סיוט בתחנת מלחה

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
תמונת המאבטח נמחקה מההודעה.

וואללה אתה צודק.
אני לא מצליח להבין את התגובות האלה על המאבטחים ובוודאי שלדעתי אין מקום לשים את התמונה של המאבטח.

הוא ביקש להצטלם!

הוא ביקש להצטלם!
לאחר שקיבלתי את אישורו לצלם את הרכבת, הוא ביקש להיכנס לפריים, לכן אנילא חושב שזו בעיה להעלות תמונהשלו, מה גם שאמרתי לו שאני מעלה את זה לפורום באינטרנט.

איבגי1

New member
אם מישהו פה סתום למה אתה

ממש סתומים אתם כאן בפורום הא??
אם יש לך בעיות כלשהן תעשה את זה במסרים. למה אתה שם תמונה של מישהו באינטרנט ומדביק לתמונה תווית של: "זה עשה לכם בעיות"?? אולי אני אשים את התמונה שלך בפורום אנסים ואשאל אם אתה זה שעשית בעיות??
אם מישהו פה סתום למה אתה
משתתף פה ?

hck

New member
לא הבנת את הפואנטה?

אם מישהו פה סתום למה אתה
משתתף פה ?
לא הבנת את הפואנטה?
סבבה. מחר אני אשים תמונה שלך בפורום אחר, ואשאל אם עשית בעיות למישהו. נראה איך תרגיש. אם מנהל הפורום הוריד את התמונה, כנראה שזה באמת לא היה בסדר. אז אל תתמם. אני משתתף בפורום כי בסה"כ הרמה שלו גבוהה והוא ענייני. זה שמידי פעם אנשים רושמים הודעות עם מסר שנוגד כל הגיון - זה קצת מעצבן. הערתי, הבעיה תוקנה, ונמשיך הלאה.

fireman

New member
חברים, אני מבקש שלא להעלות לפורום

אפי, היום בתחנה היו כמה מאבטחים
ששאלו אותי למה אני מצלם.. ובחלק מהתמונות שצילמית רכבות נכנסו לפריימים גם מאבטחים. האם זה המאבטח שאיתו היה לכם בלאגן?
חברים, אני מבקש שלא להעלות לפורום
תמונות של אנשים שצולמו ללא רשותם או הסכימו שתעלו את התמונות לפורום וזה כולל על אחת כמה וכמה אנשי ביטחון

התיחסתי בצורה מכובדת.

תגובה ממש בוגרת!
הוא מכיר אותך מהיכן שהוא? אתה יכול להתייחס בצורה יפה ומכובדת לאדם שעושה את העבודה שלו. אל תתפלא אחר כך שיחס המאבטחים כזה מזלזל לצלמים.
התיחסתי בצורה מכובדת.
למה אני מצלם? הוא שאל אם זה "לערוץ הילדים או משהו כזה" ודיבר בצורה לא יפה, לכן אמרתי לו שאני מצלם בשביל עצמי - זה שקר? הסברתי את עצמי באופן מנומס והוא המשיך לדבר לא יפה, אז אמרתי לו שאם יש בעיה בזה שאני מצלם הוא יכול לפנות לאלי מנהל התחנה. אני לא רואה שום פסול בדיבור הזה, מה גם שעניתי לו על כל מה שהוא שאל.

קובי לו

New member
סחטיין על הסיפור.

סיוט בתחנת מלחה

שימו לב ציבור הנוסעים הינכם מוזמנים לא להגיע לתחנת מלחה בירושים, ולמה ? כי הייחס שתקבלו שם אם תצלמו תמונה מסכנה, מסתבר שהייחס כלפיכם יכול להיות מאוד עלים ! איך בידיוק ? פשוט השומרים* מאיימים עליכם.! היום אני ואפי (elians) יצאנו ברכבת של 14:42 מתחנת ההגנה ברכבבת לירושלים, הנסיעה היתה ממש כפית אבל נורא איטית.. הרכבת קפצה במלא מקומות בהרים ועוד, אבל חוויה באמת מרתקת למי שרוצה לטייל ולראות נופים, כי גם הרכבת לא נוסעת יותר מ 10 קמ"ש. לאחר שהגענו לתחנת ירושלים מלחה התחלנו קצת לצלם את הרכבות IC3 ואת התחנה עצמה. אבל מה ? תנחשו.. כמובן היה שם שומר (או איש בטחון איך שלא תקראו לו) אשר ישר התחיל לפתוח תפה שלו ולהגיד מה אנחנו מצלמים וכו', והוא היה ברציף מולינו ואמרנו לו שאנחנו מפורום תחבורה ציבורית, והתקשרנו לטלפון מסויים כדי לקבל אישור לצילום ושם נאמר לנו שצריך לקבל אישור ממנהל התחנה, ואז הוא ראה את החבר שלו באותו רציף שהינו בו ואמר לו לעצור אותנו ולתפוס (כאילו אנחנו ברחנו) ומשם הוא בא כמעט גרר אותי למעלה למנהל תחנה כאילו אנחנו איזה גנבים, התייחס אלינו בצורה הכי זוועתית שיש, משם התחיל לצפצף לאפי במוח ולהיתחצף אליו והתחיל להיתלהב כמה שהו כזה וכזה... הגיע מנהל התחנה איש מאוד מכובד עם כיפה, והסביר לנו כי צריך לקבל אישור ממנו לפני הצילום ולא לצלם בלי אישורו עקב חשידות כלשהי, סבבה הבננו אותו. אבל זה עדיין לא אומר שאיש ביטחון צריל לאיים עלינו שהוא יעשה את זה ואת זה ויקרא למג"ב ומשטרה לא יודע למה עוד... קיצור הינו בקניון מלחה חזרמו באותה רכבת בשעה 17:09 עם אותו נהג והבן שלו (יצטרף לפורום חבר חדש) וזהו.. ובחזרה ברכת עלו איזה 6 ערסים שהתחילו להישתולל ברכבת להפוך שם הכל לקלל את הפקח ועוד בסוף ירדו בבית שמש והזמינו להם משטרה או משהו כזה (לפי טענתו של אפי, אני ישנתי
) בקיצור מסתבר שיובל (דיןתומאס) היה שם וצילם את אותה הרכבת ??? קיצור מחכה לאפי שיגיע הביתה ויספר את דעתו על הסיוט שקרה היום וגם תמונוצ (בקרוב) בקיצור מה ישש לי לספר לי = קו משעמם רצח
סחטיין על הסיפור.
ראשית, אין מה להתרגש מהמאבטחים. צריך לדבר בנימוס איתם אך בתקיפות ולהגיד שיש אישור של דובר הרכבת לצילום, כל עוד לא מצלמים מתקני צה"ל/שב"כ/מוסד וכל עוד לא מפריעים לנוסעים ברציף/אולם/קרונות בעצם הצילום. שאלה שמעניינת אותי. היו די הרבה נוסעים ברכבות הללו, הלא כן?

איבגי1

New member
כן הרכבת היתה דיי מלאה

סחטיין על הסיפור.
ראשית, אין מה להתרגש מהמאבטחים. צריך לדבר בנימוס איתם אך בתקיפות ולהגיד שיש אישור של דובר הרכבת לצילום, כל עוד לא מצלמים מתקני צה"ל/שב"כ/מוסד וכל עוד לא מפריעים לנוסעים ברציף/אולם/קרונות בעצם הצילום. שאלה שמעניינת אותי. היו די הרבה נוסעים ברכבות הללו, הלא כן?
כן הרכבת היתה דיי מלאה
במיוחד בילדים ובאנשים מבוגרים (פנסיונרים)

fireman

New member
איבגי וכל החברים

כן הרכבת היתה דיי מלאה
איבגי וכל החברים
היום משעה מסויימת נאסר צילום בתחנות הרכבת מלחה ואשקלון בהתאם להוראת שירות הביטחון הכללי בגלל טקס חנוכת התחנות מחר שיערך בנוכחותו של ראש הממשלה. מדובר במקרה חד פעמי בהחלט ולא במצב קבוע.

המאבטח ומארגן האירוע הרשו לי לצלם.

איבגי וכל החברים
היום משעה מסויימת נאסר צילום בתחנות הרכבת מלחה ואשקלון בהתאם להוראת שירות הביטחון הכללי בגלל טקס חנוכת התחנות מחר שיערך בנוכחותו של ראש הממשלה. מדובר במקרה חד פעמי בהחלט ולא במצב קבוע.

fireman

New member
קצר בתקשורת

קצר בתקשורת
לא היו אמורים לאפשר לך לצלם..... קצר בתקשורת היא מהות הבעיה בנושא הצילום, אולי מנהלי התחנות יודעים מה הכללים אבל זה לא יורד עד למטה, עד לאנשי הביטחון.

אליקים 1

New member
יכול להיות...

כן הרכבת היתה דיי מלאה
יכול להיות...
במוסף לשבת של ידיעות מהשבת האחרונה (16.4) מסופר על סבתא+ 23 נכדים (!) שנסעו ברכבת- בעמוד הראשון בכתבה של נחום ברנע. יכול להיות שהם היו באותה רכבת???

elians

New member
כן יש הרבה נוסעים ...

סחטיין על הסיפור.
כן יש הרבה נוסעים ...
ומה עוד אגיד לך .. שאני עוד אחד שידוע בסבלנות של ויודע להנות מטיולים .. פשוט התייאשתי!!!! מהרכבת לירושלים .. היום זו הייתה נסיעה ראשונה ואחרונה באמצעותה... אין בה תועלת היא משעממת ולא שווה קיום לדעתי... חבל על הכסף שהשקיעו בה... אני לא צופה לה עתיד זוהר

זהו נושא רגיש ובעייתי;

סיוט בתחנת מלחה

שימו לב ציבור הנוסעים הינכם מוזמנים לא להגיע לתחנת מלחה בירושים, ולמה ? כי הייחס שתקבלו שם אם תצלמו תמונה מסכנה, מסתבר שהייחס כלפיכם יכול להיות מאוד עלים ! איך בידיוק ? פשוט השומרים* מאיימים עליכם.! היום אני ואפי (elians) יצאנו ברכבת של 14:42 מתחנת ההגנה ברכבבת לירושלים, הנסיעה היתה ממש כפית אבל נורא איטית.. הרכבת קפצה במלא מקומות בהרים ועוד, אבל חוויה באמת מרתקת למי שרוצה לטייל ולראות נופים, כי גם הרכבת לא נוסעת יותר מ 10 קמ"ש. לאחר שהגענו לתחנת ירושלים מלחה התחלנו קצת לצלם את הרכבות IC3 ואת התחנה עצמה. אבל מה ? תנחשו.. כמובן היה שם שומר (או איש בטחון איך שלא תקראו לו) אשר ישר התחיל לפתוח תפה שלו ולהגיד מה אנחנו מצלמים וכו', והוא היה ברציף מולינו ואמרנו לו שאנחנו מפורום תחבורה ציבורית, והתקשרנו לטלפון מסויים כדי לקבל אישור לצילום ושם נאמר לנו שצריך לקבל אישור ממנהל התחנה, ואז הוא ראה את החבר שלו באותו רציף שהינו בו ואמר לו לעצור אותנו ולתפוס (כאילו אנחנו ברחנו) ומשם הוא בא כמעט גרר אותי למעלה למנהל תחנה כאילו אנחנו איזה גנבים, התייחס אלינו בצורה הכי זוועתית שיש, משם התחיל לצפצף לאפי במוח ולהיתחצף אליו והתחיל להיתלהב כמה שהו כזה וכזה... הגיע מנהל התחנה איש מאוד מכובד עם כיפה, והסביר לנו כי צריך לקבל אישור ממנו לפני הצילום ולא לצלם בלי אישורו עקב חשידות כלשהי, סבבה הבננו אותו. אבל זה עדיין לא אומר שאיש ביטחון צריל לאיים עלינו שהוא יעשה את זה ואת זה ויקרא למג"ב ומשטרה לא יודע למה עוד... קיצור הינו בקניון מלחה חזרמו באותה רכבת בשעה 17:09 עם אותו נהג והבן שלו (יצטרף לפורום חבר חדש) וזהו.. ובחזרה ברכת עלו איזה 6 ערסים שהתחילו להישתולל ברכבת להפוך שם הכל לקלל את הפקח ועוד בסוף ירדו בבית שמש והזמינו להם משטרה או משהו כזה (לפי טענתו של אפי, אני ישנתי
) בקיצור מסתבר שיובל (דיןתומאס) היה שם וצילם את אותה הרכבת ??? קיצור מחכה לאפי שיגיע הביתה ויספר את דעתו על הסיוט שקרה היום וגם תמונוצ (בקרוב) בקיצור מה ישש לי לספר לי = קו משעמם רצח
זהו נושא רגיש ובעייתי;
מצד אחד, אנחנו רוצים לצלם ממניעים חפים מכל מטרה חבלנית, כחובבים, וזה בסדר ולגיטימי. מצד שני, אנחנו צריכים להבין את החשדנות הלגיטימית של מנהלי ומאבטחי המתקנים המצולמים; שכן הם עושים עבודתם בשמירה על התנהלות תקינה של המתקנים. יחד עם זאת, במקרה הספציפי הנדון כאן, אנשי הרכבת יכלו להיות יותר סבלניים, ובאמת התנהגו קצת בהגזמה (במידה וכל הפרטים בסיפור נכונים ולא הושמטו ממנו פרטים). וגם לי היה מקרה דומה לפני ארבעה ימים: עמדתי ליד מסילת הרכבת לנהריה (בקרית מוצקין), רציתי לצלם תמונות מהאיזור. הסתובבתי ליד המסילה, חיפשתי זוויות מעניינות, בערך כרבע שעה. נראיתי חשוד (אני מודע לזה), ופתאום הופיעו שני שוטרים במסווה, שהתקדמו אלי בהליכה מהירה, ושאלו למעשי בתקיפות. אמרתי להם שאני מצלם רכבות, הם שאלו לאיזו מטרה, עניתי להם שזה בשביל אתר אינטרנט. מפה לשם, הבעתי נכונות לשקיפות מעשי מצידי, והם הבינו שאין לי כל כוונת זדון, והניחו לי לנפשי.

hck

New member
../images/Emo127.gif כל הכבוד ../images/Emo45.gif

זהו נושא רגיש ובעייתי;
מצד אחד, אנחנו רוצים לצלם ממניעים חפים מכל מטרה חבלנית, כחובבים, וזה בסדר ולגיטימי. מצד שני, אנחנו צריכים להבין את החשדנות הלגיטימית של מנהלי ומאבטחי המתקנים המצולמים; שכן הם עושים עבודתם בשמירה על התנהלות תקינה של המתקנים. יחד עם זאת, במקרה הספציפי הנדון כאן, אנשי הרכבת יכלו להיות יותר סבלניים, ובאמת התנהגו קצת בהגזמה (במידה וכל הפרטים בסיפור נכונים ולא הושמטו ממנו פרטים). וגם לי היה מקרה דומה לפני ארבעה ימים: עמדתי ליד מסילת הרכבת לנהריה (בקרית מוצקין), רציתי לצלם תמונות מהאיזור. הסתובבתי ליד המסילה, חיפשתי זוויות מעניינות, בערך כרבע שעה. נראיתי חשוד (אני מודע לזה), ופתאום הופיעו שני שוטרים במסווה, שהתקדמו אלי בהליכה מהירה, ושאלו למעשי בתקיפות. אמרתי להם שאני מצלם רכבות, הם שאלו לאיזו מטרה, עניתי להם שזה בשביל אתר אינטרנט. מפה לשם, הבעתי נכונות לשקיפות מעשי מצידי, והם הבינו שאין לי כל כוונת זדון, והניחו לי לנפשי.
כל הכבוד

אם כל הצלמים היו מתנהגים כמוך, לפחות 80% מהיחס הגרוע שהם קיבלו היה נמנע. חבל שלא כולם מספיק בוגרים להבין את זה.

elians

New member
חבל שהמאבטחים עדיין בקטע של

כל הכבוד

אם כל הצלמים היו מתנהגים כמוך, לפחות 80% מהיחס הגרוע שהם קיבלו היה נמנע. חבל שלא כולם מספיק בוגרים להבין את זה.
חבל שהמאבטחים עדיין בקטע של
פוזות ועיניינים כמו ילדים בגן ... ואז בכלל היו נמנעים 100 אחוז מהמקרים.

ה דרומי

New member
אתם שוכחים דבר אחד חשוב שהם עושים

סיוט בתחנת מלחה

אתם שוכחים דבר אחד חשוב שהם עושים
את העבודה שלהם ופתאום "מופעים להם אחד\שתים ולפעמים יותר ומצלמים . זכותם וחובתם לשאול ולברר מי מה מו וכו' נכון ורצוי שתרד קבוע הוראה מעל שמדי פעם מגעים כמה לצלם . אבל גם הם צרכים להבין שיש סיגנן דיבור. כנראה שאותו אחד הוא כמו עשב שוטה {רמבו לעניים} רובם לפחות נחמדים ומבינים ככה נראה לי לפחות

מצב
הנושא נעול.
למעלה