מידע ראשוני:סי במופע התרמה

../images/Emo101.gif מידע ראשוני:סי במופע התרמה

שימו לב - ידיעה ראשונה על מופע ההתרמה שתשתתף בו סי היימן - המופע יתקים בחנוכה למען ארגון מאיר פנים ועמותת רוח טובה. לשון הידיעה מאתר ICE: מדיה וניו מדיה יום חמישי 25 בנובמבר 2004 03:03 סי היימן ודוד ד’אור ישתתפו במופע לאיסוף תרומות לארגון מאיר פנים ולעמותת רוח טובה שישודר בערוץ 1 רונה כורם-פרידמן | 24.11.04 | 12:53 ערוץ 1 של רשות השידור ישדר בחנוכה (12 בדצמבר) מופע הצדעה מיוחד לאיסוף תרומות למפעל ההזנה לילדים מעוטי יכולת לארגון מאיר פנים ולעמותת רוח טובה. במופע ישתתפו סי היימן, שלמה גרוניך ולהקת שבא, דוד ד’אור, רון שובל, דודו טסה ורינת גבאי. במהלך השידור ישודרו ממוקדים שונים ראיונות עם אנשי ציבור, בהם אברהם בורג, יולי תמיר, זבולון אורלב, אריק זאבי וגל פרידמן. לקראת אירוע ההתרמה תוקם בכביש תל אביב-ירושלים חנוכיית ענק בגובה של 20 מטר ובמשקל 50 טון (הפרוייקט יוקם על ידי גיל טייכמן), כאשר כל תרומה שתיתרם במהלך השידור תדליק נורה בחנוכייה. מאיר פנים, שנוסד ב-2000, מפעיל מסעדות איכות לנזקקים וחלוקת מנות חמות למרותקים. הארגון מספק אלפי ארוחות צהריים חמות לתלמידים נזקקים. עמותת רוח טובה פועלת למיצוב העשייה ההתנדבותית ומהווה כתובת לכל אדם המעוניין לתת ולהתנדב.

קצת על הארגון

מי שרוצה לדעת קצת יותר על הארגון מוזמן לראות את האתר ואת הדברים המופלאים שהם מוכרים ומתרימים שם.

אמת בפרסום????

יו איזה קטע...אחרי פרסום רשמי כזה. אולי היא כן מופיעה והיא לא יודעת מזה? אולי "נידבו" אותה לערב:)?

ט י נ ה

New member
סי כן תופיע שם והנה העידכון האמיתי

אכן פורסם לפני הזמן וחששתי שלא אוכל להגיע כי יש לי עוד מופע התנדבותי האותו ערב למען עמותת דרור בבית יד לבנים רעננה ,אבל בסוף יש תיאום זמנים והכל אחלה . אז אעשה גיחה למופע בערוץ ה 01 בשידור חי אני מלתבטת איזה שירים לבחור ... אבל יהיו 2 זה בטוח .

ט י נ ה

New member
סופית ירד איתכם המון סליחה

חוששים בערוץ 01 שלא אספיק להגיע ולכן הורידו מבטיחה להפתיע ולהפציע בקרוב על המרקע וזו מילה של סיסקה

actress

New member
יה אז מגניב לא הייתי מעודכנת

איזה צירוף מקרים מצחיק איקון קריצה אז יש טי וי אין ספק שאת תעלי את הרייטינג כמו שרק את יודעת.

actress

New member
נצל"ש לכל מי שמבין ערבית ../images/Emo13.gif

הנה עוד אתר שסי מופיעה בו זה אתר בכל מיני שפות ויש גם בעברית ובאנגלית

למעלה