TAR2002

retard boi

New member
TAR2002

הלג הנוכחי הראה שיפור לעומת הלג הקודם אבל עדיין נראה שמשהו חסר... הלגים נהיו קצרים מידי. הפרק כולו נשען על נסיעת אוטובוס ו roadblock, צריך קצת יותר. אולי הם היו צריכים לנהוג ממקום למקום בבואנוס איירס. רייצל לא הפנימה שהיא כבר לא ב BB. הבחורה מביימת סיטואציות פרובוקטיביות באופן שקוף לחלוטין. בפרק הבא היא גם תיצור ריב דימיוני עם ונסה. אני שמח שסוף סוף הביאו לתוכנית הזו צוותי בחורים צעירים ואתלטים שמתפקדים בצורה גרועה. אני תמיד טענתי שכל עניין האלפא מיילז הוא עניין של ליהוק ולא כל צמד חתיכים באופן אוטומטי יהיה מוצלח בהכל והעונה הם סוף סוף הביאו בנים שאין להם הרבה מעבר למראה. אני אופתע אם התאומים ישרדו את הלג הבא. ארט וג'יי ג'יי משחקים אותה לגמרי. אגב. זה אני או שהבנים מג'רסי קיצצו לעצמם משהו כמו עשור בגיל בהצהרה ב CBS. אין מצב שהבחורים האלה הם פחות מ 35.

niro62

New member

בניגוד לפרק הקודם שדי נמנתי בו, הפרק הזה היה פשוט מרתק ונהנתי מכול שנייה. הצוותים לא הכי מעניינים, או יותר נכון בכלל לא מעניינים. אבל המשימות היו מהנות, וכל מהלך הלג היה מעניין, בין אם זה ארט וג'י ג'י שהתבלבלו בניווט אבל בסוף גילו שהמשימה שלקחו זה המשימה היותר קלה ועלו למקום גבוהה במירוץ, בין אם זה האוטובוס שנשבר לו חלון, ובין אם זה שהיו צוותים ששיתפו פעולה ולא שיתפו את רייצ'ל. הזוג שהגיע ראשון, דייב וריצ'ל ניראלי קוראים להם הולכים להצח ובגדול, לא שאני אוהב אותם אבל זה פשוט ליהוק מנצח קלאסי, יפים יחסית לעונה, משעממים, ותמיד מחייכים.

willo

New member

כבר כמה עונות בפרקים הראשונים מרובי הצוותים יש מעט משימות וככה אפשר לראות קצת יותר מהצוותים. הקטע עם האוטובוס היה מזל טהור, אבל זה חלק מהמרוץ. העונה בהחלט חביבה + בינתיים.

למעלה