. 3) ההבדל בין פוש להמשכיות זה לא קשור לנושא, אבל העלת את הויכוח הישן הזה שוב כצורה של עקיצה (ואחר כך כמובן אתה תתבכיין שעוקצים אותך ושהטיעונים של אחרים הם דביליים) . אז כן, אני עדיין תקף בעמדתי שהם קיבלו פוש בקרב הראמבל. הם כולם נראו טוב יותר אחרי הראמבל מאשר איך שהם היו כשהם נכנסו אליו. באותה נקודה זמן של אחרי צפייה בראמבל, כן, לחלוטין פוש בעיני. לאחר מכן, ה WWE פשוט התעלמו כרגיל ממה שהם עשו, לא המשיכו עם המומנטום ולא יצרו מזה כלום והחזירו את הכל לכפי שהיה, אבל זה כבר נובע מחוסר היכולת של ה WWE ליצור המשכיות. באותה קלות בדיוק, הם יכולו לקחת הופעות של חלק מהמתאבקים בראמבל ולמנף את המומנטום שלהם למשהו גדול יותר. אבל שוב, זה דיון שמדבר על מה שקרה עם המומנטום של המתאבקים האלו אחרי הראמבל, אין בו שום קשר לבין אם בקרב הראמבל עצמו נקודתית המתאבקים קיבלו או לא קיבלו פוש.

אז יש לנו בעיה

אז אמנם אין ריאיון עם וינס שבו הוא טוען, אבל מרגישים את זה. היה כתוב שוינס לוחץ על כולם להשתמש בטוויטר? פתאום המילה הזאת מוזכרת 1,000 פעם בתוכנית. היה כתוב שהוא משנה דברים ברגע האחרון? מרגישים את זה בתוכניות שלא הלכו לשום מקום. אפילו פאנק אמר בפרומו כמה שוינס לא מחובר לקהל ושהוא כבר מאמין שהארגון יהיה יותר טוב ברגע שוינס ימות- ולמרות שזה היה וורק, יש להניח שהרבה מאוד מזה זה הקצנה של מה שפאנק ואחרים באמת מרגישים- שוינס מקמהן לא יודע איך לנהל את הארגון שלו יותר. אז לא היה ריאיון, בסדר- אז טעיתי במילה ולא קראתי ריאיון עם וינס אלא חדשה על כך (ודרך אגב, ברגע שהבנתי שזה מה שכתבתי הבנתי שטעיתי בניסוח וכן, אתה צדקת כאן). אבל האם וינס יגיד כאלה דברים בחוץ? האם וינס יגיד "אני קובר את מקינטייר כי הוא נתן לאשתו להרביץ לו"? מול משקיעים והכל? ובנוגע לבנייה- אני אתן לך לצפות ברסלמניה 11 שבה הוא רצה שהדבר היחיד שיהיה גדול זה LT-ביגלו, ואולי ליד זה דיזל-מייקלס ובאקלנד-הארט. יצאה חרא של רסלמניה כי לכל הקרבות אמור להיות משהו. אם למתאבק X שהוא מתאבק חשוב אין עדיין קרב והקרב יבנה רק שבועיים מראש ובאמת על כלום, אז זאת לא בנייה מספקת ל"אירוע הכי גדול של השנה". ובנוגע לראמבל- עוד פעם, מה הוניקו עשה בראמבל שגרם לו להיראות יותר טוב? קינגסטון כן, כי הוא עשה משהו אחד טוב שגרם לכולם להסתכל עליו. אבל סתם לשים את הוניקו/מהאל בראמבל ולהגיד שעצם ההופעה תעשה מזה משהו, בלי שהם יעשו איזשהו משהו מיוחד שיגרום לקהל להגיד "וואו, מי זה?" זה לא לתת פוש. ואם הם חושבים שהראמבל זה מקום שבו אתה סתם זורק מישהו ומקווה שהוא יהיה אובר, זה נקרא להתעצל. כמו שהם נתנו לבריאן את המזוודה ולא עשו עם זה כלום אלא סתם נתנו לו לשקוע כי גם כאן הם חושבים שישחק המזל. זאת לא דרך לתת פוש. זה לחפף ולהמר על המזל, ואם כבר, הלוואי שמישהו יתן לוינס בעיטה בתחת שיבין שהוא מחרבן הכל.

פאק

תמיד אזכור אותו בסטוריליין של קנדה מול ארה"ב. אבל הוא לא היה מספיק כריזמטי.

neighbours

New member
עדכון חדשות 4.3.2012

הפציעה של וויד בארט הוחמרה ולפי הדיווח הוא הוא יהיה מחוץ לזירה בין שלושה לארבעה חודשים. וויד בראט רשם בדף הטוויטר שלו הודעה דיי מוזרה. I am done with Twitter for now. See you in a few months. רודי ג'ימס (שחקן ב-Psych) היה אמור להיות ה-GH של ראו עוד בשנת 2009 אבל בגלל בעיות אם התוספתן שלו הוא לא היה יכול להנחות את ראו.

C B 4 Real

New member
וואו תודה!!!!

עד היום המחשבה למה בסופו של דבר רודי ג'יימס לא הנחה את ראו לא עזבה אותי!!!

Daniel Bryan

New member
ROH צוברים פופלאריות חזקה מאוד

קווין קלי ציין עובדה שמדי שבוע צופים בתוכנית השבועית של ROH מעל למיליון איש. כן, מיליון איש. ובנוסף, מסתבר שאתמול המילה #DemBoys היה הצירוף הכי טרנדינג וורלד וויד בטוויטר אתמול למשך פרק זמן מסויים (מצטער על התרגום הצולע, לא יודע איך לפרש את זה כי אני לא מבין בענייני הטוויטר). למי שלא יודע, #DemBoys זה כינוי של האחים בריסקו ואין לו עוד משמעות נוספת אם תהיתם.. מפתיע ומשמח מאוד לראות את ROH ככה זורחים, מקווה שעד סוף השנה הם יצברו עוד ועוד פופלריות.

Daniel Bryan

New member
אוקיי אם להיות ספציפים יותר

אז זה היה אחרי הקרב שלהם עם היאנג באקס (כל עניין הטוויטר).

הם רצו שהרוק יהיה גרוע בפרומואים כמו שאזרחי ישראל רצו העלאת מס נוספת על הדלק. פשוט שזה דבר שקרה, דווין SUCK והגיע הזמן לגבות אותו בכל מחיר. זה מנטליות של חברה שאין לה מתחרים, ותוך כדי כך היא מרשה לעצמה לחשוב שאם היא כותבת משהו בטוויטר / אתר / בתסריט, אז המעריצים יגידו אמן ויקבלו את זה כפי שזה. מה הלאה? יגידו שהפציעה של סין קארה הייתה אמורה להתקיים, ההריון של קארמה הוא מבורך לעסקים ושכישוריו של קיין בזירה הם משניים רק לאלו של ברוס לי? תעשו לי טובה...

טוב

אין טעם לנסות להסביר לך משהו עם הגיון. הרי זה בלתי אפשרי! בבקשה תמשיכי לשנוא את מי שאוהבים ולאהוב את מי ששונאים. רק תחסכי לנו את הטרחה בלקרוא אותם בבקשה כי באמת שנמאס

dannygoosh

New member
זאת שיטה די גאונית כשחושבים על זה

בין אם הרוק אכזב באמת ובין אם זה היה מתוכנן, המוניטין שלו נשמר. מצד אחד, אם זה לא היה מתוכנן, כל הכבוד לWWE שהצליחו להציל מעט מהכבוד שלהם ושל הרוק. מצד שני, אם זה היה מתוכנן, כל הכבוד לרוק שהצליח לתת בכוונה פרומו מגומגם וגרוע במיוחד ועדיין לבדר. תודה לכל המחדשים.

MysteriOfir

New member
בעקרון

מה שנאמר בחדשה על הרוק נשמע מופרך לחלוטין ותירוץ עלוב שמישהו הדליף במכוון, יש שם כל כך הרבה דברים שסותרים את ההגיון...

למעלה