התפקדות אוקטובר

MichalEe

New member
עברתי היום ליד קדימה

וההורים שלי גם תכננו שם בית (לאנשים אחרים), או משהו...

tritone

New member
אני!

שם: נעמי גיל: 16 מקום מגורים: ירושלים איך עבר החודש? בבי"ס גרוע כרגיל, השאר בסדר ואף כיף רב. משהו טוב שקרה לכם החודש: יש לי תוכנית רדיו! וקיבלתי מאה בבוחן במתמטיקה. חוץ מזה, היו איזה חמישה ימים שכל אחד מהם היה כיפי בצורה אחרת, בסוכות משהו רע שקרה לכם החודש: היו לי ציפיות גבוהות יותר מהשנה בכל מיני נושאים- שיהיה מעניין יותר, פחות קשה בחלק מהדברים, ששיעורי ספורט יהיו פחות סבל... כמה חבל משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: דיברתי עם שני מוזיקאים שאני ממש ממש אוהבת בטלפון, לגמרי הזוי. איך עברו החגים? חופש סוכות היה ממש ממש כיף ציפיות לחודש הבא: לשרוד אותו
סתם, יש הופעות טובות בסוף החודש ותכנית רדיו שזה ממש קול. וצו ראשון עוד שבוע! משהו שאתם לא מחכים לו שקורה בחודש הבא: אלפי מבחנים (סתם, חמישה, אבל במקצועות מבאסים וקשים) וכל מיני דברים שקשורים לבי"ס התחדשות החודש: מצאתי שעון כיס היפסטרי אך מגניב, אני אקח אותו לשען ואם הוא יעבוד יהיה כיף. איך העונה השישית עד כה? מעולה!!! מצד שני, עוד לא מצאתי פרק שאני לא אוהבת, אז אני לא הכי שיפוטית וזה

larisa125

New member
מתפקדת ../images/Emo13.gif

שם: לריסה גיל: 16 וחצי מקום מגורים: מרכז איך עבר החודש? נחמד
משהו טוב שקרה לכם החודש: היה נחמד בעבודה ובלימודים, בכלל השנה התחילה בסדר D: משהו רע שקרה לכם החודש: ריבים מיותרים עם המשפחה
משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: אני וחברה היינו בת"א וצחקנו על כל דבר שזז
איך עברו החגים? בכיף D: רק חבל שהחופש נגמר
ציפיות לחודש הבא: ללמוד, לעבוד קצת, לחגוג יום הולדת 18 לאחותי, אני מארגנת לה מסיבת הפתעה D: משהו שאתם לא מחכים לו שקורה בחודש הבא: חודש שלם של לימודים לבגרויות חורף...
התחדשות החודש: הו, המון D: עגילים חמודים של סמיילי: אחד מוציא לשון ואחד סתם מחייך עגילי קלפים כמה טבעות צו'קר מדהים שהצמדתי לו תליון פרח סגול
ובגדים 3= איך העונה השישית עד כה? האמת שעוד לא הגעתי לעונה השישית
אני בפרק 17 של העונה החמישית, ובסוף השבוע הזה אני מתכננת לסיים אותה ולהתחיל את השישית
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

מתפקדת

איך עבר החודש? עבר זה העיקר משהו טוב שקרה לכם החודש: משפחה חברים משהו רע שקרה לכם החודש: "חברים" משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש:צעדת ירושלים אירוע מכונן
איך עברו החגים?: לגמרי בסבבה למען האמת ציפיות לחודש הבא: לעבוד?! ולחכות לכרטיסים להופעות של טייק דאת ורובי!!! משהו שאתם לא מחכים לו שקורה בחודש הבא: המינוס בבנק
התחדשות החודש: בגדים איך העונה השישית עד כה? פסדר

MichalEe

New member
מתפקדת ../images/Emo27.gif

שם: מיכל גיל: 21 מקום מגורים: הוד השרון איך עבר החודש? חודש נחמד, קצת מוזר משהו טוב שקרה לכם החודש: הגעתי לכמה תובנות חשובות, שמעתי מוזיקה טובה, אכלתי אוכל טעים, ביליתי עם החבר, חזרתי לרכוב על אופניים ופגשתי אנשים שמזמן לא פגשתי. חשוב לציין (משהו שאמנם לא קרה החודש, אבל עדיין) - גיליתי סדרה מצוינת ב-BBC entertainment, ששמה "חופים", על חופי בריטניה. היא ממלאת את מקום "איך פגשתי את אמא" לבינתיים והיא מאוד מומולצת
משהו רע שקרה לכם החודש: הכלבה המתוקה של החבר שלי נפטרה. משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: - הייתי בפסטיבל אייקון לראשונה בחיי, וכך גם אחותי ובעלה שבאו היישר מפרדס חנה עם האחיינית בת חמישה החודשים שלי. לפי הקצב הזה יש לה עתיד מזהיר... נראה לי שהבילוי הראשון שלי איתה יהיה במוזיאון המדע ;) - אני צריכה להרשם לפסיכומטרי, כלומר, לקנות ערכת הרשמה, והיו לי סיוטים מוזרים בנושא השבוע. איך עברו החגים? מאוד חגיגיים, מעניינים ומעוררי מחשבה ודיונים. ציפיות לחודש הבא: אני מתחילה קורס פסיכומטרי. מקווה שאצליח לשלב עוד תחומים מהחיים בזמן הזה ולא להשתגע. משהו שאתם לא מחכים לו שקורה בחודש הבא: אני צריכה לטפל בכל מיני מסמכים ואני דוחה את זה כל הזמן... מקווה שזה לא יקרה גם החודש. התחדשות החודש: אתמול הייתי באוזן השלישית וקניתי טונה של דיסקים (בעיקר של קווין, אבל! לא רק) ושני סרטים. קיבלתי כרטיס מנוי
איך העונה השישית עד כה? לא צפיתי בה, מחכה שתגיע ליס אני חייבת לשאול - מה זה המדגישומטיק? איך אתם מדגישים את הכותרות?

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif אעהאעאה גם אני רציתי לשאול את זה! ../images/Emo45.gif

ושכחתי... מה זה מדגישומטיק?!?!?! אני מתחרפנת מזה כבר שבועיים

הודעה ראשונה שלי... מתפקד... נזרום..

שם: ליעד גיל: 20 מקום מגורים: דרום מרכז כזה איך עבר החודש? זרם איך העונה השישית עד כה? בףשביל זה באתי! מתי מתחילה העונה השישית ביס??? אם בכלל... שאדע אם להתחיל לעבור על החוק...

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gifWELCOME../images/Emo8.gif

אני מניחה שהיא תתחיל... מתישהו...
למרות שאני לא מוצאת שום דבר על זה באתר של YES...

למעלה