צ'דו

YEKI 1

New member
צ'דו

הִין אֶשְנֶה אָחָא מנהל פורֻוּ , אדון פרויז , חֶבָרוֹש קֻוּ - ווָא בֶשְתֶה, הוֹ תָא עָלָא אָנוּן נונְ-דֶה (non-de) ? ! ? צִ'י יֶה חוֹדוֹש ? ? צֶ'רָא ? ? , צֶ'קָא בֶשְתוֹ הוֹ תָא עָלָא נֶ-יֶנְ-דֶה (ne-yen-de) ? צִ'י-צִ'י-יוּ ? צֶ'ה-דֻוּש ? צֶ'דֶה

פרויז1

New member
חזרתי בגאון !

הטליבן חטפו אותי כדי לנהל מקח סחיטה מולך, YEKI חנם! הם התכוונו לבצע חילופין שלי תמורת התמונה שלך עם השוט. כמובן שמיד הוריתי לכוחותינו להתנגד לכל תמורה, כי החטיפה נעשתה בניגוד לאמנת ז'נבה, וקראתי בתקשורת מיד להחזיר אותי ללא כל משא ומתן. אחמי התערב חטובתי ואיים בגרעין על הטליבן. הוא אמר שלא יסכים לחטיפת מי שבעבר נשא אזרחות אירנית. כי אירני תמיד נשאר אירני. ואז, הטליבן הרפו קצת מהשמירה, ואני ניצלתי את המצב וברחתי להם. עברתי וחברתי לכמה אריתראים שהיו בדרך מאפריקה לישראל והתכוונו לגנוב את הגבול. צ'י צ'י בגואם? צ'י צ'י נגואם? עברתי את מדבר סיני בלי מין ובלי מזון. רק שדדנו את הבדואים שהובילו סמים ואמל"ח. כך שרדנו את המדבר והגענו לגבול. חפרנו מנהרה תת קרקעית מהצד המצרי עד גבעתיים וכולנו נכנסנו ארצה. האריתראים נקלטו אצלי בעבודה, הם מאושרים ואני עושה עליהם כסף. הטליחבן מחפשים אותי בנרות. אחמי דורש מהם צילומים שלי עם עתון ביד ששלום לי. איזה תסבוכת נכנסו...

למעלה