קרב מגע

La la la 20

New member
../images/Emo101.gifקרב מגע

אני לפני חודש התחלתי קרב מגע האם משהו יודע אם אני יצליח להיות בתחרות בחופש הגדול זה דחוף

Elius2

New member
Since when Krav Maga is a sport ?

What competitions are tehre ? never heard of any and I'm practicing krav maga for quite a while.​

saragon

New member
נראה לי שבחור טועה...

היסוד של קרב מגע, זה בעצם נטו הגנה עצמית למצבי קרב (בדרך כלל ברחוב). אין בזה שום תחרות מהמון סיבות אחת מהם זה שבקרב מגע הכל מותר, ואין חוקים לקרב. אבל אני בטוח שאתה יכול לתקן אותי.

Elius2

New member
You're 100% right

Most of the things we do has a kick to the crouch area, I dont know how you can allow that in a sport. Krav Maga is based on targeting weak spots(such as the crouch and 'raka'), nobody can recover from hits in those places so fast. Sounds realy weird.​

saragon

New member
למה להיות גס רוח + ציני

אולי הבחור טועה, אולי הוא באמת לא הבין. זה לא אומר שאתה צריך להגיב בצורה כזאת(לכתוב הפוך את המשפט). זה לא יפה. אם אתה מבין, למה צריך לפגוע במישהו שלא? יישר כוח לך על ההבנה אבל צריך יותר מיזה. יואב

ציני? גסות? אין לי מושג על מה כבודו

מדבר. אנא הסבר עצמך. לטעמי, כל פגיעה שנפגעת - בדמיונך הקודח בלבד.

saragon

New member
לא אליי!

הכוונה להודעה של עדי. הוא לא הבין משהו, אז כתבת את זה הפוך. עזוב לא חשוב.

אליקום

New member
חכה קצת עוד שנה

תשתפשף תצבור נסיון כמתחיל אתה להוט ואינך מודע למגבלותיך. חכה קצת כי לא כדי לך סתם להיפצע וחבל.

saragon

New member
אם את מדברת על אליקום אז...

הוא טרול אל תעני לא ואל תקשיבי לו.

בודוקאן

New member
למה../images/Emo35.gif

הוא לא עשה שום רע ולא אמר שום דבר לא בסדר. אז בשביל מה? חוץ מזה, התגובה של ג'סיקה לא היתה אליו, אלא להודעה הראשית.

saragon

New member
את טועה

טרולים הם גדולים, וחזקים. ישנם מס' סוגים של טרולים. טרול מערות, כמו בסרט הראשון ( האמת היה אחד בכל הסרטים), וטרול שדומה במקצת לעץ, ויש עוד כל מיני. אקיצר טרול הוא לא קטן. יש גובלין הוא כן קטן וחמוד. ובקשר לבודוקאן, אני שם לב שאת מנהלת מזל טוב. אולי לא היית פה הרבה זמן אבל אליקום הוא טרול ומטרתו להרוס את הפורום. הוא מנסה להיות "ילד טוב" כדיי לרכוש אמון, אני מבין שזה משפיע עלייך.

למעלה