שרשור הכוונה ומודיעין 19/02

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
בבקרים קו 147 מטרופולין עד היעד.

שלום
איך אני מגיעה מהרצליה ללבונטין 7? תודה :)
בבקרים קו 147 מטרופולין עד היעד.
יש לרדת ביהודה הלוי פינת אלנבי. בשאר השעות ניתן לעלות על 501/502 ולהחליף בעזריאלי ל40/240, איתם יש לרדת בבגין פינת אלנבי. במידה ונקודת המוצא שלך בהרצליה היא בבן גוריון, ניתן לקחת 531 עד הבורסה/רכבת מרכז/עזריאלי (הכי נוח לטעמי להחליף ברכבת מרכז על דרך בגין, מעט תחנות יש שם). לחילופין 47 מטרופולין וגם 48 מטרופולין (מעט ותר איטי) לעיריית ת"א ומשם 25/125 דן לאלנבי פינת יהודה הלוי. העדיפות כאן היא ל531 והחלפה ל40/240.

tink1984

New member
איך מגיעים מרחוב ויצמן בקרית מוצקין

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון "דחוף" - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
לרחוב סיגליות בצור שלום, בקרית ביאליק?

scooby5

Member
ממוצקין לביאליק

ממוצקין לביאליק
קו 12 לקריון (התחנה של מרפאת זבולון) ומשם 11א או 57א לצור שלום. יורדים בצור שלום בתחנה הראשונה ברחוב חיים (אם מופעלת מערכת כריזה באוטובוס, התחנה נקראת חיים/סיגליות).

חריש

New member
מאיזה חלק של רחוב וייצמן?

מאיזה חלק של רחוב וייצמן?
אם מדובר על איזור צומת צבר, יש לגשת לתחנות לכיוון צפון, ומשם לקחת את קו 11א שעוצר בפינת הרחובות חיים וסיגליות.

porky169

New member
מחנה מחווה אלון

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון "דחוף" - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מחנה מחווה אלון
מהי הדרך המהירה ביותר להגיע למחנה מחווה אלון מכיוון לוד או נתב"ג?

המהירה ביותר זאת רכבת

מחנה מחווה אלון
המהירה ביותר זאת רכבת
רכבת מנתבג לעכו בעכו לקחת 263/361/500/509 לכרמיאל משם קו 40 של נתיב אקספרס ניתן להחליף אוטובוסים גם בצומת חנניה, תבדקי את הלו"ז של 40 כדי לדעת אם כדאי לרדת או להמשיך לכרמיאל ולחכות שם.

scooby5

Member
קו 40 של נתיב אקספרס

המהירה ביותר זאת רכבת
רכבת מנתבג לעכו בעכו לקחת 263/361/500/509 לכרמיאל משם קו 40 של נתיב אקספרס ניתן להחליף אוטובוסים גם בצומת חנניה, תבדקי את הלו"ז של 40 כדי לדעת אם כדאי לרדת או להמשיך לכרמיאל ולחכות שם.
קו 40 של נתיב אקספרס
יוצא 6 פעמים ביום, מתוכן 4 נסיעות בהזמנה טלפונית בלבד ! לא לתת הכוונה חלקית.

scooby5

Member
למחווה אלון

מחנה מחווה אלון
למחווה אלון
1. רכבת לעכו, משם 263/361/500 של אגד לכרמיאל ומכרמיאל קו 30 של חברת הנסיעות נצרת/ קו 56 של אגד/ קו 40 של נתיב אקספרס (שים לב שקו 40 בשעות הבוקר מופעל על פי הזמנה מראש, כך שאל תבנה עליו או שתתקשר עד חצי שעה לפני צאת הקו לטלפון 04-9902333 להזמין את הנסיעה). 2. אוטובוס/רכבת לתל אביב, משם קו 842 של אגד לצומת עילבון ולאחר מכן קו 30/29 של חברת הנסיעות נצרת. אם בדיוק פספסת 842 (יוצא פעם 40-60 דקות) ניתן גם לקחת מתל אביב קווי אגד לצומת גולני 830/835 (לא לעלות על 841). אני הייתי הולך על אפשרות 1. היא נשמעת לי הבטוחה ביותר. לוח זמנים מלא באתר www.bus.gov.il. פרטים נוספים באתרי החברות השונות.

svety

New member
הכוונה ממרכז ת"א לרמת החייל

היי
צריכה להגיע ממרכז תל אביב (איזור דיזינגוף סנטר) לרמת החייל, או ליתר דיוק לרח' דבורה הנביאה 126. צריכה להגיע לאיזור עד שעה 8 וחצי בבוקר (כלומר, 8 - מקדם ביטחון ושות'). אין בעיה להחליף אוטובוסים אבל מעדיפה באוטובוס אחד... תודה

droriko

New member
קו 5 לאבן גבירול ומשם 189

היי
צריכה להגיע ממרכז תל אביב (איזור דיזינגוף סנטר) לרמת החייל, או ליתר דיוק לרח' דבורה הנביאה 126. צריכה להגיע לאיזור עד שעה 8 וחצי בבוקר (כלומר, 8 - מקדם ביטחון ושות'). אין בעיה להחליף אוטובוסים אבל מעדיפה באוטובוס אחד... תודה
קו 5 לאבן גבירול ומשם 189

cwen

New member
אין אוטובוס אחד ישיר

היי
אין אוטובוס אחד ישיר
אבל כל קו מקינג ג'ורג' לכיוון אבן גבירול, ושם להחליף ל 189. אם את עולה על 47 או 48 כדאי לרדת ברכבת האוניברסיטה ושם לעלות על 189 או 12 מה שבא קודם.

מסינמטק ת"א לצומת סגולה פ"ת

אני בסינמטק ת"א . יש לי אופניים, כך שבתוך ת"א אני יכול ליסוע לתחנת האוטובוס שמביאה אותי הכי מהיר לצומת סגולה בפ"ת

droriko

New member
מבית קלקא יש לך 641, ובשעות מסויימות 186

אני בסינמטק ת"א . יש לי אופניים, כך שבתוך ת"א אני יכול ליסוע לתחנת האוטובוס שמביאה אותי הכי מהיר לצומת סגולה בפ"ת
מבית קלקא יש לך 641, ובשעות מסויימות 186
ומעזריאלי יש לך 641 ו-921 .

הכי מהר זה להגיע לתחנת בית קלקא

הכי מהר זה להגיע לתחנת בית קלקא
הליכה/רכיבה לאורך רחוב הארבעה ומעבר על הגשר בערך 800 מטר משם אוטובוסים 641/571/921

mister K

New member
הכי קרוב זה קו 641 מבית קלקא עד צומת סגולה.

הכי קרוב זה קו 641 מבית קלקא עד צומת סגולה.
מעזריאלי יש גם 921 בנוסף ל-641.

מצב
הנושא נעול.
למעלה