חגיגה של ניבים

קרניjack

New member
חגיגה של ניבים

כשמגיע פורים אני מזדהה לפתע עם הערפדים חסרי הניבים- למה? כי רוב הניבים שנמכרים בארץ- הם פשוט לא ניבים אלא חתיכת פלסטיק עם כמה שפיצים שגם לילד קטן קשה לשים. זה לא מירמור חדש, או בכלל מירמור, פשוט כל פעם בפורים כאשר אני נכנסת לחנות ורואה את הניבים מפלסטיק (ואפילו מצאתי ניבים מסוג של חרסינה
) אני נאנחנת. לא מביא שום תועלת לאף אחד. מוכרים גם ניבים איכותיים, אבל במחיר הרבה יותר גבוה- וצריך לדעת איזה סוג לקנות. לפני כמה שנים (אם אני זוכרת נכון) נכתב בפורום או בקומונה שמישהיא ניסתה ניבים שהדבק שלהם כחול והכל יצא מהצדדים , התייבש מהר ולא קיבל את התבנית של השיניים- סתם ביזבוז של אנרגיה וכסף. לעומת זאת- הניבים של סטפני (שהזמינה מאי ביי, את מוזמנת להעלות תמונה) הם מאוד מציאותיים ומתלבשים כמו כפפה.

קרניjack

New member
נשמע משלוח יקר לכזאת קופסא, אבל אני מתישהו

בטוח אזמין... אחריי הטבעות של הקלאדה והאחת משר הטבעות

Boojie

New member
אני חושבת שזה אותו סוג שהשתמשנו

בצילומי הטריילר של דם כחול, או סוג ממש דומה, והיו לנו ממש הרבה בעיות איתם - הדבק לא ישב טוב והם נפלו כל הזמן. בסוף המאפרת שלנו גילתה לנו סוד מקצועי: מסטיק. הניבים בטריילר מוחזקים במקום באמצעות מסטיק... בדף הטריילר באתר יש כמה תמונות מהצילומים, ואני חושבת שהתמונה שאני הכי אוהבת היא של הפרצוף הסובל של ניר (הערפד הראשי שלנו) כשהדביקו לו את הניבים. כי בשביל ניבים צריך לסבול...
http://www.room314.co.il/?page_id=241

MoonFairy

New member
אההההה זה כי לא היה לכם דבק ת'רמופלסטי!

שמעתי על הדבק הזה שמוכרים בזמיר טריקים עם הניבים האלה. הוא פשוט מזעזע..... מתקשה ממש מהר, לא תופס כלום, אי אפשר לתקן. בלעכס

MoonFairy

New member
ולמען אלה שרוצים משהו טוב...

הניבים מאיביי: Dracula Fangs לשים לב שיש מידות! אני לא בטוחה שזה בדיוק מה שאני קניתי (ז"א, אותו מוכר באיביי) אבל זה הדגם המדוייק. רק לחפש "dracula fangs" ולחפש משהו שנראה בדיוק כמו זה. יש גם ניבים כפולים מאותה סידרה, וגם ניבים לבנות, אבל הם קטנים עגולים ומכוערים, מומלץ לקנות את של הבנים! הניבים מגיעים בצבע קרמי שמתאים לרוב מוחץ של האנשים הדבק שלהם הוא דבק ת'רמופלסטי, מגיע ככדוריות שקופות קטנות אותם ממיסים בקלות במים חמים וכפית, זה הופך למעין פלסטלינה כזו ששמים בתוך הניב ואז על השיניים. הדבר המעולה הוא שגם אם עשיתם טעויות או שיש עודף דבק - קצת מים חמים מרככים את זה שוב ואפשר לשנות לפי הצורך. אני יכולה להגיד שאני פחדתי שזה לא יתאים לי, כי הניבים הטבעיים שלי בולטים וחדים גם ככה. אבל זה מתאים באופן מושלם ונראה כ"כ "טבעי" חח וממש נוח
מומולץ בחום!
מצרפת תמונה (שרובכם מכירים חחחח) להמחיש איך זה נראה (עליי)

קרניjack

New member
נראה בהחלט טוב גם במציאות!

זוכרת את התגובות שאז קיבלת במפגש הראשון?

למעלה