EVE Lights

New member
../images/Emo10.gif

דניאל סולומון - עדיף כבר הרבה יותר מפעם אני חשבתי לעזוב ולנטוש את הרחוב שעשה לי כל כך טוב כי העיר הזו קטנה לשנינו והיא מלאת כאב תמיד נרצה להתאהב בדבר האמיתי ולא אחד בשני אז עדיף להישאר ולהחזיק ידיים כי סופות חזקות מתקרבות ובאות מתקרבות ויורדות עלינו עדיין אז עדיף להישאר שלא נעוף ברוח היא תבוא, היא תבוא, היא תבוא כן, היא תבוא אני בטוח ואני לא יכול לחשוב שאת של מישהו אחר שאוהב הרבה יותר בלילות את לצידו תמיד תרצי בטובתו אז אצלי הכל בסדר עד שאני נשבר וכלום ממני לא נשאר מדמם על הרצפה מרסיסים של אהבה אז עדיף להישאר... [שירשור שירים או משהו]

Magi¢ Girl

New member
איזה שיר יפה :{

Kasey Chambers- True Colours (זה מSave the last dance [ריקוד צמוד] כשהם עושים סקס) You with the sad eyes don't be discouraged now i realise it's hard to take courage in a world full of people you can loose sight of it all and the darkness inside you makes you feel so small Chorus: but i see your true colours shining through and i see your true colours and thats why i love you so don't be afraid to let them show your true colours your true colours, your true colours, are beautiful like a rainbow Show me a smile then don't be unhappy can't remember when i last saw you laughing if this world makes you crazy and you've taken all you can bare you call me up because you'll know i'll be there Chorus: And i see your true colours shining through and i see your true colours and thats why i love you so don't be afraid to let them show your true colours, your true colours, are beautiful like a rainbow instrumental If this world makes you crazy and you've taken all you can bare you call me up because you'll know i'll be there Chorus: And i see your true colours shining through and i see your true colours and thats why i love you so don't be afraid to let them show your true colours, your true colours are shining through And i see your true colours coloursand thats why i love you so don't be afraid to let them show your true colours, your true colours are beautiful like a rainbow and i see your true colours and thats why i love you so don't be afraid to let them show your true colours, your true colours, are beautiful like a rainbow

Miss Tika

New member
מההה..סינדי לאופר,

ביצוע הרבה יותר יפה. אבל בכלל, זה שיר מדהים

Magi¢ Girl

New member
לא ידעתי אפילו מי שר את זה.. :S

סינדי לאופר זה הגירסא עם הבן? כי הגירסא שבסרט זה הכי יפה... שגם הבן שר...

MaddyD

New member
Behold A Lady

מבצע : אנדרה 3000 אחד הטובים.
Sophistafunk, aristocats Distinguished stars, clean up your acts Pull up your pants, ladies and gents Please, act like you got some sense You know what I really wanna know? Where do all the good girls go What clubs they hang in? Behold, a lady I see you standin' on the wall Clap, clap... you deserve it all [Repeat] Candy-coated unicorns are quite hard to find The classic lady, a rare breed indeed Is that make and model discontinued? Today I might snow, tomorrow I'll rain 3000's always changing but you stay the same And I need that, hey I need that (in my life) When I feel washed up and inadequate And throw all my songs away, no matter how mad I get You make me smile, you make me smile You make me smile, you make me... (Hoooooooo) You're the anchor that holds me down When my ship is sinking You won't let me drown and I'm grateful Yo' mama's old fashioned, yo' daddy don't play You'll always be this lovely 'Cause they raised you that way Hallelujah! Thank ya Jesus! Thank ya Lord! Thank ya Jesus! Thank ya Lord! Thank ya Jesus! Thank ya Lord! You're not extra, you're so plain Jane The yin to my yang, darlin' You've got that thang and you know it But yet you don't and that's what's so cool You don't say too much, but when you do it's profound In the street you hold your head high At home you get low down for me (Can't get no lower, can't get no lower, can't get no lower, yeah!) Hooo! You're the anchor that holds me down When my ship is sinking, you won't let me drown (Aaaaaaahh!) (Ad libs) Sad, but one day our kids will have to visit museums To see what a lady looks like So if you find one, I beg you, hold her tight If you spot one, good sir, treat her right This is Benjamin Andre signing off Thanks a million Good luck and goodnight [Chorus 2x]​

cutey baby

New member
הממממממף

עד כמה שהשיר הזה ישן(אני מוכרחה להגיד שהתחלתי לשמוע מוזיקה ישראלית,רובה רוק ישראלי אבל נו מילא. רק מאז רוק עצמאות כך שאם לא צ'ול לא הייתי יודעת שהוא ישן.)הוא עדיין גורם לי מדי פעם...הרגשה של בכי? הדורבנים-לא בא לי לשמוע. השקיע הכל, כן קיווה לקריירה למרות שאמרו לו - "תמצא תחום אחר" הוא ראה את עצמו מאושר על הבמה הוא התחיל לגדל פאות והבטיח שלא יאכזב - הוא עבד שעות וכתב אפילו שיר שמח, קל על אהבה "לא בא לי לשמוע"- אמרו לו "לא באתי לראות את השואו שלך לא בא לי לדעת מי אתה בכלל..." אז קנה לו איפור והרכיב לו כנפיים השיג חוזה בפאב דיי ידוע וחיכה למחיאות כפיים כשסונוור מאורות הבמה אך נדהם לגלות שבמקום מחיאות הפתיע אותו מטר פחיות שקרעו ממנו ת'כנפיים והוא נשאר עירום על הבמה "לא בא לי לשמוע"- אמרו לו "לא באתי לראות את השואו שלך לא בא לי לדעת מי אתה בכלל..." הוא המשיך לנגן ולשיר על אף האיפור הכבד שנטף מעליו שיכורים צחקו, צעקו להוריד אותו מיד מהבמה בין הכיסאות בשדה הקרב הופיעה מתוך חלומותיו היא החזירה לו את הכנפיים והוא שר לה שיר רק בשבילה "לא בא לי לשמוע"- אמרו לו "לא באתי לראות את השואו שלך לא בא לי לדעת מי אתה בכלל..." "לא בא לי לשמוע"- אמרו לו "לא באתי לראות את השואו שלך" אבל הוא המשיך לשיר רק בשבילה...

cutey baby

New member
מה שכן,הפכתי את זה גם לקטע. :|

הוא השקיע הכל,קיווה לקריירה. הוא השקיע הכל למרות שאמרו לו למצוא תחום אחר.אך הוא ראה את עצמו מאושר על הבמה, הוא אפילו התחיל לגדל פאות והבטיח שלא יאכזב,הוא עבד שעות. וכתב אפילו שיר שמח, קל .על אהבה "לא בא לי לשמוע" הם אמרו לו "לא באתי לראות את השואו שלך" הם אמרו לו. "לא בא לי לדעת מי אתה בכלל..." הם אמרו לו. אז הוא קנה לו איפור והרכיב לו כנפיים, ואפילו השיג חוזה בפאב דיי ידוע וחיכה למחיאות כפיים כשסונוור מאורות הבמה, אך נדהם לגלות שבמקום מחיאות הפתיע אותו מטר פחיות שקרעו ממנו את הכנפיים. הוא נשאר שם,עירום,על הבמה. "לא בא לי לשמוע" הם אמרו לו "לא באתי לראות את השואו שלך לא בא לי לדעת מי אתה בכלל..." הם אמרו לו. אבל הוא לא וויתר והמשיך לנגן ולשיר על אף האיפור הכבד שנטף מעליו. שיכורים צחקו, צעקו להוריד אותו מהבמה. אבל אז בין הכיסאות בשדה הקרב היא הופיעה מתוך חלומותיו, והיא החזירה לו את הכנפיים. והוא שר לה שיר רק בשבילה "לא בא לי לשמוע" הם אמרו לו "לא באתי לראות את השואו שלך לא בא לי לדעת מי אתה בכלל..." הם אמרו לו. "לא בא לי לשמוע" הם אמרו לו. "לא באתי לראות את השואו שלך" הם אמרו לו. אבל הוא לא וויתר והמשיך לשיר רק בשבילה,רק בשבילה...

שמוצה

New member
החברים של נטשה - מיליוני אנשים לבד

ולא כמו בעבר ולא כמו שדובר הכל עומד, לא זז עצב, גשם, אהבה לא משנים דבר משהו מת, משהו נגמר אהבה רחוקה ברכבת תחתית, שחוצה בלונדון איזור שהיא כיכר אני כותבת קצת קר עכשיו מתי אתה בא? מליוני אנשים לבד, ואם כבר לבד אז שיהיה בתנועה שנתחמם, שלא נקפא שלא נשתגע.. זה משתנה אבל לאט ומשנה כל כך מעט איפה אני, ואיפה את? את לא קמה בראש את ברכבת תחתית ואולי את בכלל לא אמיתית והמצאתי שריקה ושאכפת לך מתי אני בא? מליוני אנשים לבד, ואם כבר לבד, אז שיהיה בתנועה, שנתחמם, שלא נקפא, שלא נשתגע..

שמוצה

New member
אבטיפוס - בוקר טוב עולם

מכונית מוכנה הוא יקח אותה לסיבוב בשכונה ויראה לה את הנוף פה ושם זה עוזר אני לא משתכר פה ושם היא תצחק פתאום הוא ישים את ידו על כתפה השמלה תתקמט היא תחשוב על הבית פה ושם זה עוזר אני לא מוותר פה ושם היא תצעק בוקר טוב עולם - יש ברבורים באגם בוקר טוב עולם - אני הולכת מכאן בוקר טוב עולם - יש ברבורים באגם הזה באגם הזה רחלי אשתו , היא קוראת מחשבות היא אומרת: "זה בסדר, הוא לא תמיד ככה" האבטיח הצבאי לבש את הדובון וירד לרחוב הוא ירד לרחוב ואחר כך חזר הוא ידע מה עושה כאן דלת נטרקת מכשיר השמיעה התקלקל בזמן הלא נכון בוקר טוב עולם - יש ברבורים באגם בוקר טוב עולם - אני הולכת מכאן בוקר טוב עולם - יש ברבורים באגם הזה באגם הזה

שמוצה

New member
מאיר אריאל - דוקטור התחכמות [זה שיר

כזה טוב.] אני לא מפחד למות אני רק מת מפחד אמר לי ד"ר התחכמות כשישבנו יחד כי לאו דווקא בגילופין הבן אדם פתאום נופל אל תוך משחק החילופין בין העיקר והטפל אז כל מה שצריכים זה יד ברגע של סחרחורת עם יד ביד כל חושך עד הוא חתיכה שחרחורת אך זו בושה שיש מצב בו הזמן זוחל כצב בזמן שכל או רוב הזמן אתה בוכה איך רץ הזמן הו ד"ר התחכמות הוא באמת ידע למות אחר כך הוא ברח לבד אני לבד נשארתי סלים קלעתי בד בבד גם תשבצים פתרתי צריך לומר לא שמתי לב איך שחלף עבר הזמן מצאתי איך להשתלב בנוף שמסביבי אז מה אתם תגידו זאת בושה אני חושב זאת לפלא איך הייתי מאושר חופשי בתוך הכלא וד"ר התחכמות החזר ובעיניו מן צל מוזר בפיו חיוך איזה צרוף הוא רק אמר טירוף טירוף ד"ר התחכמות הוא באמת ידע למות שמע כל אמת יוצאת לאור עם פצצת זמן מרשרשת מי שיכול לספור כל חור שוכח את הרשת אמר לי ד"ר התחכמות אחרי ששוב ברח ושוב רק שקשיים בהתרשמות אילצו אותו תמיד לשוב אני הולך על הקשבה דממה דקה זה צוהר דרכו נמשך חוט מחשבה עם אין סופו בזוהר כן אני מתחיל להתאמן להיות נכון בהזדמן האושר הגדול מדי ואין מי שראה וחי הי ד"ר התחכמות הוא באמת ידע למות אז איך שזה עומד היום הסוף אינו ידוע עם שתי נשים צריך לחיות עם למה ומדוע וד"ר התחכמות החל בתוך תוכו להתרכז פתאום אמר אני מתחיל אל תוך היקום להתנקז נבהלתי קצת לבי נחרד אך הוא שלווה ורוגע פתאום אמר אני נפרד אני רואה לנוגה או אז שמעתי נקיפה האושר בעיניו קפא אולי ראה את האמת אני נותרתי עם המת הי ד"ר התחכמות הוא באמת ידע למות.

שמוצה

New member
מוניקה סקס - פרפר ../images/Emo10.gif

הנה את איתי יושבת בחדר קוראת מכתב שאת שלחת אנחנו ידידים והכול בסדר עוד מעט הוא יאסוף אותך. אולי הוא יעלה נשתה קפה ביחד ויין וסיגריה ונדבר בשעון שלו יציץ הוא פעמיים יגיד שכבר מתחיל להתאחר אני חולמת שאני נופלת את זוכרת את זוכרת שכתבת אתה למטה מתרוצץ ומנסה לתפוס אותי את זוכרת שאהבת לשקר העדפת להשתכר במקום לדבר קשה לי להסביר מה אני בעצם מה אני חושב על אהבה אבל אני מוכן לנסות ולהראות לך כמה זה שביר ומסוכן בכף היד שלי אני מחזיק פרפר מוסתר בתוך אגרוף סגור האם הוא חי או מת אני שואל אותך את יודעת זה תלוי גם בך... אני חולמת...

שמוצה

New member
מאיר אריאל - נרקומן ציבור

יש אדם מכור לנשים נשים נשים. יש אדמה מכורה לנושים נושים נושים. יש אשה מכורה לגברים גברים גברים. יש אש מכורה לבנזין וגפרורים. יש המכורים לטיפה המרה. יש המכורים לדקירה הקרה. אני עצמי מכור לחתיכת חשיש כמו שקורא עיתון מכור לדם בכביש. סך הכל הרחוב מלא התמכרויות, כמו שהשוק המשופשף מלא התייקרויות ובין כל אלה מבצבץ מדי פעם בבירור עוד סוג של טיפוס אחד מכור, מכור-מכור נקרא לו בקיצור - נרקומן ציבור. נרקומן ציבור, נרקומן ציבור מה אתה עושה בין דיבור לדיבור? נרקומן ציבור, נרקומן ציבור מה אתה חושב בין דיבור לדיבור? ערב טוב אדוני השליח, עדיין דואג לצרכי הציבור? הצילצלת לאמליח? הסעדת עם ברנור? הישבת בחדר מסריח? הקיבלת פתק ארור? המצאת אוזנו של מריח וליקקת לו את הסיפור? לא שכחת משהו? - משהו בטח שכחת. לא הפגישה במלון - הביתה לא הלכת. הצוות לא הזכיר לך, המזכירה גם היא שכחה שעוד יש לך מין דבר כזה שנקרא משפחה... נרקומן ציבור... בוקר טוב אדוני הטפיל, כבר בזבזת היום את כספי הציבור? המצית עד קצה התרגיל זכות אנושית לטעות בחיבור? העשית תורנות דחליל לגרש כל מיני ניקור וקרקור? החשבת לקחת כפיל לשיפוץ תדמיתך בעיני הציבור? או זמנית להיעלם כליל לרגל דו"ח המבקר החמור? אין כל צורך, הציבור לא נראה מתרומם קצת חוזר על עצמו הדו"ח, ארוך ומשעמם. נרקומן ציבור... אז כמו שאתה מביט מגבוה עליי ככה אתה גם מתכופף להריח באחורי. ספוג לח מכל מיני בוז והשפלה, כמו נרקומן מועד אתה חוזר למזבלה היותר מצחינה שבין המזבלות זו המזבלה הגדולה שנקראת "בחירות". אתה הלחם של העם, אתה שעשועיו! בשביל עוד מנה שום דבר לא נחשב, אני יודע את זה מנסיוני כמכור... רק שיש בינינו הבדל ברור: הנזק שלי חל רק עליי - שלך על כל הציבור. נרקומן ציבור...

שמוצה

New member
מוניקה סקס - דם

[זה השיר שהכי הכי הכי מזכיר לי מישהו. אעהה.] לא יודע כלום על שום דבר היה פה משהו והוא נגמר הלכה לבכות לחברה שלה,תמר את השמיים מאירים ברקים חבל ששנינו אנשים דפוקים ואי אפשר למצוא סיבה אחת,טובה זה הכל בדמיון שלי, מה שנקרא החיים שלי אין פה שום דבר אמיתי,חבל שאת לא רואה אותי, לא רואה אותך מקרינים סרטים אחד על השני את הנסיכה,אני המסומם לך יורדות דמעות, לי יורד קצת דם מה שצריך לגמור עד גיל שלושים קראתי באחד המוספים אולי הגזמתי קצת בכדורים אבל אחרי הכל אני כבשה קטנה רק עוד מוצר אחד של החברה ואין לי שום הבדל בטוב לרע, חבל שאת...

שמוצה

New member
מוניקה סקס - טרף קל

אהבה שזמנה עבר כמעט ככה זה אני ואת קחי אחורה טרף קל טרף קל אל נא תתעצבי בכלל זה קיום חסר משקל אוסף דל של יצרים זוכר אותנו בימים הראשונים שחשבנו שלמדנו לאהוב אותנו,ישנים כמו כפיות ושלובי ידיים ברחוב טרף קל קחי אחורה טרף קל טרף קל קחי אחורה טרף קל

svety

New member
ואם כבר לבד, אז שיהיה בתנועה.

. שיר מדהים. משפט נכון.

Mical the III

New member
Maroon 5- She Will Be Loved ../images/Emo121.gif

Beauty queen of only eighteen She had some trouble with herself He was always there to help her She always belonged to someone else I drove for miles and miles And wound up at your door I've had you so many times but somehow I want more I don't mind spending everyday Out on your corner in the pouring rain Look for the girl with the broken smile Ask her if she wants to stay awhile And she will be loved And she will be loved Tap on my window, knock on my door I want to make you feel beautiful I know I tend to get so insecure It doesn't matter anymore It's not always rainbows and butterflies It's compromise that moves us along My heart is full and my door's always open You can come anytime you want I don't mind spending everyday Out on your corner in the pouring rain, oh Look for the girl with the broken smile Ask her if she wants to stay awhile And she will be loved And she will be loved And she will be loved And she will be loved I know where you hide Alone in your car Know all of the things that make you who you are I know that goodbye means nothing at all Comes back and begs me to catch her every time she falls Tap on my window, knock on my door I want to make you feel beautiful I don't mind spending every day Out on your corner in the pouring rain Look for the girl with the broken smile Ask her if she wants to stay awhile And she will be loved And she will be loved And she will be loved And she will be loved Please don't try so hard to say goodbye Please don't try so hard to say goodbye I don't mind spending everyday Out on your corner in the pouring rain Please don't try to hard to say goodbye

למעלה