Aerogame

SaintJohn

New member
../images/Emo103.gif Aerogame../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אוקיי, חברים, אני מכריז בזאת על תחילתו של המשחק השבועי! כל שבוע יהיה משחק אחר. לא שיהיה מגוון עצום של משחקים, אבל אתם לא תדעו איזה משחק יהיה כל שבוע. ועכשיו למשחק הראשון: מישהו שם שורה מתוך שיר (של אירוסמית' בלבד, כמובן) והראשון שיענה נכון שם שורה חדשה מתוך שיר אחר של אירוסמית', וכך הלאה. תשובות יש לכתוב בגוף ההודעה בלבד ולא בכותרת ההודעה. הבהרה: אנחנו מדברים רק על שירים שאירוסמית' הוציאו לאור באלבומים, אוספים, וכד', ולא שירים מתוך הכנת אלבום, שבסוף סיננו, ויש פה אנשים שיודעים על מה אני מדבר.אגב, אם למישהו יש הצעות למשחקים שיפנה אלי במסרים ואני אשמח לדון בזה. תשאלו אם משהו לא מובן. אממ...אני אתחיל במשהו קלולה: "The whole world's come undone from looking straight at the sun"

AeroTom

New member
קל...

Janie's got a gun כמובן... שורה חדשה: "And people they dont seem to care,And sorry just dont cut it yeah"

רנדל

New member
נו באמת....

full circele קל מידיי מה דעתכם על ...Tell me who you know and i'll tell ya who to...

רנדל

New member
רבותיי לא להתייחס בבקשה להודעה

הקודמת. ... - טעות טיפשית מצידי (איזה פאדיחה...)

AeroTom

New member
טעית בשורה שלי...

זו השורה הראשונה שהייתה לא השנייה... Dont piss heaven off,We got hell to pay זה ה-חתימה שלי... בכל מקרה השורה שלך היא כמובן- Movin' out. ואני יכתוב שוב את השורה ממקודם כשורה חדשה: "And people they dont seem to care,And sorry just dont cut it yeah" --------------------------------------------------------------------

רנדל

New member
וההתשובה הנכונה היא

Kiss Your Past Goodbye והנה השורה Nobody goes there nobody shows there...

Aerosmith

New member
ואני שם שורה חדשה ../images/Emo98.gif

When you are born you´re afraid of the darkness And then you´re afraid of the light ---------------------------------------------------------------------

SaintJohn

New member
תרשה לי להזכיר

שצריך לנחש מאיזה שיר לקוחה השורה שנתן זה שלפניך, ואם התשובה שלך היא גם נכונה וגם ראשונה, אז השורה שאתה נותן היא הבאה בתור במשחק. לכן השורה שהחבר "אירוסמית'" נתן לא נחשבת. אנחנו עדיין עם השורה של רנדל.

רנדל

New member
והנה התשובה

But I'm not afraid when I dance with my shadow.... כמובן מ taste of india

רנדל

New member
שני השורות שלי...

שלי נלקחו מאותו השיר כך שזה אותו הדבר... בכל אופן הנה שורה: So she ate it Lordy it was love at first bite

SaintJohn

New member
אני עונה

Adam's Apple והנה שורה חדשה: You wonder why they got more money than you ----------------------------------------------------------

רנדל

New member
תשובה

Walk On Down שורה שלי.... to save a lot of time and foolish pride I'll say what's on my mind, girl

SaintJohn

New member
אבל רנדל הוא זה

שגם ענה נכון וגם נתן שורה נוספת באותה הודעה, אז השורה שלו היא זאת שנחשבת.

למעלה