סיוט בתחנת מלחה

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל
אמנם נכון

אתם שוכחים דבר אחד חשוב שהם עושים
את העבודה שלהם ופתאום "מופעים להם אחד\שתים ולפעמים יותר ומצלמים . זכותם וחובתם לשאול ולברר מי מה מו וכו' נכון ורצוי שתרד קבוע הוראה מעל שמדי פעם מגעים כמה לצלם . אבל גם הם צרכים להבין שיש סיגנן דיבור. כנראה שאותו אחד הוא כמו עשב שוטה {רמבו לעניים} רובם לפחות נחמדים ומבינים ככה נראה לי לפחות
אמנם נכון
אבל כמו שאמרתי קודם - יחס גורר יחס. לשני הכיוונים. כך שגם אנחנו צריכים להתנהג בנימוס וגם הם...

כל הנושא של הצילום נראה לי מוזר

את העבודה שלהם ופתאום "מופעים להם אחד\שתים ולפעמים יותר ומצלמים . זכותם וחובתם לשאול ולברר מי מה מו וכו' נכון ורצוי שתרד קבוע הוראה מעל שמדי פעם מגעים כמה לצלם . אבל גם הם צרכים להבין שיש סיגנן דיבור. כנראה שאותו אחד הוא כמו עשב שוטה {רמבו לעניים} רובם לפחות נחמדים ומבינים ככה נראה לי לפחות
מה פיתאום אסור לצלם בתחנות? מה הפרנויה הזאת? זה סוד צבאי? מתקן אזרחי שנבנה בכספי משלם המיסים מן הראוי שיהיה חופשי לצילום במיגבלות בטיחותיות בלבד. לדעתי אין הבדל בין הרכבת ותחנות האוטובוסים.

elians

New member
עזוב ... עד עכשיו אני בעצבים ...

מה פיתאום אסור לצלם בתחנות? מה הפרנויה הזאת? זה סוד צבאי? מתקן אזרחי שנבנה בכספי משלם המיסים מן הראוי שיהיה חופשי לצילום במיגבלות בטיחותיות בלבד. לדעתי אין הבדל בין הרכבת ותחנות האוטובוסים.
ואני לא הולך לוותר לרקוב הזה ... צריך להוקיע אנשים כמוהו מהחברה .. לסלק אותו לאלתר מעבודתו .. שילך ינקה את פחי הזבל של שוק מחנה יהודה בלילה אולי ירד לו כל האויר ...

אפי, קצת הגזמת..

ואני לא הולך לוותר לרקוב הזה ... צריך להוקיע אנשים כמוהו מהחברה .. לסלק אותו לאלתר מעבודתו .. שילך ינקה את פחי הזבל של שוק מחנה יהודה בלילה אולי ירד לו כל האויר ...
אפי, קצת הגזמת..
למרות שנפגעת מאיך שהוא התנהג, לכל אחד יש את היום שנופלעל צד שמאל ואולי היה למאבטח הזהמשהו רע שקרה באותו היום.. מקרה אחד זה לא סיבה לסלק מישהו מהעבודה שלו.

elians

New member
האיש הזה עובד עם קהל ...

אפי, קצת הגזמת..
למרות שנפגעת מאיך שהוא התנהג, לכל אחד יש את היום שנופלעל צד שמאל ואולי היה למאבטח הזהמשהו רע שקרה באותו היום.. מקרה אחד זה לא סיבה לסלק מישהו מהעבודה שלו.
האיש הזה עובד עם קהל ...
כמו שאני עבדתי בסלקום מול קהל ופעם אחת התנהגתי טיפה בגסות רוח (בטח ובטח לא כמו שהנבלה הזה התנהג) ידעתי שזה טעות, אנשים כמוהו לא ראויים לעבוד מול קהל .. יש מספיק עבודות שיתאימו לו.

ארזS

New member
הוא הגזים הרבה, ולא רק הוא

אפי, קצת הגזמת..
הוא הגזים הרבה, ולא רק הוא
אני מציע לכולם להרגע כמה שיותר מהר.

מה ,אינך יודע מה מתרחש במרתפי ר"י?

מה ,אינך יודע מה מתרחש במרתפי ר"י?
מפתחים שם נשק להשמדה המונית של צלמים חובבי רכבות...

אתה צודק בכל מילה, הדרומי ../images/Emo45.gif

אתה צודק בכל מילה, הדרומי

כן, הרבה מאבטחים הם חלאות

סיוט בתחנת מלחה

שימו לב ציבור הנוסעים הינכם מוזמנים לא להגיע לתחנת מלחה בירושים, ולמה ? כי הייחס שתקבלו שם אם תצלמו תמונה מסכנה, מסתבר שהייחס כלפיכם יכול להיות מאוד עלים ! איך בידיוק ? פשוט השומרים* מאיימים עליכם.! היום אני ואפי (elians) יצאנו ברכבת של 14:42 מתחנת ההגנה ברכבבת לירושלים, הנסיעה היתה ממש כפית אבל נורא איטית.. הרכבת קפצה במלא מקומות בהרים ועוד, אבל חוויה באמת מרתקת למי שרוצה לטייל ולראות נופים, כי גם הרכבת לא נוסעת יותר מ 10 קמ"ש. לאחר שהגענו לתחנת ירושלים מלחה התחלנו קצת לצלם את הרכבות IC3 ואת התחנה עצמה. אבל מה ? תנחשו.. כמובן היה שם שומר (או איש בטחון איך שלא תקראו לו) אשר ישר התחיל לפתוח תפה שלו ולהגיד מה אנחנו מצלמים וכו', והוא היה ברציף מולינו ואמרנו לו שאנחנו מפורום תחבורה ציבורית, והתקשרנו לטלפון מסויים כדי לקבל אישור לצילום ושם נאמר לנו שצריך לקבל אישור ממנהל התחנה, ואז הוא ראה את החבר שלו באותו רציף שהינו בו ואמר לו לעצור אותנו ולתפוס (כאילו אנחנו ברחנו) ומשם הוא בא כמעט גרר אותי למעלה למנהל תחנה כאילו אנחנו איזה גנבים, התייחס אלינו בצורה הכי זוועתית שיש, משם התחיל לצפצף לאפי במוח ולהיתחצף אליו והתחיל להיתלהב כמה שהו כזה וכזה... הגיע מנהל התחנה איש מאוד מכובד עם כיפה, והסביר לנו כי צריך לקבל אישור ממנו לפני הצילום ולא לצלם בלי אישורו עקב חשידות כלשהי, סבבה הבננו אותו. אבל זה עדיין לא אומר שאיש ביטחון צריל לאיים עלינו שהוא יעשה את זה ואת זה ויקרא למג"ב ומשטרה לא יודע למה עוד... קיצור הינו בקניון מלחה חזרמו באותה רכבת בשעה 17:09 עם אותו נהג והבן שלו (יצטרף לפורום חבר חדש) וזהו.. ובחזרה ברכת עלו איזה 6 ערסים שהתחילו להישתולל ברכבת להפוך שם הכל לקלל את הפקח ועוד בסוף ירדו בבית שמש והזמינו להם משטרה או משהו כזה (לפי טענתו של אפי, אני ישנתי
) בקיצור מסתבר שיובל (דיןתומאס) היה שם וצילם את אותה הרכבת ??? קיצור מחכה לאפי שיגיע הביתה ויספר את דעתו על הסיוט שקרה היום וגם תמונוצ (בקרוב) בקיצור מה ישש לי לספר לי = קו משעמם רצח
מתוסכלים מהשכר-חרא שהם מקבלים, אז הם מוציאים את העצבים שלהם על הנוסעים. עאלק, שיצעקו על המעסיקים, אני אתמוך בהם בזה! אבל, עם היחס שלהם (בעיקר מאבטחי-האוטובוסים, אבל גם אלה שברכבת, לפעמים), הם סתם משניאים - גם את התחבורה הציבורית בארץ, אבל בראש ובראשונה את עצמם. אבל, מצד שני - הקשקושים שלך על התמונה ההיא זה ממש-ממש לא בוגר - מה, שאלת אותם אם משעמם להם? הקשישה ההיא, דווקא נראית במצב-רוח טוב... מילא אתה עצבני על הרכבת, מבין אותך - אבל, מי נתן לך את הרשות, לכפות את רגשותיך, סתם כך, על אנשים מקריים, ולהכניס דברים לפיהם? זה מגעיל.

elians

New member
לפחות מה שהוא כתב מעלי...

מתוסכלים מהשכר-חרא שהם מקבלים, אז הם מוציאים את העצבים שלהם על הנוסעים. עאלק, שיצעקו על המעסיקים, אני אתמוך בהם בזה! אבל, עם היחס שלהם (בעיקר מאבטחי-האוטובוסים, אבל גם אלה שברכבת, לפעמים), הם סתם משניאים - גם את התחבורה הציבורית בארץ, אבל בראש ובראשונה את עצמם. אבל, מצד שני - הקשקושים שלך על התמונה ההיא זה ממש-ממש לא בוגר - מה, שאלת אותם אם משעמם להם? הקשישה ההיא, דווקא נראית במצב-רוח טוב... מילא אתה עצבני על הרכבת, מבין אותך - אבל, מי נתן לך את הרשות, לכפות את רגשותיך, סתם כך, על אנשים מקריים, ולהכניס דברים לפיהם? זה מגעיל.
לפחות מה שהוא כתב מעלי...
היה נכון..פעם ראשונה ואחרונה שאני על הרכבת המייאשת הזאת.

איבגי1

New member
בקיצור !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בקיצור !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
זה ח-ר-א של מאבטח אבל עושה את עבודתו בנאמנות, אני בכל זאת היתי מפטר אותו

מצב
הנושא נעול.
למעלה