נחל ממשית ונחל נקרות

מיכלי ו

New member
../images/Emo101.gif נחל ממשית ונחל נקרות

מחר אנחנו יוצאים לטיול ובין השאר נבקר בנחלים אלה. מישהו יודע אם אלו מסלולים רטובים? {כלומר- יש צורך להצטייד בנעליים ולבוש להליכה במים?} תודה

יבשים מיכלי כפי שנאמר יבש כמו הנגב

אני גם לא מאמין שתמצאו שם גבי מים מלאים, אולי בעצם בפרסת נקרות יש סיכוי אני לא בטוח. בסכרים של נחל ממשית כמדומני יש מים בקיץ אבל אני לא בטוח. אגב, באלו אתרים תהיו? מדובר על נחלים ארוכים, בעיקר הנקרות שהוא ארוך וגדול מאד.

לפני חודשיים היו מים בפרסת נקרות

ומים פכפכו מעין סהרונים. מניסיוני, סיבוב מעגלי בפרסה (דרך מעלה דקלים) אורך כשעתיים-שלוש. הסיבוב בנחל ממשית אינו מעגלי, וכיוון אחד ייקח שעה וחצי עד שעתיים. תהנו.

1L

New member
נכון ללפני חודשיים בפרסת נקרות

היו מים עומדים במספר נקודות שהיה עלינו לעקוף בצורה כזו או אחרת. וכאמור, בזמנו גם עין סהרונים זרזף קלות.

עוזי ק

New member
פרסת נקרות יבש

ניתן אמנם למצוא כוכים עם מעט מים, אבל צריך לחפש היטב. איזור עין סהרונים יש מעט מים.

dubaf

New member
נחל נקרות, ושאר נחלי המכתש

נכון להיום (חזרתי משם לפני שעה) הכל יבש !!!!

dubaf

New member
ואזהרה !!!!

ואל תנסו לעלות עם רכב (שום רכב !!!)"ממפער נקרות" את "מעלה הדקלים". בדיוק בנקודה שקו האורך 145 (ישן) חוצה את הנתיב האדום, העליה (לכיוון מערב מסוכנת מאד !!! (אני מעריך שיש סיכוי של אחד לשלוש שתצליחו לעלות , באם אתם מומחים בנהיגה ובעלי רכב טוב.גם במפה מסומן חץ שחור קטן המראה כי כאן יש רק לרדת, ולא לעלות. יש כאן עליה על שפת הואדי, בשיפוע של 40 מעלות עם סיבוב חד בתוך העליה של 130 מעלות!!!!. לא יהיה לכם שאנס לנסות את העליה בפעם השניה !!!. באם לא תצליחו לעלות בפעם הראשונה - תדרדרו ותתהפכו לתוך הואדי !!!! (והאמינו לי, יש לי נסיון רב בנסיעה בשטח ויש לי רכב עם הנעה נפרדת על כל גלגל !!!). כל שאר הדרכים , כולל נחל ארדון כולו, כולל נחל נקרות - עבירים (רק לרכב 4X4)

dubaf

New member
וכמה צילומי דייקים מנחל ארדון

הדייקים הכי יפים בעולם !!!

למעלה