שרשור הכוונה ומודיעין 6-7/1

מצב
הנושא נעול.

katam

New member
תודה, אם כך אבא יקח אותו לרחובות.

מיבנה עצמה יש רק את 447 שיוצא ב6:30
מרחובות יש אוטובוס כל 45 דקות 434 ומדרום יש 438 שעוצר בצומת בני דרום ו438 448 שעוצרים גם בגבעת ושינגטון
תודה, אם כך אבא יקח אותו לרחובות.

Mlster K

New member
מבאר שבע לקפלן קו 367 או 354 לצומת ביל"ו.

2 שאלות
1. איך אני מגיעה מבאר שבע לבית חולים קפלן (התחנה הכי קרובה..)? 2. איך אני מגיעה בירושלים מרח' כנפי הנשרים לכותל המערבי? תודה נטלי
מבאר שבע לקפלן קו 367 או 354 לצומת ביל"ו.
אפשר גם עם 371 אבל הוא איטי ולא מומלץ. בירושלים מכנפי נשרים לכותל המערבי קו 2.

לי צדוק

New member
רכבת סוקולוב לגיל עמל בהוד השרון

שלום אני צריכה להגיע לגיל עמל בהוד השרון(רחוב גולומב 10)האם תחנת רכבת סוקולוב הוד השרון קרובה רגלית לשם? ואם לא, איזה קו אוטובוס עלי לקחת מרחוב רוז'נסקי פינת ליבוביץ' בראשל"צ לגיל עמל? בתודה מראש!

מה זה מרחק הליכה אצלך?

שלום אני צריכה להגיע לגיל עמל בהוד השרון(רחוב גולומב 10)האם תחנת רכבת סוקולוב הוד השרון קרובה רגלית לשם? ואם לא, איזה קו אוטובוס עלי לקחת מרחוב רוז'נסקי פינת ליבוביץ' בראשל"צ לגיל עמל? בתודה מראש!
מה זה מרחק הליכה אצלך?
זה 3 קילומטר מתחנת רכבת הוד השרון. אבל רק קילומטר וחצי מתחנת נורדאו כפר סבא. כלומר כ25 דקות הליכה סבירה. אם תרצי חלופה זה או אוטובוס מרכבת הוד השרון. או 3 אוטובוסים מחולון 71/75 לארלוזרוב משם 921 מהיר יותר או 561 איטי יותר לכיכר הנשיא בהוד השרון קו 1/4 לששת הימים/גולומב ונשאר לך 300 מטר הליכה ברגל

מתן276

New member
תשובות

2 שאלות
1.איך מגיעים מכפר יונה לקרית טבעון? 2.איזה קוים נוסעים נצרת-תל מונד? תודה.
תשובות
מכפר יונה לקרית טבעון: קווים 33/35/40 "נתיב אקספרס" לצומת נתניה ומשם קו 826"אגד" מנצרת לתל מונד - קו 823 אגד לצומת דרור ומשם 12/19/44 נתיב אקספרס

seashel

New member
איך אתם מציעים להגיע מחר (ראשון) בבוקר מנהריה

ל- בית גולדמינץ, נתניה. ואגב, איפה זה בית גולמינץ בדיוק...

scooby5

Member
רכבת לנתניה

ל- בית גולדמינץ, נתניה. ואגב, איפה זה בית גולמינץ בדיוק...
רכבת לנתניה
משם קו 4א/5 של אגד תעבורה לתחנה המרכזית ומשם קו 7 עד למקום.

scooby5

Member
אם לא מפריע לך להחליף אוטובוסים/רכבות

לא עדיף 947 מחוף הכרמל?
אם לא מפריע לך להחליף אוטובוסים/רכבות
זו אופציה לא רעה בכלל, שוב, בהנחה שלא מפריע לך להחליף ושיש תיאום בין הזמנים. רכבת מנהריה לחוה"כ, 947 ו-7.

אם התזמון בחוף הכרמל בסדר, אז זה מעולה

לא עדיף 947 מחוף הכרמל?
חוסך את האוטובוס הנוסף בנתניה, ולכן גם מקצר זמן נסיעה. גם מבחינת תשלום יוצא יותר זול, בטח אם רוכשים כרטיסיית שתי נסיעות (15%) או כרטיסיה רגילה (20%) בנוסף בתוך נתניה, יש חופשי יומי שעולה כמו שתי נסיעות (10 אגורות פחות) אז במקרה שבחרת ברכבת, ויש לך גם נסיעת חזור באותו היום. כדאי לרכוש חופשי יומי (במקום 4 כרטיסים בודדים)

seashel

New member
אה, בסדר... זה בשביל הבן שלי החייל...

חוסך את האוטובוס הנוסף בנתניה, ולכן גם מקצר זמן נסיעה. גם מבחינת תשלום יוצא יותר זול, בטח אם רוכשים כרטיסיית שתי נסיעות (15%) או כרטיסיה רגילה (20%) בנוסף בתוך נתניה, יש חופשי יומי שעולה כמו שתי נסיעות (10 אגורות פחות) אז במקרה שבחרת ברכבת, ויש לך גם נסיעת חזור באותו היום. כדאי לרכוש חופשי יומי (במקום 4 כרטיסים בודדים)
אה, בסדר... זה בשביל הבן שלי החייל...

milkshakit

New member
צריכה להגיע מפ"ת

צריכה להגיע מפ"ת
למועדון הסאבליים בתל אביב, רחוב שלמה (או סלמה? בחלק מהמקומות כתוב גם ככה) 53. מה הדרך הכי פחות מסובכת להגיע? אני מן הסתם מתארת לעצמי שאני אלך ברגל.. אין לי בעיה. טנקס!

מתן276

New member
מפ"ת תסעי לרכבת מרכז עם 51/82/50/150/166/641

צריכה להגיע מפ"ת
למועדון הסאבליים בתל אביב, רחוב שלמה (או סלמה? בחלק מהמקומות כתוב גם ככה) 53. מה הדרך הכי פחות מסובכת להגיע? אני מן הסתם מתארת לעצמי שאני אלך ברגל.. אין לי בעיה. טנקס!
מפ"ת תסעי לרכבת מרכז עם 51/82/50/150/166/641
מאותו צד תיקחי 42/142/83 עד המקום בסדר העדיפוית הבא: 1. קו 42 2. קו 83 3. קו 142

מצב
הנושא נעול.
למעלה