מי שמע מי יודע?

new mermaid

New member
../images/Emo101.gif מי שמע מי יודע?

מחפשת אינפו' על טיול עם ילדים קטנים לדרום-אמריקה. האם יש למשהו נסיון? מבחינת חיסונים ומידע כללי אני מניחה שקל לברר, אבל אולי בנושא מדינות מומלצות יותר/פחות, אטרקציות וכו' ובעיקר אנשים שעברו חוויה דומה ומוכנים לחלוק טיפים. מראש!

antushtush

New member
היי! :) רק כדי לתת תשובה בינתיים

אני חושבת שארגנטינה היא מדינה מאוד נוחה לטייל עם ילדים. בפרו ובוליביה אולי קצת יותר מסורבל כי נראה לי שפחות סביר שתשכרו שם רכב, והאוטובוסים לא משהו.. בני כמה הילדים? (ארגנטינה מדינה מאוד מסודרת לתיירות, אגב)

senor

New member
תשובה

אכן ארגנטינה היא המדינה הנוחה בסביבה לטיול עם ילדים, זאת מבחינת תברואה ותשתית. גם מדינות כמו ברזיל וחלקים מפרו הן נוחות לטיול עם ילדים. בכל מקרה מומלץ ללכת להרצאות שניתנות בריקושט ובלמטייל למדינות אלו, שם תקבלי מושג טוב יותר על כל ארץ. בהצלחה

ארגנטינה, ברזיל וצ'ילה

מדינות נהדרות עם שירותים ברמה אירופית - מלונות , תחבורה, חנויות, בריאות - אבל כמובן במחירים ממש לא אירופיים. פגשתי בטיול במדינות האלו הרבה מטיילים עם ילדים קטנים כולל תינוקות. רק צריך להביא בחשבון את הסבלנות של הילדים - לדעתי יש ילדים (שמבחינת הגיל והאופי כל כך יהיה קשה להגיע אתם למקומות היפים ובאמת להנות שעדיף להסתפק במועדון בטורקיה עד שיגדלו קצת. זה משהו אבל ממש אישי: תבדוק אם אתה מצליח לטייל אתם היום יותר משעה בלי שיתחילו ליילל - פיפי, אוכל, לישון, משעמם ... כי בדרום אמריקה הנסיעות ממש ארוכות, והמקומות היפים הם כאלו שפשוט לשבת שעות ולהנות.

new mermaid

New member
תודה רבה! איך המקומים?

יש לי פנטזיה על אנשים חמים, נכונות, פתיחות (עם ילדים תמיד יותר קל)והמון ילדים שתוכל לשחק איתם, אבל אני לא ממש יודעת. טוב, זה חלק מהכיף, לא? ד"א, האם 4 שבועות זה פרק זמן סביר? בהתחשב ש-א/ זה מה שיש ו-ב/ מן הסתם לא נוכל לעשות את כל הטרקים ולפחות חלק מהאטרקציות אני מניחה לא יתאימו לילדה בת 3 תודה מראש!

למעלה