Aerogame

SaintJohn

New member
רנדל, תן שורה נוספת

מפני שפולינג איינג'ל גילה את השורה שלך אפילו שהוא לא נתן ראשון תשובה ושורה חדשה

רנדל

New member
או קיי

הנה זה בא you opened up your mouth with baited breath you said you'd never leave me

SaintJohn

New member
התשובה שלי

The Other Side ואחד חדש: California show time, 5 o'clock's the news =============================================================

SaintJohn

New member
צמוד!!!

אבל התגובה של תומר היא זו שמעלי לכן הוא השיג אותי. התשובה שלו נחשבת.

rocket

New member
נשמע מוכר ..... .

rats in the cellar ? במקרה וצדקתי הנה שורה : can't you hear the thunder

SaintJohn

New member
אוקיי

Lightning Strikes אני לא ממשיך את המשחק, כי אני רואה שהתייבש. אני גם לא רוצה שהוא ימשיך וימשיך ללא סוף. ביום חמישי הבא ב7 בערב נתחיל משחק חדש. משחק אחר. אבל מי שרוצה להמשיך את המשחק הזה אז שימשיך. אין לי שום בעיה עם זה.

AeroTom

New member
שוב קל.

The other side כמובן והיה הרגע את Girls of summer בגלגל"צ! שורה חדשה: "Please, I just got to talk to you" ======================================================================

SaintJohn

New member
ומכיוון שאף אחד לא הגיב

אז אני אענה: Sick As A Dog שורה חדשה: She's just a screamer, a nightmare dreamer ===============================================================

SaintJohn

New member
משהו קטן שיעזור

לאנשים כמוני וכמו אירוטום (תומר) ואולי אנשים נוספים שהחתימה שלהם היא שורה משיר של אירו, כדאי לקווקו בסוף ההודעה כדי שתהיה חציצה בין המשחק לחתימה ולא יהיה מצב של בלבול.

SaintJohn

New member
שימו ../images/Emo23.gif השרשור מתקרב ל35

תגובות, אז אני מציע שתכוונו מחדש את הכמות תגובות שאתם רוצים שיהיו בשביל שהודעה תתקפל.

למעלה