שירשור משחקים ושאלונים

MaStuLa76

New member
לרותמן יש שיער כמו של ציף. [ציפציף]

סול ?! מה קראו לך על שם דג?D; נתחיל מזה או זה: ברכה או ים? מוזיקה לועזית או ישראלית? כפכפים או נעליים? שיעור ספורט או שיעור אומנות? צפרדע או חמור? סוס או כלב? פינק פלויד או ביטלס? אוהב את בצפר או לא? טורקיז או בורדו? פיס או אינג&יאנג? משקפי שמש או משקפי ראייה? מכנס דייגים או מכנס חיתול? הדרום או הצפון? תל אביב או ירושליים? אילת או סיני? סרטים קומדיות או אימה? רומנטיים או מצוירים? מטאל או פאנק? פופ או היפ הופ? היפ הופ או רוק? אמטיוי או 24? אי סי קיו או מסנג'ר? תפוז או נענע? עזריאלי או שיינקין? פוקס או טיאנטי? למי אכפת מהלבוש בכלל לא?או שכן? שאנטי או רועש? להשתולל או לישון? לאהוב או לסגוד? להעריך או להעריץ? "מושי מושלם" או "אחלה גבר"? אנגלית או עיברית? ספר משהו מיוחד שעשית היום- אז איך היה לך היום? המצב רוח שלך בסדר? מה הצבע האהוב עליך? ושחקן? וזמר? יש אהבה? תחשוב על שיר שאתה מאוד אוהב ותכתוב אותו כאן- מתי בפעם האחרונה קנית דיסק?ספר על טיול אחד שהיה לך ושממש נהנית? מי הם החברים הכי טובים שלך? אוהב אותם? מה אתה חושב שמיוחד בהם? ואת עצמך אתה אוהב באופן כללי? שיעורי בית זה חרא של דבר נכון? ואיך בחיים? אוהבים את בצפר? מה המקצוע האהוב? איזה מוזיקה אתה שומע בדרך כלל? וסדרות טלוויזיה אתה רואה בדרך כלל? רואה אמ טיוי? מה אתם אומרים על הלקה לד זפלין? אתם אנשים מצחיקים? אתה שומע מוזיקה עכשיו? אם כן-מה?? אוהבים לאהוב? אתם מאמינים בדבר הזה שנקרא "ילדים מקובלים"? והאם אתם כאלה לדעתכם? למי אכפת מזה נכון????? מתים על שאלונים? ואיזה סמיילי הכי אוהבים? איזה מתנה הכי היית רוצה לקבל עכשיו? ובנאדם שהיית רוצה שיהיה פה?

MaStuLa76

New member
לא נ' ולא בטיח,ברור שזאת כ' ! *נדבקתי*

נתחיל מזה או זה: ברכה או ים?ים! מוזיקה לועזית או ישראלית?אהמאהמאהמאהמ,שניהם נו ]: כפכפים או נעליים?נעל [: שיעור ספורט או שיעור אומנות?אומנות (:) צפרדע או חמור?צפרדע [: כמו רותם!D; סוס או כלב?סווווס. פינק פלויד או ביטלס?למה אתךם עושים לי את זה? ביטלס. אוהב את בצפר או לא?לא טורקיז או בורדו?טורקיז פיס או אינג&יאנג?פיס משקפי שמש או משקפי ראייה?תלוי איזה מכנס דייגים או מכנס חיתול?חיתול הדרום או הצפון?הצפון! "תעשו לנו הנחות! אנחנו מהצפון!" "נו מה הקשר?" "כאילו,מלחמה ,הבנתם??" תל אביב או ירושליים?תל אביב,הנה אני בא,אני מגיע,באתי להזיע,את היחידה אני נשבע! אילת או סיני?אילת. סרטים קומדיות או אימה? קומדיה! רומנטיים או מצוירים?תלוי מטאל או פאנק?פאנק פופ או היפ הופ?פופ היפ הופ או רוק?רוק אמטיוי או 24?24 אי סי קיו או מסנג'ר?מסן.לא עובד אבל ]: תפוז או נענע?תפוז. עזריאלי או שיינקין?שינקין! פוקס או טיאנטי?טיאנטי למי אכפת מהלבוש בכלל לא?או שכן?אכפת קצת שאנטי או רועש?שאנטטטטי [: XD להשתולל או לישון?שניהם לאהוב או לסגוד?לסגוד. להעריך או להעריץ?להעריך. "מושי מושלם" או "אחלה גבר"?מושי מושלם! [: אנגלית או עיברית?ברור שספרדית [: ספר משהו מיוחד שעשית היום- אז איך היה לך היום?פגז! המצב רוח שלך בסדר?מעולה מה הצבע האהוב עליך?שחור משחור ושחקן?לא יודעת אין כזה וזמר?נחשו יש אהבה?לא כרגע תחשוב על שיר שאתה מאוד אוהב ותכתוב אותו כאן-ואולי מתי בפעם האחרונה קנית דיסק?לא קניתי . ספר על טיול אחד שהיה לך ושממש נהנית?גיחה! מי הם החברים הכי טובים שלך?חנאג'.עינב.דנית.נופר בלעכס.ספירי.כל השאר זה ס-ת-ם. אוהב אותם?כמובן. מה אתה חושב שמיוחד בהם?שהם מפגרות בראש. ואת עצמך אתה אוהב באופן כללי?לא יודעת תלוי מה מצב הירח היום שיעורי בית זה חרא של דבר נכון?למה נריאה לי שעמית כתבה את השאלון הזהD; ואיך בחיים?בסדר אתם יודעים , צריך לשרוד. אוהבים את בצפר?כבר שאלתם כוסאימכם. מה המקצוע האהוב?אנגלית איזה מוזיקה אתה שומע בדרך כלל?רוק וסדרות טלוויזיה אתה רואה בדרך כלל?מה שאוהבת רואה אמ טיוי? כן מה אתם אומרים על הלקה לד זפלין?מי אלה? אתם אנשים מצחיקים?כןןןןןןןןןןןןןן כןןןןןןןןןןןןןןן כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן !
אתה שומע מוזיקה עכשיו?לא אם כן-מה?? אוהבים לאהוב?מה אני שלי הזאת? חח XD אתם מאמינים בדבר הזה שנקרא "ילדים מקובלים"?חח איכס מה אתם מושפעיםD-: והאם אתם כאלה לדעתכם?,תלוי בעיני מי למי אכפת מזה נכון?????למה אתה מוחרם ,אחי? מתים על שאלונים?לפעמים! ואיזה סמיילי הכי אוהבים?
איזה מתנה הכי היית רוצה לקבל עכשיו?חיבוק מבאבי. ובנאדם שהיית רוצה שיהיה פה?אבא.דנית.עינב.וזהו!

יואו הזואי הזאת מלכהD:

איזה כיף לי שיש לי צחוק של בובספוג:) נתחיל מזה או זה: ברכה או ים?ים. מוזיקה לועזית או ישראלית?ישראלית. כפכפים או נעליים?נעליים. שיעור ספורט או שיעור אומנות?כלום. צפרדע או חמור?כלום. סוס או כלב?כלב!
פינק פלויד או ביטלס?גם וגם..טוב נו ביטלס הרבה יותר:] אוהב את בצפר או לא?לפעמים. טורקיז או בורדו?טורקיז. פיס או אינג&יאנג?פיס. משקפי שמש או משקפי ראייה?משקפי שמש ברור|ריר| מכנס דייגים או מכנס חיתול?איכככככככככ.מכנסי חיתול.קיח. האמת שכלום אבל מכנסי חיתול זה מזעזע. הדרום או הצפון?צפון! כי אנחנו שבט צפוווונני ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כאילו
. תל אביב או ירושליים?ת"א. אילת או סיני?אילת. סרטים קומדיות או אימה?קומדיה. רומנטיים או מצוירים?מצוירים. מטאל או פאנק?פאנק. פופ או היפ הופ?כלום. היפ הופ או רוק?רוק. אמטיוי או 24?24. אי סי קיו או מסנג'ר?מסן. תפוז או נענע?תפוז. עזריאלי או שיינקין?שינקין. עזריאלי מעצבן אותי><" פוקס או טיאנטי?TNT למי אכפת מהלבוש בכלל לא?או שכן?אפשר להגיד שמאוד אכפת. שאנטי או רועש?שאנטי. להשתולל או לישון?גם וגם. לאהוב או לסגוד?לאהוב. להעריך או להעריץ?להעריך. "מושי מושלם" או "אחלה גבר"?מושי מושלם אנגלית או עיברית?עברית. ספר משהו מיוחד שעשית היום-חן האהבלה התקשרה אליי ב9 אז הלכתי אלייה וסתם כמו מפגרות עד 11 אחכ ללידור והיא לא הייתה בבית אז הלכתי לג'וני החתיך והערתי אותו ואז ראיתי טלוויזיה אצלו כי היה משעמם ואז באתי לכאן ועוד 10 דקות לשבט:) אז איך היה לך היום?אחלה. המצב רוח שלך בסדר?כן. מה הצבע האהוב עליך?צבעים חזקים..אמ כתום,אדום.. טורקיז גם יפה. ושחור. ושחקן?ג'וני דפ. וזמר?אביב גפן. יש אהבה?כן. תחשוב על שיר שאתה מאוד אוהב ותכתוב אותו כאן-אין מיי לייף-ביטלס?D: חח אין לי כוח לכתוב באנגלית.. מתי בפעם האחרונה קנית דיסק?ספר על טיול אחד שהיה לך ושממש נהנית?עשיתי קנייה גדולה לפני חודשיים+- מי הם החברים הכי טובים שלך?נעמה.דורין.ירדן.חן.נועם. אוהב אותם?ברור. מה אתה חושב שמיוחד בהם?כל אחת ככ שונה מהשנייה לא ייאמן..אמ הן מיוחדות.אני מתה עליהן למרות שהן סתומות. ואת עצמך אתה אוהב באופן כללי?דיי שיעורי בית זה חרא של דבר נכון?כן ואיך בחיים?אחלה. אוהבים את בצפר?לפעמים מה המקצוע האהוב?חח איןD: סתם,מחול. איזה מוזיקה אתה שומע בדרך כלל?רוק. וסדרות טלוויזיה אתה רואה בדרך כלל?וודאי. רואה אמ טיוי? לא מה אתם אומרים על הלקה לד זפלין? אתם אנשים מצחיקים?לא יודעת אתה שומע מוזיקה עכשיו?כן אם כן-מה??עכשיו טוב-גלעד שגב. אוהבים לאהוב?DDDDD: כן.. אתם מאמינים בדבר הזה שנקרא "ילדים מקובלים"?זה דבילי.. אבל ברור שיש את האלה שהם יותר בולטים ויש להם יותר חברים והם מכירים יותר אנשים ויש כאלה שפחות.. והאם אתם כאלה לדעתכם?לא יודעת למי אכפת מזה נכון?????נכון!:) מתים על שאלונים?לא ואיזה סמיילי הכי אוהבים?:) איזה מתנה הכי היית רוצה לקבל עכשיו?ת'כפפות.
ובנאדם שהיית רוצה שיהיה פה?בן דוד שלי..

../images/Emo215.gifעונה . :)

נתחיל מזה או זה: ברכה או ים?הגעתי למסקנה שבריכה . מוזיקה לועזית או ישראלית? אך ורק ישראלית , ! כפכפים או נעליים? נעליים . שיעור ספורט או שיעור אומנות? אמ , צפרדע או חמור? חמור . [; סוס או כלב? אממ כלב , למרות שגם סוס ........ , [: פינק פלויד או ביטלס? לא זה ולא זה . אוהב את בצפר או לא? רק את ההפסקות . [; טורקיז או בורדו?טורקיז . לאלא ! בורדו .... , החולצה .
פיס או אינג&יאנג? אה ? משקפי שמש או משקפי ראייה? שמש . מכנס דייגים או מכנס חיתול? אמ ... , הדרום או הצפון? צפון . תל אביב או ירושליים? תל אביב . אילת או סיני? אמ , אילת (?) סרטים קומדיות או אימה? גם וגם . [: רומנטיים או מצוירים?רומנטיים . P = מטאל או פאנק? אה ? פופ או היפ הופ? פופ . בעתם גם היפ הופ . היפ הופ או רוק? היפ הופ . אמטיוי או 24? 24 (!) אי סי קיו או מסנג'ר? איסי . תפוז או נענע? תפוז . [; עזריאלי או שיינקין? שיינקין . :) פוקס או טיאנטי? טיאנטי . למי אכפת מהלבוש בכלל לא?או שכן? כן לא כן . שאנטי או רועש? לא זה ולא זה . להשתולל או לישון?להשתולל . [: לאהוב או לסגוד?לאהוב . להעריך או להעריץ? אמ , "מושי מושלם" או "אחלה גבר"? אחלהגבר . D = אנגלית או עיברית? עיברית (!) ספר משהו מיוחד שעשית היום- לא נכנסתי למקושרים של ... ,
וואי עכשיו אני נכנסת . [: אז איך היה לך היום? סביר . המצב רוח שלך בסדר? אחלה . מה הצבע האהוב עליך?הכל כולל הכול . ושחקן? אמ , וזמר? הראל סקעת .
יש אהבה? אמ , לא . תחשוב על שיר שאתה מאוד אוהב ותכתוב אותו כאן- משהו ממני . מתי בפעם האחרונה קנית דיסק? אמ ,
ספר על טיול אחד שהיה לך ושממש נהנית? בחופש , בים המלח . :) מי הם החברים הכי טובים שלך? דנה ועדן . אוהב אותם? יאפ . [; מה אתה חושב שמיוחד בהם? כיף איתם , מצחיק . ואת עצמך אתה אוהב באופן כללי? בטח . P; שיעורי בית זה חרא של דבר נכון? כן . ואיך בחיים? אחלה . אוהבים את בצפר? שאלתם את זה . > < רק את ההפסקות מה המקצוע האהוב? אמ , איזה מוזיקה אתה שומע בדרך כלל? מזרחית בעיקר ופופ גם ולפעמים היפ הופ וזהו נראלי . וסדרות טלוויזיה אתה רואה בדרך כלל? יאפ . רואה אמ טיוי? לא . מה אתם אומרים על הלקה לד זפלין? מי זאת ? אתם אנשים מצחיקים? נאמ , אתה שומע מוזיקה עכשיו? כן . אם כן-מה?? שלומי שבת - אבא . אוהבים לאהוב? בטח . :) אתם מאמינים בדבר הזה שנקרא "ילדים מקובלים"? אמ בערך . והאם אתם כאלה לדעתכם? חח לא . למי אכפת מזה נכון????? נכון . D = מתים על שאלונים? אפשר לומר . ואיזה סמיילי הכי אוהבים? את זה P = ואת זה D = ואת זה >< ואת זה D; איזה מתנה הכי היית רוצה לקבל עכשיו? את הראל . ובנאדם שהיית רוצה שיהיה פה? הראל ומאור . [;

../images/Emo210.gif עונה . :)

נתחיל מזה או זה: ברכה או ים? גם וגם . מוזיקה לועזית או ישראלית? כל ^^ כפכפים או נעליים? גם וגם . שיעור ספורט או שיעור אומנות? ספורט . צפרדע או חמור? אפחד D; סוס או כלב? כלב פינק פלויד או ביטלס? מי אלה ? O; אוהב את בצפר או לא? לא . טורקיז או בורדו? טורקיז פיס או אינג&יאנג? הא ? משקפי שמש או משקפי ראייה? שניהם . :] מכנס דייגים או מכנס חיתול? חחחחחח חיתוול D= הדרום או הצפון? צפוווןן :) תל אביב או ירושליים? שניהם :) אילת או סיני? המ ... סרטים קומדיות או אימה? קומדיות . רומנטיים או מצוירים? רומנטיים . מטאל או פאנק? הא ? פופ או היפ הופ? היפ הופ . היפ הופ או רוק? היפ הופ אמטיוי או 24? 24 אי סי קיו או מסנג'ר? מסנגר תפוז או נענע? תפוז , נענע זה רק בשביל המשחקים D= עזריאלי או שיינקין? שניהם . פוקס או טיאנטי? שניהם . למי אכפת מהלבוש בכלל לא?או שכן? כן . ! שאנטי או רועש? שאנטי D; להשתולל או לישון? לישון . לאהוב או לסגוד? לאהוב להעריך או להעריץ? להעריך "מושי מושלם" או "אחלה גבר"? אפחד D= אנגלית או עיברית? שניהם :) ספר משהו מיוחד שעשית היום- אז איך היה לך היום? לא טוב O; המצב רוח שלך בסדר? לא ממש . מה הצבע האהוב עליך? הכל :) צהוב בננה , חום , כחול . הכל חוץ מוורוד פאקצה D: ושחקן? רן דנקר ועידו ברטל .
וזמר? משה פרץ , הראל סקעת אין לי כוח לרשום עוד . D: יש אהבה? לא . תחשוב על שיר שאתה מאוד אוהב ותכתוב אותו כאן- באה אלי , סרט הודי , ריקוד רומנטי מתי בפעם האחרונה קנית דיסק? לא זוכרת . XD ספר על טיול אחד שהיה לך ושממש נהנית? שנה שעברה , לחרמון :] מי הם החברים הכי טובים שלך? אין לי חברים טובים , הבנתי שזה סתם זבל חברה טובה S; אוהב אותם? -_- מה אתה חושב שמיוחד בהם? לא . ואת עצמך אתה אוהב באופן כללי? כנראה שכן :) שיעורי בית זה חרא של דבר נכון? ככן |; ואיך בחיים? קשה . אוהבים את בצפר? שוב שאלו ? - לא - מה המקצוע האהוב? התעמלות . איזה מוזיקה אתה שומע בדרך כלל? אווח , עניתי כבר בשאלון הקודם S; וסדרות טלוויזיה אתה רואה בדרך כלל? כן . רואה אמ טיוי? לא . מה אתם אומרים על הלקה לד זפלין? שו ? O; אתם אנשים מצחיקים? לא יודעת O= אתה שומע מוזיקה עכשיו? כן אם כן-מה?? ישי לוי -ריקוד רומנטי אוהבים לאהוב? כן . אתם מאמינים בדבר הזה שנקרא "ילדים מקובלים"? לא S;כי בסופו של דבר אתה תגדל ותבין שהפסדת מלא דברים בחיים . מי אני שעוברת את זה . |; והאם אתם כאלה לדעתכם? לא . מעדיפה גם שלא |; למי אכפת מזה נכון????? נכככוון ! D מתים על שאלונים? קצת . ואיזה סמיילי הכי אוהבים?
D: איזה מתנה הכי היית רוצה לקבל עכשיו? פלאפון חדשששש ובנאדם שהיית רוצה שיהיה פה? שמור לעצמי . :)

O דילב O

New member
../images/Emo136.gifעונה ( =

נתחיל מזה או זה: ברכה או ים? ברכה. מוזיקה לועזית או ישראלית? ישראלית. כפכפים או נעליים? כפכפים. שיעור ספורט או שיעור אומנות? אומנות. צפרדע או חמור? חמור. סוס או כלב? כלב !! פינק פלויד או ביטלס? - אוהב את בצפר או לא? לא. טורקיז או בורדו? תלוי למה. פיס או אינג&יאנג? מה ?! משקפי שמש או משקפי ראייה? שמש. מכנס דייגים או מכנס חיתול? דייגים ?! הדרום או הצפון? המרכז
תל אביב או ירושליים? תל אביב. אילת או סיני? אילת. סרטים קומדיות או אימה? שניהם. רומנטיים או מצוירים? רומנטיים. מטאל או פאנק? - פופ או היפ הופ? לא משנה לי. היפ הופ או רוק? רוק. אמטיוי או 24? 24. אי סי קיו או מסנג'ר? אייסיקיו. תפוז או נענע? תפוז. עזריאלי או שיינקין? לא משנה. פוקס או טיאנטי? פוקס !!!! אבל גם את טי אן טי אני אוהבת :) למי אכפת מהלבוש בכלל לא?או שכן? כן. שאנטי או רועש? שאנטי . להשתולל או לישון? להשתולל ואז לישון. לאהוב או לסגוד? לאהוב. להעריך או להעריץ? להעריך. "מושי מושלם" או "אחלה גבר"? לא זה ולא זה חח אנגלית או עיברית? עברית. ספר משהו מיוחד שעשית היום- קמתי, שיחקתי סנוקר, ראיתי "בובות" ובאתי למחשב :] אז איך היה לך היום?
המצב רוח שלך בסדר? כן, אחלה :) מה הצבע האהוב עליך? הכל. ושחקן? זוהר לייבה. וזמר? בית הבובות, סנרגיה, עברי.. יש אהבה? לא. תחשוב על שיר שאתה מאוד אוהב ותכתוב אותו כאן- שיר בעיפרון. מתי בפעם האחרונה קנית דיסק? שנים... ספר על טיול אחד שהיה לך ושממש נהנית? כמעט כל הטיולים. מי הם החברים הכי טובים שלך? נופר, חן, פז, שירן, ענבר, מור.. אוהב אותם? ברור. ואת עצמך אתה אוהב באופן כללי? לפעמים כן ולפעמים לא. שיעורי בית זה חרא של דבר נכון? לא תמיד. ואיך בחיים? הכל עובד מטעויות
אוהבים את בצפר? לא מה המקצוע האהוב? אנגלית. איזה מוזיקה אתה שומע בדרך כלל? רוק ישראלי. וסדרות טלוויזיה אתה רואה בדרך כלל? כן. רואה אמ טיוי? לא מה אתם אומרים על הלקה לד זפלין? אתם אנשים מצחיקים? לפעמים אתה שומע מוזיקה עכשיו? לא אם כן-מה?? - אוהבים לאהוב? כן
אתם מאמינים בדבר הזה שנקרא "ילדים מקובלים"? בולשיט ! והאם אתם כאלה לדעתכם? אין לי מושג. למי אכפת מזה נכון????? חחח נכון מתים על שאלונים? כן !!!! ואיזה סמיילי הכי אוהבים? ( = איזה מתנה הכי היית רוצה לקבל עכשיו? אמ.. פלטופ :]

MaStuLa76

New member
אומגאומגאומג!

* יום לידה 7 7 הוא מספר מוזר, מהורהר ומחפש ללא הרף את זהותו העצמית. לכן הוא יהיה אדם אשר רוצה להתנסות, לחפש עצמו, להבין ולגלות את המסתורין של החיים, לחקור את ולהבין את הנסתר, את המדעי וגם את המיסטי. יכול מאד להיות שעקב כך, יכנו אותו שונה, או קשה להבנה. הרבה פעמים הוא חש לבד אפילו בין אנשים. מבחינת לימודים הוא הטיפוס של האוטודידקט, אשר חייב להבין דברים עד הסוף. קל לו להיכנס ולהימשך חזק אל הנסתר ולהשיג משם המון ידע והבנה. הוא גם אוהב אתגרים מחשבתיים. הוא בעל יכולת כתיבה, חיבור מוזיקה ויכולת המצאה. הוא בוחן דברים פנימה ולעומק. הוא עלול להיות מאד מתבודד, ולכן מעדיף ללמוד לבד אך לפעמים יתר היסודיות שלו הינה בעוכריו. במקום העבודה הוא עלול להתנהג ב-2 פנים. מצד אחד עלול להיות עצור, סלקטיבי מאד בקשרים שלו, ומצד שני עלול להיות מאד זורם ורגשי. הוא אוהב יופי מתוך העומק הפנימי של מחשבה ומדיטציה. מעריך מאד את השלימות. לפעמים הוא בעל אישיות עם קסם אישי רב. הוא בעל לב חם, אך הוא סלקטיבי לגבי מי הוא אוהב. בפן השלילי שלו הוא עלול להיות קר ומרוחק. הוא שונא התקהלות ורעש ולכן אסור לשים אותו בין הרבה אנשים ובלבול. הוא גם לא הכי טוב בעמדות של ניהול או יחסי ציבור. מבחינת קריירה ה-7 אינו מספר מעשי במיוחד ולכן קשה לו למצוא עצמו מבחינה מקצועית. הוא יעדיף ללמוד לתארים גבוהים, ילך ללימודי הרוח ויעדיף מחקר מדעי. הוא גם יהיה מתמתיקאי, איש בורסה, עבודה טכנית, מחקר מדעי, כתיבה, עיסוק אומנותי ייחודי וכו'. הוא כמובן מתאים ללימודים מיסטיים. זו כ"כ אני. לגמרי אבל . מי שרוצה לדעת גם דברים על עצמה , שתרשום לי את יום הלידה שלה , ואני ארשום לה . [: רותם את כמוני.

MaStuLa76

New member
לא נ' ולא בטיח,ברור שזו כ' !

יום לידה 5 5 הינו מספר התיקשורת והוא אומן במגע עם אנשים. ההבדל בין 3 ל-5 הוא שאינטרקציה של 3 היא רגשית חוויתית ושל ה-5 היא שכלית. הוא בעל יכולת שכלית חזקה ביותר, יכולת רעיונית, כושר המצאה וגם יכולת יישומית חזקה. הוא בעל אישיות רבת השראה, שתרצה לשנות דברים בכל מסגרת אליה היא תיכנס. מבחינת לימודים הוא קולט המון מידע באופן אינטואיטיבי, ויודע דברים מתוך ידע פנימי גם ללא לימוד רב, ולכן לפעמים זה מיותר עבורו. הוא מהיר פעולה ומחשבה וסקרן מאד. רוצה כל הזמן לדעת מה מתרחש ומה הולך. במקום העבודה הוא מאוד תקשרותי ומעורב. הוא כל הזמן מתעניין מה אחרים מרגישים. צריך להיזהר שלא להיות רכלן. הוא מאד מושך, צבעוני ורב גווני, משתעמם בקלות ושונא חד גוניות ושגרה. מבחינת קריירה הוא יוצר קשר טוב עם אנשים, אוהב לנוסע. לכן הוא טוב בעבודה עם אנשים ויחסי ציבור, סוכן, מפיץ, איש תקשורת, פוליטיקה, יחסי ציבור, קבלת קהל.

MaStuLa76

New member
מיכל גרדי לי באוזן

* יום לידה 3 3 הוא מספר אמוציונלי שיבטא הרבה רגש, יצירתיות, הזדהות, הוא יהיה מאד לבבי, יקסום לאחרים, בעל אישיות נעימה ומאוד רב גוונית. זהו המספר של הביטוי האישי בפועל. זהו המספר של ללמוד להוציא כלפי חוץ את מה שיש מבפנים. ל-3 צורך עז לחלוק עצמו כל הזמן עם אחרים, ולכן חשוב לו מגע קרוב וישיר, וחשוב לו כל הזמן לבטא את המחשבות והרגשות שלו. מבחינת לימודים הוא חייב ללמוד תוך דימיון ומחשבה יוצרת, אחרת ישתעמם. הוא מאוד ויזואלי, ואפילו העובדות היבשות, לובשות אצלו צורה ציורית. במקום העבודה הוא זורם במחשבה עם המון כריזמה, זקוק להשראה ולכן זקוק לקהל מאזינים מובחר. איש שיחה מרתק, בעל חוש הומור, בורח מהתמודדויות והחלטות קשות. אינו מספיק אסרטיבי, ולכן יפיקו ממנו את המירב כאשר יתנו לו אפשרויות יצירתיות, אחרת הוא עלול להראות כחסר אכפתיות וכעצלן. הוא משתמש הרבה בדמיון שלו, וצריך להיזהר שלא לערבב בין דמיון למציאות. עלול לשכוח עובדות ולהוסיף פרטים מן הדמיון. לא איכפת לו מסדר, מסגרות, חוקים וכו' לכן עלול לאחר ולהיות מפוזר. הוא אוהב אנשים ולכן תמיד יהיה חייב להיות "אחד מן החברה". מבחינת קריירה מתאים לו לעסוק בעבודה המערבת רגש: הוראה, אומנות, עבודה עם ילדים, גננת וכו'. הוא אמנותי ולכן מתאים לו קוסמטיקה, עיצוב פנים או של מוצרים, צילום וגרפיקה בתנאי שזה לא דורש יותר מדי סבלנות.

MaStuLa76

New member
איזבה תאריך מגניבD;

* יום לידה 9 אוהב פילנטרופיות, אוהב יופי, מחפש לתרום, אידיאליסט ואוהב מוסיקה, אומנות, ופילוסופיה. רוצה לייצג את כל האמיתי, הנכון והנדיב לעולם. נמשך לשירות אחרים בצורה בלתי אנוכית, והוא בעל טבע חם מאוד. 9 הוא כמו צינור לאנרגיה, ידע ואהבה לזולת. מבחינת לימודים הוא מביא בהשראה רעיונות בלתי רגילים. השראה זו יכולה להשפיע על אנשים רבים, לכן יש לו יכולת תקשור ויכולת להיות מורה רוחני. נמשך אל הבלתי מוגדר, הלא מעשי, החולמני והאידיאליסטי. הוא בעל תפיסת עולם רחבה, שאינה קשורה לדוגמות. יש לו בעיה עם זמנים, קשה לו לפעמים להתמקד על הכאן ועכשיו. עלול להיות קשיי ריכוז, וקשב מפוזר מדי. רץ קדימה במחשבה, מתכנן דברים גדולים ומתלהב, כאשר לא טיפל מספיק בהווה העכשווי. הוא בעל מחשבה מקיפה, הוליסטית ובגדול ולכן קשה לו להתעסק עם פרטים. במקום העבודה הוא דרמטי, בעל תחושת חשיבות גדולה, אוהב את ההערצה ותשומת הלב של ציבור וקהל, למרות שהוא לא בעל אגו. כלומר, אוהב את עצם "האקשן", והוא שמח ש"הצליח לעורר גלים". הוא אוהב את כולם, וקשה לו לאהוב את האחד. מבטא המון רחמים, רצון טוב ואדיבות. לכן נוטה לנדב את עצמו לשירות אחרים. פילנטרופ מטיבו. עלול להיות ארוגנטי, עוקצני, ואומר את אשר בלבו ללא מעצורים. חייב להיות כל הזמן בתנועה, ולכן קשה לו לשבת במקום אחד. מבחינת קריירה יתעסק בהוצאה לאור, יבוא יצוא, סופר, דרמה, מורה, עבודה סוציאלית ועוד. חשוב לו מאד חופש מחשבה, קשרים נרחבים אופקים נרחבים ועוד. לכן יאהב נסיעות לחו"ל ומתאים לו, עבודה בחו"ל, נסיעות לחו"ל, סוכן נוסע, משרד נסיעות ונופש. אם לא מבטא נתינה לזולת תוך כדי עבודה, חייב לעשות זאת באופן התנדבותי.

MaStuLa76

New member
מה את מביאה לי תתאריך של בר רפאליD;

יום לידה 4 ה-4 הוא איש מסגרת מצויין. הוא לא אוהב שינויים גדולים. אסור להוציא אותו מהיציבות. הוא מתמיד, עקשן ומאד ניתן לסמוך עליו. הוא שולט בזמן, ומוכן להתקדם לאט וביציבות. הוא לא ממהר לשום מקום, ובגלל זה יש לו כוח להמשיך דברים. מבחינת לימודים, הוא חייב עובדות ברורות ודברים מעשיים, ולפעמים הוא חסר דימיון ומעוף. במקום העבודה הוא יהיה איש תכנון טוב, איש ביצוע של משימות. אוהב להגיע ולהראות תוצאות. החלטי, אבל עלול להתעייף או להיות עצור, משום שלוקח דברים ברצינות רבה מדי. מאד אחראי בכל מילה וכל מחשבה שהוא מבטא. הוא עקשן ולא מקבל שינויים בקלות. לא נרתע מקשיים ואתגרים. הוא תמיד עובד קשה, הוא אוהב לעבוד ולהרגיש עצמו חלק ממסגרת. הוא מוציא לפועל רעיונות של אחרים בקלות רבה. אינו מקורי. יציב, בוטח, ובעל יכולת ריכוז עמוקה. עקשן כאשר מתנגדים לו. לא מוותר בקלות על אתגרים כאשר נכנס לאמביציה. שונא להתבטל וחייב להיות עסוק כל הזמן. מבחינת קריירה הוא מתאים לעבודה במסגרת ובמקום מסודר ולכן הוא טוב לארגון, ניהול מוסדות ציבוריים, מדעי החברה, עבודה קהילתית, הנדסה וטכנאות, בנייה, שרטוט.

יו

"יכול מאד להיות שעקב כך, יכנו אותו שונה, או קשה להבנה. הרבה פעמים הוא חש לבד אפילו בין אנשים." ככ!!!!!!!!! "הוא בעל לב חם, אך הוא סלקטיבי לגבי מי הוא אוהב" גם זה ככ אניOO"

- משחק חדש -

כל אחת תשים פה תמונה של מישהו, ואז צריך ללדרג אותו, שיער: חולצה: מכנס: נעליים: תכשיטים: כללי: מ1-10 ואל תהיו עצלניות ותענו על זה מהתגובה מהירה D: יאללה אני מתחילה.זונות.
>

למעלה