שרשור הכוונה ומודיעין 6-7/1

מצב
הנושא נעול.

gil levi

New member
אני צריך להגיע לשער ירושלים או לשער ראשון.

אבל איפה בצריפין? חבל שתיסע סתם לשער יפו למשל
לצריפין יש 3 שערים: שער יפו, שער ירושלים (ליד החר"פ) ושאר ראשל"צ. על כן ממליץ לך שתציין לאיזה בה"ד או מקום בצריפין אתה צריך להגיע, כדי שלא תגיע סתם עם 156 או שאר הקווים לשער יפו (156 אומנם נכנס לתוך צריפין אבל לא מגיע לכל מקום), כאשר אתה צריך בעצם את שער ראשל"צ.
איזה קווים לקחת במקרה כזה? תודה רבה !!

olli3

New member
מנהל
לשער ירושלים קווים 451/461/157 ועוד כמה של

איזה קווים לקחת במקרה כזה? תודה רבה !!
סופרבוס שנוסעים בתדירות נמוכה. עליך לרדת בצומת ניר צבי ומשם להמשיך רגלית לשער ירושלים. להגיע לשער ראשל"צ יהיה מעט מורכב יותר, על כן אינני חושב שיש צורך לפרט. גם קו 156 ובימי ראשון גם 155 מרכבת מרכז מגיעים לשער ירושלים, אך לעלות עליהם קשה ביותר. מה גם שהם קודם לכן נכנסים דרך שער יפו ומבצעים סיבוב בין הבסיסים השונים עד שהם מגיעים לשער ירושלים. אבל אתה בכלל רשום במערכת תפוז כגר בשפלה, אז אם אתה מגיע מהשפלה, כדאי שתאמר לנו מהיכן אתה יוצא לדרכך, כי להיכנס לת"א זה מיותר, יש דרכים הרבה יותר נוחות.

olli3

New member
מנהל
כמו כן, לשאלות נוספות בשרשור החדש - לא כאן.

סופרבוס שנוסעים בתדירות נמוכה. עליך לרדת בצומת ניר צבי ומשם להמשיך רגלית לשער ירושלים. להגיע לשער ראשל"צ יהיה מעט מורכב יותר, על כן אינני חושב שיש צורך לפרט. גם קו 156 ובימי ראשון גם 155 מרכבת מרכז מגיעים לשער ירושלים, אך לעלות עליהם קשה ביותר. מה גם שהם קודם לכן נכנסים דרך שער יפו ומבצעים סיבוב בין הבסיסים השונים עד שהם מגיעים לשער ירושלים. אבל אתה בכלל רשום במערכת תפוז כגר בשפלה, אז אם אתה מגיע מהשפלה, כדאי שתאמר לנו מהיכן אתה יוצא לדרכך, כי להיכנס לת"א זה מיותר, יש דרכים הרבה יותר נוחות.
כמו כן, לשאלות נוספות בשרשור החדש - לא כאן.

מפתח תקווה לקרני שומרון-עזרה

שלום
אני צריכה במהלך השבוע בשעות אחר הצהריים להגיע לקרני שומרון לרחוב כלי שיר 3 מרחוב ברט בפתח תקווה שזה בקרית אריה מהי הדרך המהירה ביותר לעשות זאת?
תודה לכם!!!

מתן276

New member
188 בשעה 15:00 מז'בוטינסקי

שלום
אני צריכה במהלך השבוע בשעות אחר הצהריים להגיע לקרני שומרון לרחוב כלי שיר 3 מרחוב ברט בפתח תקווה שזה בקרית אריה מהי הדרך המהירה ביותר לעשות זאת?
תודה לכם!!!
188 בשעה 15:00 מז'בוטינסקי

arielguelman

New member
לעלות על הרכבת בפ''ת קרית אריה

שלום
תודה לכם!!!
לעלות על הרכבת בפ''ת קרית אריה
לרדת ברכבת כפר סבא נורדאו ולעלות על קו 81 לקדומים הוא עובר דרך קרני שומרון ונכנס לשכונת נווה מנחם ששם נמצא רחוב כלי שיר

dinka10

New member
מעפולה לבה"ד 15

מעפולה לבה"ד 15

אני יודעת שאפשר לקחת קו 835-842-841 שמגיע עד לצומת גלילות, התחנה נקראת "רב מכר". משם יש צורך לקחת אוטובוס 149 או 501 או שאפשר ללכת ברגל לבה"ד?

Mlster K

New member
מה כל כך דחוף?! את נוסעת לשם עכשיו ומיד?

מעפולה לבה"ד 15

אני יודעת שאפשר לקחת קו 835-842-841 שמגיע עד לצומת גלילות, התחנה נקראת "רב מכר". משם יש צורך לקחת אוטובוס 149 או 501 או שאפשר ללכת ברגל לבה"ד?
כן, אפשר לנסוע לשם מעפולה בקווים 825, 835, 842 ומהרב מכר ללכת ברגל. 841 לא מגיע לשם ולא קשור לעניין.

droriko

New member
אני גם לא מבין את הקטע הזה של לכתוב "דחוף"

כן, אפשר לנסוע לשם מעפולה בקווים 825, 835, 842 ומהרב מכר ללכת ברגל. 841 לא מגיע לשם ולא קשור לעניין.
כאילו שמישהו רואה את זה ואומר "האמת שלא בא לי לעייף את האצבעות שלי אבל בגלל שזה דחוף אני אגיב" .

olli3

New member
מנהל
זו שפה צעירה, הכל דחוף, אבל ה-כ-ל.

כאילו שמישהו רואה את זה ואומר "האמת שלא בא לי לעייף את האצבעות שלי אבל בגלל שזה דחוף אני אגיב" .
אם תסתכל על צ'אטים בין בני נוער ואף בגיל מוקדם יותר אתה תראה שפה שאתה לא ממש יכול לקרוא. הבנות לרוב משתמשות במילה דחוף על כל דבר, אבל ממש.

droriko

New member
הכל ניהיה פקאצי במדינה הזאת

אם תסתכל על צ'אטים בין בני נוער ואף בגיל מוקדם יותר אתה תראה שפה שאתה לא ממש יכול לקרוא. הבנות לרוב משתמשות במילה דחוף על כל דבר, אבל ממש.
הכל ניהיה פקאצי במדינה הזאת
"כפרה" ו"נשמה" הן כבר מזמן לא נחלתם של הפרחות בלבד , לא פלא שתכניות פרחיות כמו האח הגדול ודה וויס זוכות ל-80 אחוז רייטינג .

scooby5

Member
לא כל כך כדאי לרדת ברב מכר וללכת ברגל

מעפולה לבה"ד 15

יכול להיות שיש משם הסעות לבסיס. אם לא - אפשר לרדת בתחנה של מכללת לוינסקי על דרך נמיר ולהחליף ל-149 של מטרופולין בכיוון ההפוך. יש גם קו 532 של אגד שמגיע עד לתוך הבסיסים אבל צריך לעלות עליו רק בתחנה מרכזית ת"א, כי אחר כך הוא ממש מתמלא וכבר אין בו מקום (בכל מקרה - יש לוודא את הלו"ז כי 532 פעיל רק בבוקר ולמספר נסיעות קטן).

olli3

New member
מנהל
רק שלנסוע עוד חצי שעה במקרה הטוב למרכזית כדי

יכול להיות שיש משם הסעות לבסיס. אם לא - אפשר לרדת בתחנה של מכללת לוינסקי על דרך נמיר ולהחליף ל-149 של מטרופולין בכיוון ההפוך. יש גם קו 532 של אגד שמגיע עד לתוך הבסיסים אבל צריך לעלות עליו רק בתחנה מרכזית ת"א, כי אחר כך הוא ממש מתמלא וכבר אין בו מקום (בכל מקרה - יש לוודא את הלו"ז כי 532 פעיל רק בבוקר ולמספר נסיעות קטן).
לחזור את כל הדרך חזרה, בנחה שהיא לא יוצאת גם אם האוטובוס הראשון של 5 בבוקר מעפולה... אז גם אין לה סיכוי להגיע ל531 שמלכתחילה מוסיף לה שעה זמן נסיעה... אז עדיף לוותר על העניין של הגעה למרכזית כדי לחזור את כל הדרך חזרה. זה נשמע לי מאד מזוכיסטי.

scooby5

Member
יותר מזוכיסטי זה

לחזור את כל הדרך חזרה, בנחה שהיא לא יוצאת גם אם האוטובוס הראשון של 5 בבוקר מעפולה... אז גם אין לה סיכוי להגיע ל531 שמלכתחילה מוסיף לה שעה זמן נסיעה... אז עדיף לוותר על העניין של הגעה למרכזית כדי לחזור את כל הדרך חזרה. זה נשמע לי מאד מזוכיסטי.
יותר מזוכיסטי זה
לנסות להידחף ל 149 הדחוק או לצפות בו בייאוש ואכזבה חולף על פניך מבלי לעצור . זה גם לא נראה לי חצי שעה למרכזית. בכל מקרה זו אופציה נוספת שכדאי לשקול.

olli3

New member
מנהל
זה הלוך ושוב, חצי שעה למרכזית וחצי שעה נוספת

יותר מזוכיסטי זה
לנסות להידחף ל 149 הדחוק או לצפות בו בייאוש ואכזבה חולף על פניך מבלי לעצור . זה גם לא נראה לי חצי שעה למרכזית. בכל מקרה זו אופציה נוספת שכדאי לשקול.
זה הלוך ושוב, חצי שעה למרכזית וחצי שעה נוספת
על מנת לחזור. ואפשר ללכת את זה ברגל, זה לא כזה נורא, כך שמלכתחילה אין צורך להמתין ל149.

אוחנה42

New member
שאלת הכוונה אלעד-אור יהודה

מהי הדרך העדיפה להגיע מאלעד לאור יהודה רחוב הפלדה (אזור התעשייה)? הנסיעה היא ביום חול בשעות הצהרים/אחר הצהרים. תודה מראש.

Mlster K

New member
עם כל קו שמגיע מאלעד לצומת שעריה ומשם עם 78.

מהי הדרך העדיפה להגיע מאלעד לאור יהודה רחוב הפלדה (אזור התעשייה)? הנסיעה היא ביום חול בשעות הצהרים/אחר הצהרים. תודה מראש.
עם כל קו שמגיע מאלעד לצומת שעריה ומשם עם 78.
אבל יש להיות מתואמים עם הלו"ז של 78 באתר קווים.

katam

New member
הבן החייל צריך להגיע מחר בבקר מיבנה לירושליים

בירושליים לתחנה המרכזית . אם אין מיבנה אז האם יש מרחובות או ראשון ?

מיבנה עצמה יש רק את 447 שיוצא ב6:30

בירושליים לתחנה המרכזית . אם אין מיבנה אז האם יש מרחובות או ראשון ?
מיבנה עצמה יש רק את 447 שיוצא ב6:30
מרחובות יש אוטובוס כל 45 דקות 434 ומדרום יש 438 שעוצר בצומת בני דרום ו438 448 שעוצרים גם בגבעת ושינגטון

מצב
הנושא נעול.
למעלה