שאלות כלליות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
שאלה כללית תחבורה בשרון
אני תושבת השפלה חושבים על מעבר לכפר סבא. 1.מה זמן ההגעה בממוצע ממזרח כפ"ס(אזור שכונת הדרים) דרך כביש 6 לפרק המדע רחובות (צפון העיר) בבוקר כמובן זמן יציאה 7:50 2.מה זמן ההגעה,מאותה שכונה לרכבת בכפר סבא,ומשם לת"א (תחנת השלום) זמן יציאה מהבית 7:00 לערך? רוב תודות.. לתושבי כפ"ס-אלו עוד שכונות מומלצות למגורים מלבד הדרים אשר קרובות לכביש 6?
יש אזורים טובים, אבל די רחוקים מכביש 6
למשל אזור מרכז העיר או השכונות הצפון-מערביות החדשות. אלה קרובים לכביש 4. בקרוב אזור מרכז כפר סבא יהיה קרוב יותר לכביש 6, משום שצפוי להיפתח מחלף תל חי, אשר ישפר את הגישה לשם. לגבי השאלה הראשונה של הגעה מכפר סבא דרך כביש 6 לכיוון רחובות: מה, שאני יכול לספר לך, זה שיש לי מכרים שנוסעים הפוך. גרים באזור גדרה והסביבה ועובדים בכפר סבא. זמן הנסיעה הוא כארבעים דקות. אבל אין לי מושג האם זהו המצב בכיוון הפוך של הנסיעה. לא יודע מה מצב התנועה הפוך. לגבי נסיעה ברכבת - הרכבת הייתה יכולה להיות טובה מאוד. לפני מספר די גדול של שנים, אכן השירות היה לא רע. אבל מאז השתנו הדברים. יש איחורים ושיבושים ובעיות שוונת אחרות. עד כדי כך, שלא מעט מכרים שלי (למשל חברים טובים, אבל לא רק) נשברו לגמרי ולא ממש רוצים לשמוע מלה דומה לרכבת. מה שכן יש שירות חופשי-חודשי או ערך צבור משותף לארבעת חברות האוטובוסים הבולטות ("אגד", "דן", "מטרופולין" ו"קווים"). השירות בקווים 567 ("אגד", שגם מגיע לעזריאלי) ו- 149 ("מטרופולין") הוא בסך הכל שירות לא רע וניתן לנסוע בהם. בתקווה, שמתישהו ישתפרו ב"רכבת ישראל".

מצב
הנושא נעול.
למעלה