"ישראל היום"- הדעות שלכם

• פותח הנושא MRJ1
  • פורסם בתאריך

MRJ1

New member
עיתון חדיש, מציג טוב וברור

מהתרשמות ראשונית, וקריאת רוב גיליון 3 שפורסם אתמול (יום ד, 1-8-2007), עולה עיתון חדשני, מעוצב טוב, עם כתיבה טובה ורצינית. העיתון, מציג נושאים רבים, שאחד מהם אהבתי במיוחד והוא פינת החדשות הטובות. כמו כן, יוזמה יפה להעניק את דפי הפרסום בחודש הראשון לעמותות וארגונים למען הקהילה- ובחינם. ספורט - ארבעה עמודי צבע יפים ומעניינים, אם כי ניתן כמובן להשתפר בתחום- בעיקר בהעלאת מספר הידיעות וחדשות הספורט. דפי החדשות- מכילים בעת הזו (תחילת העיתון החדש) מספר סקופים בלעדיים שלא מופיעים בעיתונים אחרים, הכלכלה של the marker (מי שמחפש ידיעות נרחבות יותר שיחפש בעיתונים כלכליים אחרים), התרבות והפנאי טובים, ועמוד הרכילות בסוף ... נו... טוב שיהיה. בסה"כ, עיתון טוב להעביר איתו את היום, בלי הרבה מלל, אבל יותר מהחינמון השני- "ישראלי". שיהיה לבהצלחה!

לצערי לא נתקלתי בעיתון משום מה

אבל לפני כמה דק' נתקלתי בזה. בשרשור הקודם הימרנו שהחינמון החדש יפיל את "מעריב" (או לפחות לא יעשה לו טוב
), מה דעתכם עכשיו? ולמי שראה את העיתון, מי הכתבים שלו?

snea

New member
גר בנהריה - לא חלק מישראל היום...

מה עניין החלוקה אך ורק בגוש דן? רק אזור חיוג 03 זה ישראל?...

רק אני לא מתלהב?כמה נק' לשיפוטכם

1)ממה שקראתי הם מנסים בכח להכנס באנשים.למה אני מתכוון? כותרת ראשית (שהייתה) כמו:"פתאום באמצע הקיץ:אולמרט תומך בביניש", קצת מוגזמת וברור שזה מכוון נגד אולמרט בצורה פרובקטיבית ואולי גם ילדותית. מה גם שבאותו עמוד מוסיפים לקוראים מאמר דעה של דן מרגלית שהוא למי שלא יודע המתנגד הכי נחרץ לראש הממשלה. 2) הטורים בצידי כל העמודים של מעין 'חדשות קטנות' באופן ברור מועתקות ברמה של 'העתק+הדבק' מהודעות לתקשורת שנשלחו לכתבים.בלי טיפה של תחקיר או תוספות של דעות. 3)הפונט בעיתון לדעתי לא מזמין קריאה.לא כותבים עיתון בפונט שאינו פרנק רי.פשוט לא. 4)נקודה שאני מניח שאתם לא מכירים-העיתון יכתוב רק דברים שנאמרו ברמת ראיון (ציטוט וייחוס) ולא ייכנסו ידיעות של מה שמכונה רקע (גורם בכיר או מקורבים...)- זאת ע"פ הצהרת העורך ביום הראשון לעיתון. לדעתי התעקשות טפשית ומיותרת שתמנע מהקוראים מידע רב....

למעלה