שירשור משחקים ושאלונים

../images/Emo210.gif עונה :)

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - יש לי אחת , ולא מפרטת
2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: -ישי לוי - ריקוד רומנטי D; -שמעון בוסקילה - לא מוותר 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: -מקופלת -שוקולד -וניל / מקופלת לבנה . הכי טעייים :) 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: -חברה שאני הכי יסמוך עליה . -אמא ואבא לא . כי הם יהרסו ת'טיול D= , אז אחותי הגדולה :) -ועוד חברה הכי טובה שלא תחפור D; -ונדמה לי גם מיכל על הדרך . XD 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - עידו / עידן - אליאן -אושר - לבת - דיילללב - ששם יפפפפפה
אחמ * דילב *
-דניאל -שחףףף
6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - חחחחחחח פאקצה -סתומה
זה קורע אותי . -כחבה - אאממ , מה זה ? נשמע מצחיק D= -בה קונאש קלון - בוכרית , חברה לימדה אותי
-מפגרת -'ימכוערת 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: -אולסטאר -אדידאס -פומה -סוג מגפיים - לא משנה מה העיקר יפות D; 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: |- אמא - העתקתי מדילב שהעתיקה משירה : - תאריכים של היסטוריה , צומות וכל אלה . . .
9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - לעשות ריבועים על שולחן העבודה - * דילב העתקתי ממך D; * - לצייר על כל דבר אתקל בו -לחשוב -לדבר עם מיכל באייסי על סתם דברים טיפשיים D: -לחפור לחברה באייסי D: -לשמוע את אותם שירים ולחלום
-לשחק סוליטר כשיש את כל המשחקים באינטרנט D; 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: -ישי לוי - ריקוד רומנטי -עידן יניב ודנה אינטרנישיונל - סרט הודי -Mika - Relax, Take It Easy -High School Musical 2 - I Gotta Go My Own Way -הראל מויאל - באה אליי -אלון דה לוקו - דניאל רמיקס . -Nelly Furtado - Say It Right -נאאאממ -נאאממ O__o -לא זוכררת ^___^ :)

MaStuLa76

New member
כואבת לי הבטן רצח לנצח ]:

איזה סוג של מוזיקה אתם שומעים? מי האמנים האהובים עליך? האם יש מישהו שאתה ממש משוגע עליו? מה היית מוכן לעשות כדי ללכת להופעה של אחד מהאמנים? כמה היית מוכן לשלם? יש לך פוסטרים? במה אתה מקשיב למזויקה? יש לך אמפי? איזה? יש לך אייפוד? יש לך תקיות מוזיקה במחשב? כמה? כמה מקום יש באמפי\אייפוד שלכם? כמה תפוס? האם מספיק לכם? לכמה הייתם שמנים? האם אתם יודעים לנגן בכלי נגינה כלשהו? איזה? יש לך להקה? איך קוראים לה? מצליחים? האם אתה עוקב אחר האמנים? איך? איפה? האם היית רוצה להתחלף ולהרגיש איך זה להיות אותו האדם המוזיקאי? יש לך כשרונות? איזה? אתה אוהב לשיר? אתה מתבייש לשיר ליד אחרים? אתה שר מול קהל? אתה מזייף? היית רוצה ללמוד שירה או כבר לומד? איזה קול יש לך? באיזה צורה אתה שר(צורח...שר בכמו בופרה...רגיל כזה וכו'...)? האם אתה מכבד את עצמך? האם היית רוצה לשנות בך משהו? מה? למה? מה התכונות הרעות אצלך? מה התכונות הטובות אצלך? מה אתה עושה בזמן הפנוי שלך? האם יש לך דיכאון לעיתים קרובות? מה אתה עושה כדי לשפר את מצב הרוח? האם אתה מאשים את עצמך לעיתים קרובות? האם אתה מגן על עצמך או מתנפל על אחרים [אלימות]? האם אתה מגיב למישהו איכשהו לפעמים בטיפשות ואתה מתבייש אח"כ?

MaStuLa76

New member
איזה באסה אני אוהבת חסה.

איכ אני לא אוהבת על מי אני עובדת? איזה סוג של מוזיקה אתם שומעים?רוק-פופ מי האמנים האהובים עליך?עברי לידר,יוני בלוך,דניאל סלומון האם יש מישהו שאתה ממש משוגע עליו?עברוש מה היית מוכן לעשות כדי ללכת להופעה של אחד מהאמנים?לא הרבה. שינוחוD; כמה היית מוכן לשלם?4 שקלים חדשים יש לך פוסטרים?לא במה אתה מקשיב למזויקה?מה זה במה?S; יש לך אמפי?כה איזה?3 יש לך אייפוד?לא יש לך תקיות מוזיקה במחשב?כמובן! כמה?2. אחת של פאקצות. ואחת שאני אוהבת. כמה מקום יש באמפי\אייפוד שלכם?הרבה כמה תפוס?הרבה האם מספיק לכם?כן לכמה הייתם שמנים?אני לא שמנה O; האם אתם יודעים לנגן בכלי נגינה כלשהו?לא ]: לצערי הרב. איזה? יש לך להקה?לא איך קוראים לה?הנקניקיות העצובות מצליחים? האם אתה עוקב אחר האמנים?מה? איך? איפה? האם היית רוצה להתחלף ולהרגיש איך זה להיות אותו האדם המוזיקאי?רצח לנצח יש לך כשרונות?כמובן איזה?לדבר שטויות במיץ עגבניות ולנקות מכוניות אתה אוהב לשיר?ככככן אתה מתבייש לשיר ליד אחרים?לא , תנוחו רצח לנצח! אתה שר מול קהל?בכייף אתה מזייף?לפעמים היית רוצה ללמוד שירה או כבר לומד?לא צריכה ללמוד. הכשרון טבוע בפניםDD; איזה קול יש לך?של צפרדע רצח לנצח! באיזה צורה אתה שר(צורח...שר בכמו בופרה...רגיל כזה וכו'...)?צלול [: האם אתה מכבד את עצמך?כבד את שירה ותקבל את בירה? האם היית רוצה לשנות בך משהו?אולי מה?לא יודעת דברים קטנים למה?כי בא לי:) מה התכונות הרעות אצלך?אה יש לא מעט [: מה התכונות הטובות אצלך?אה יש לא מעט [: מה אתה עושה בזמן הפנוי שלך?אה יש לא מעט [: סתם XD הרבה דברים נו האם יש לך דיכאון לעיתים קרובות?יש לא מעט [: מה אתה עושה כדי לשפר את מצב הרוח?מדברת המוןהמוןהמון עם דנית! האם אתה מאשים את עצמך לעיתים קרובות?כן האם אתה מגן על עצמך או מתנפל על אחרים [אלימות]?כן [: האם אתה מגיב למישהו איכשהו לפעמים בטיפשות ואתה מתבייש אח"כ?כן XD

אל תכנסו!

D: איזה סוג של מוזיקה אתם שומעים?רוק ישראלי בלאט. מי האמנים האהובים עליך?אביב גפן. האם יש מישהו שאתה ממש משוגע עליו?אני לא מעריצה את אביב גפן..אני לא משוגעת עליו אלא על השירים שלו. ואני מעריכה אותו כי הוא גאון מוזיקלי לדעתי. מה היית מוכן לעשות כדי ללכת להופעה של אחד מהאמנים?לא יודעת. כמה היית מוכן לשלם?הכי הרבה אמ..150. יש לך פוסטרים?של אביב 1..אבל הוא לא תלוי. במה אתה מקשיב למזויקה?במחשב. אמפי. :] יש לך אמפי?כן. איזה?4. יש לך אייפוד?לא. יש לך תקיות מוזיקה במחשב?אפילו 2. כמה?2 D: כמה מקום יש באמפי\אייפוד שלכם?2 ג'יגה. כמה תפוס?לא יודעת יש לי בערך 200 שירים. האם מספיק לכם?כן. לכמה הייתם שמנים?לכמה הייתי שמחה?D:::: חחח האם אתם יודעים לנגן בכלי נגינה כלשהו?כן^_^<::::: איזה?גיטרה!
יש לך להקה?לאD: איך קוראים לה? מצליחים? האם אתה עוקב אחר האמנים?מה אני נראית לכם מרגלית הבלשית?:) איך? איפה? האם היית רוצה להתחלף ולהרגיש איך זה להיות אותו האדם המוזיקאי?כן. יש לך כשרונות?כן. איזה?ריקוד, ולנגן בגיטרה:] והתחלתי ללמוד על סקייט. אתה אוהב לשיר?כן. אתה מתבייש לשיר ליד אחרים?בטח. אתה שר מול קהל?בחיים לא. אתה מזייף?כן. היית רוצה ללמוד שירה או כבר לומד?לא רוצה. איזה קול יש לך?ציפציףD:::::::: יש לי צחוק דורש כאפה. באיזה צורה אתה שר(צורח...שר בכמו בופרה...רגיל כזה וכו'...)?רגילO: האם אתה מכבד את עצמך?ניראליD: האם היית רוצה לשנות בך משהו?חיצוניות?אהמ כן..ניראלי מה?סתמו למה? :] מה התכונות הרעות אצלך?פח מה התכונות הטובות אצלך?פח מה אתה עושה בזמן הפנוי שלך?ריקוד+גיטרה+סקייט. האם יש לך דיכאון לעיתים קרובות?לא חס ושלום. מה אתה עושה כדי לשפר את מצב הרוח?ג'וני וחבריו האם אתה מאשים את עצמך לעיתים קרובות?כן האם אתה מגן על עצמך או מתנפל על אחרים [אלימות]?מגנה על עצמי האם אתה מגיב למישהו איכשהו לפעמים בטיפשות ואתה מתבייש אח"כ?כןD:

../images/Emo215.gifעונה . [:

איזה סוג של מוזיקה אתם שומעים? פופ , מזרחית , היפ הופ קצת . מי האמנים האהובים עליך? הראל סקעת . האם יש מישהו שאתה ממש משוגע עליו? הראל סקעת .
מה היית מוכן לעשות כדי ללכת להופעה של אחד מהאמנים? אמ , כמה היית מוכן לשלם?אמ עד 90 ש"ח . אבל הופעה רש שלו ! יש לך פוסטרים? כן , איזה 4 או 5 .
אבל אני לא תולה אותם . במה אתה מקשיב למזויקה? מילים , קול . יש לך אמפי? כן . איזה? 3 יש לך אייפוד? לא . יש לך תקיות מוזיקה במחשב? תקייה אחת . כמה? אחת . כמה מקום יש באמפי\אייפוד שלכם? לא'דעת . כמה תפוס? מאיפה לי ? האם מספיק לכם? כן . :) לכמה הייתם שמנים? אה ? האם אתם יודעים לנגן בכלי נגינה כלשהו? בחליל . סתם . D; איזה? - יש לך להקה? לי ? לא ! איך קוראים לה? מיכל והקרמיות בע"מ . מצליחים? בטח . בכל רחבי העולם . האם אתה עוקב אחר האמנים? אמ , אחרי הראל כן . [: איך? באינטרנט . איפה? בפורום שלו . [; האם היית רוצה להתחלף ולהרגיש איך זה להיות אותו האדם המוזיקאי? אמ אולי . יש לך כשרונות? לא . D; איזה? - אתה אוהב לשיר? כן . :) אתה מתבייש לשיר ליד אחרים? כן . XD אתה שר מול קהל? לא . אתה מזייף? בטח . מי לא ? היית רוצה ללמוד שירה או כבר לומד? לא ולא . איזה קול יש לך? אמ , O; באיזה צורה אתה שר(צורח...שר בכמו בופרה...רגיל כזה וכו'...)? רגיל . האם אתה מכבד את עצמך? אמ , אפשר לומר . [: האם היית רוצה לשנות בך משהו? אולי . מה? אמ , למה? ככה . מה התכונות הרעות אצלך? עצלנית . מה התכונות הטובות אצלך? נאמ , מה אתה עושה בזמן הפנוי שלך? במחשב , טלוויזיה . האם יש לך דיכאון לעיתים קרובות? לא . מה אתה עושה כדי לשפר את מצב הרוח? אוכלת שוקולד . סתם . שומת שירים . האם אתה מאשים את עצמך לעיתים קרובות? לא . האם אתה מגן על עצמך או מתנפל על אחרים [אלימות]? מגנה על עצמי . [: האם אתה מגיב למישהו איכשהו לפעמים בטיפשות ואתה מתבייש אח"כ? כן . D:

lililulu

New member
אני^__^

איזה סוג של מוזיקה אתם שומעים? כל מיני מי האמנים האהובים עליך? התקווה 6...עברי לידר...הרבה האם יש מישהו שאתה ממש משוגע עליו? לא מה היית מוכן לעשות כדי ללכת להופעה של אחד מהאמנים? לנסועD: כמה היית מוכן לשלם? מקסימום 160-170 כזה... יש לך פוסטרים? כן אני מתה להעיף אותם אבל הקיר יתקלף וזה לא נחמדD= במה אתה מקשיב למזויקה? מילים...הקול של הזמר...ומבחינה טכנית תופים וגיטרות יש לך אמפי? כן איזה? 3 יש לך אייפוד? לא יש לך תקיות מוזיקה במחשב? כן כמה? 1 כמה מקום יש באמפי\אייפוד שלכם? מעט נורא כמה תפוס? המעט הכל האם מספיק לכם? לא לכמה הייתם שמנים? מה? האם אתם יודעים לנגן בכלי נגינה כלשהו? לא איזה? יש לך להקה? לא איך קוראים לה? מצליחים? האם אתה עוקב אחר האמנים? מה זתומרת? איך? איפה? האם היית רוצה להתחלף ולהרגיש איך זה להיות אותו האדם המוזיקאי? כן יש לך כשרונות? לא איזה? אתה אוהב לשיר? לפעמים אתה מתבייש לשיר ליד אחרים? כן אתה שר מול קהל? לא אתה מזייף? בטח היית רוצה ללמוד שירה או כבר לומד? לא איזה קול יש לך? נוראי באיזה צורה אתה שר(צורח...שר בכמו בופרה...רגיל כזה וכו'...)? איזה חפרן אתה האם אתה מכבד את עצמך? תלוי במה האם היית רוצה לשנות בך משהו? כן מה? מראה חיצוני למה? עמה מה התכונות הרעות אצלך? מתעצבנת בקלות כמשהו לא מצליח לי...אפילו סתם אם אני לא מצליחה לפתוח בקבוק או משהו...וחוסר סבלנות מה התכונות הטובות אצלך? עקשנות...מצליחה להבין אנשים... מה אתה עושה בזמן הפנוי שלך? כל מיני האם יש לך דיכאון לעיתים קרובות? לא יודעת מה אתה עושה כדי לשפר את מצב הרוח? ישנה האם אתה מאשים את עצמך לעיתים קרובות? אולי האם אתה מגן על עצמך או מתנפל על אחרים [אלימות]? גם וגם...לפעמים ככה ולפעמים ככה האם אתה מגיב למישהו איכשהו לפעמים בטיפשות ואתה מתבייש אח"כ? כן...לפעמים אפילו מתנצלת אם אני מבינה את הטעות שעשיתי...כשאני עצבנית על מישהו אני אומרת המון שטויות

O דילב O

New member
../images/Emo136.gifעונה.

איזה סוג של מוזיקה אתם שומעים? הכל חוץ ממזרחי [אולי רק אם יש שיר ממש יפה] ודיכאון
מי האמנים האהובים עליך? סינרגיה, בית הבובות, עברי לידר, אמיר פיי גוטמן. האם יש מישהו שאתה ממש משוגע עליו? לא. מה היית מוכן לעשות כדי ללכת להופעה של אחד מהאמנים? לשלם עד 50 שקל
כמה היית מוכן לשלם? ^^ יש לך פוסטרים? איכ. לא. במה אתה מקשיב למזויקה? מחשב, מערכת. יש לך אמפי? כן. איזה? 3. יש לך אייפוד? לא אין לי צורך בזה חח. יש לך תקיות מוזיקה במחשב? כן. כמה? 2. כמה מקום יש באמפי\אייפוד שלכם? - כמה תפוס? - האם מספיק לכם? כן לכמה הייתם שמנים? סליחה? האם אתם יודעים לנגן בכלי נגינה כלשהו? רק יונתן בקטן באורגנית
איזה? ^^ יש לך להקה? לא איך קוראים לה? - מצליחים? - האם אתה עוקב אחר האמנים? לא. איך? - איפה? - האם היית רוצה להתחלף ולהרגיש איך זה להיות אותו האדם המוזיקאי? אמ כן. יש לך כשרונות? כן. איזה? לשחק.. אתה אוהב לשיר? כן אבל עם עצמי לא בפומבי
אתה מתבייש לשיר ליד אחרים? לא ממש. אתה שר מול קהל? לא. אתה מזייף? לא. היית רוצה ללמוד שירה או כבר לומד? לא ולא. איזה קול יש לך? קול מאוד דומה למישהי שקוראים לה דילב. באיזה צורה אתה שר(צורח...שר בכמו בופרה...רגיל כזה וכו'...)? רגיל כזה . האם אתה מכבד את עצמך? כן. האם היית רוצה לשנות בך משהו? כן. מה? לא משנה. למה? עמה. מה התכונות הרעות אצלך? עצלנית. מה התכונות הטובות אצלך? יש הרבה. מי שמכיר אותי כמו שצריך יודע. מה אתה עושה בזמן הפנוי שלך? משחקת סנוקר, רואה טלויזיה, קוראת ספרים, במחשב קצת... האם יש לך דיכאון לעיתים קרובות? ממש לא. מה אתה עושה כדי לשפר את מצב הרוח? הולכת לקריון עם חברה או פשוט מדברת עם סבתא בטלפון :] האם אתה מאשים את עצמך לעיתים קרובות? תלוי במה. האם אתה מגן על עצמך או מתנפל על אחרים [אלימות]? לא. האם אתה מגיב למישהו איכשהו לפעמים בטיפשות ואתה מתבייש אח"כ? כן.

../images/Emo210.gif למה יש לבבות על נייר טואלט ?

כי האהבה שווה לתחת D; נזכרתי בזה ממזמן כשדילב אמרה
איזה סוג של מוזיקה אתם שומעים? ישראלית , פופ , ראפ ,מזרחית . הכל חוץ מדיכאון :] מי האמנים האהובים עליך? הרבה , אין לי כוח לרשום D= האם יש מישהו שאתה ממש משוגע עליו? לא O; מה היית מוכן לעשות כדי ללכת להופעה של אחד מהאמנים? כלום
כמה היית מוכן לשלם? אף לא אגורה D+ יש לך פוסטרים? לאא O__O נשאר רק תמונה של שרון D; במה אתה מקשיב למזויקה? הא ? יש לך אמפי? ככן :) איזה? 3 ו-4
יש לך אייפוד? לא O: למה אני צריכה ת'דבר הגדול הזה אם ישלי 2 קטנים ? (= יש לך תקיות מוזיקה במחשב? כן פוו . -_- כמה? 10 לא כולל מה יש בתוכן כמה תיקיות D; כמה מקום יש באמפי\אייפוד שלכם? מאיפה לי D: כמה תפוס? כנ"ל (; האם מספיק לכם? <_< לכמה הייתם שמנים? שמנים ? O; האם אתם יודעים לנגן בכלי נגינה כלשהו? ללא
איזה? ---- יש לך להקה? לא . איך קוראים לה? לא . מצליחים? דייי S; האם אתה עוקב אחר האמנים? לא חחחח לא משעמם לי בחיים . :) יש לי המון עיסוקים חוץ מלעקוב אחר סלבז D= איפה? ^^ האם היית רוצה להתחלף ולהרגיש איך זה להיות אותו האדם המוזיקאי? לא אכפת לי . :] יש לך כשרונות? יש מצב (; איזה? ריקוד ושירה *555* אתה אוהב לשיר? מאוווד . אתה מתבייש לשיר ליד אחרים? כן חחח טוב תלוי במצב הקריזות . [: אתה שר מול קהל? לאא מתפאדחת . !!!1 אתה מזייף? כשאני שרה מול קקההלל !! היית רוצה ללמוד שירה או כבר לומד? לא זה ולא זה . איזה קול יש לך? לא יודעת . 555 באיזה צורה אתה שר(צורח...שר בכמו בופרה...רגיל כזה וכו'...)? רגיל . :][: האם אתה מכבד את עצמך? מזתומרת ? O; האם היית רוצה לשנות בך משהו? כן . מה? לרדת במשקל טיפה . אני ממש שמנה ואני רוצה לרדת לפחות 4 קילו . ! למה? כי אני שמנההה כמה שיגידו לי שלא אז כן . ! מה התכונות הרעות אצלך? קרוב לוודאי שיש לא מעט :) ביינהם עצלנות |; מה התכונות הטובות אצלך? המ . . מה אתה עושה בזמן הפנוי שלך? במחשב , טלויזיה . האם יש לך דיכאון לעיתים קרובות? כן S; מה אתה עושה כדי לשפר את מצב הרוח? שומעת שירים שמחים . ומתכתבת עם הבנות שעוזרות לי ותומכות . :) האם אתה מאשים את עצמך לעיתים קרובות? ככן . האם אתה מגן על עצמך או מתנפל על אחרים [אלימות]? לפעמים ככה ולפעמים ככה D; אבל אני לא אלימה זה ברור D+ האם אתה מגיב למישהו איכשהו לפעמים בטיפשות ואתה מתבייש אח"כ? הווו המון פעמים D+

MaStuLa76

New member
רוצים עוד שאלונים ? [:

אם תגידו כן - אני אביא . אם תגידו לא - אני לא אביא. אם לא תגידו כלום - אני אביא בכל זאת [: אם תגידו "מיאו" - אני אשלח אותכם לשחק עם החתולים של נירית. אם תגידו "גררר" - אני אשלח אתכם למכון ליווי עם דנית. אם תגידו "שירה?" - אני אעביר אותך למענה הקולי.

lililulu

New member
גרררר

אני רוצה ללכת למכון ליוי איתך שמעתי שפתחת רשת של מכוני ליווי קראת להם "זה טוב וזה לא אסם"
יש סניף אפילו פה ביוקנעם בכל חור יש

MaStuLa76

New member
זדייני רצח לנצח!

בואי נזדיין בואי לא בואי נזדיין בואי לא בואי נזדיין בואי לא בואי נזדיין בואי לא בואי נזדיין בואי לא בואי נזדיין בואי לא

MaStuLa76

New member
שיק XD

שיק את במקלחת שרה לך להלהלה ואני פה משתעממת לילילי [לקוח מתוך האודות שהיו לי עד לפני יומייםD;] ~בלופ~ הגעת למענה הקולי של *צונזר*, נא להשאיר הודעה הודעתית לאחר ה-ביייייייייייפ-

היי שירוש

תדעי לך שזה לא יפה שככה את בורחת לי אחרי מעללינו אתמול בלילה תחזרי אליי כבר חושנית אחת. :)

למעלה