התפקדות אוקטובר

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo195.gifהתפקדות אוקטובר../images/Emo70.gif

ההתפקדות והסכמש ביחד, אבל קורה
שם: גיל: מקום מגורים: איך עבר החודש? משהו טוב שקרה לכם החודש: משהו רע שקרה לכם החודש: משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: איך עברו החגים? ציפיות לחודש הבא: משהו שאתם לא מחכים לו שקורה בחודש הבא: התחדשות החודש: איך העונה השישית עד כה?
בהזדמנות זאת אני רוצה להגיד תודה לירדן שדאגה לפורום

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gifו.. מתפקדת ../images/Emo13.gif../images/Emo70.gif

שם: אור גיל:17 מקום מגורים: מרכז
איך עבר החודש?מהררר. מדי. אני לא מאמינה שאין יותר חגים
משהו טוב שקרה לכם החודש: הולנד
(מעבר לזה שהאנשים שם מסוממים ומחורפנים על כל הראשש.. אם הייתי מקבלת שקל על כל פעם שכמעט נדרסתי ע"י אופניים הייתי עשירה
) וגם יומולדת!
(יואו זה נראה כל כך מזמן..) משהו רע שקרה לכם החודש:נכשלתי בטסט
ו.. התחילו הלימודים וכל זה
משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש:אוקי תראו מזה שיעמום.. הטיסה שלי הייתה אמורה לצאת אתמול ב23:00.. היא נדחתה לרבע לשתיים ולא יכלנו לעבור צ'אק אין כי באנו מוקדם מדי
אז עמדנו בתור והסתובבנו סביב עצמנו כמה שעות טובות (הגענו לשדה בערך ב9 כשהצ'אק אין נפתח ב11 וחצי). בסוף נכנסנו, אבל הטיסה נדחתה לרבע לשלוש~!! אז לפחות יש דיוטיפרי! אבל זהו, שאין! הכל היה סגור ואנחנו היינו הטיסה יחידה שהייתה אמורה לצאת
.. אחרי כמה זמן נפתחה חנות אחת שהעסיקה בדיוק למשך 5 דקות.. ואז באה הידיעה המשמחת הבאה - הטיסה נדחתה ל3 וחצי!!!!! בקיצור רמות השעמום היו מטורפותתתת, לא הצלחתי להרדם, וזה היה סיוט
(שלא נדבר על כמות העכברים שהיו בדיוטיפרי!!! עכברים!) טוב די לחפור
. ואיך סבלתם את החום פה אני מתה
איך עברו החגים?כיףכיףכיף למה נגמר
ציפיות לחודש הבא:עוד טסט..
אמאלה
ו.. זהו?
משהו שאתם לא מחכים לו שקורה בחודש הבא:כמות המבחנים הנוראית
התחדשות החודש:מעיל מהממם מהולנד
איך העונה השישית עד כה? בינתיים טובה
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

../images/Emo195.gifמתפקדת

שם:מיטל גיל:16 וחצי מקום מגורים:יבנה איך עבר החודש?לא הרגשתי שעבר חודש משהו טוב שקרה לכם החודש: העונה השישית של איך פגשתי,מפגש עם חבריםץ משהו רע שקרה לכם החודש:התחילו הלימודים :( משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש:"איזה מהר את שותה את הקולה ,את לא מפחדת מהגזים?" לקח לי 5 שניות עד שקלטתי מה אמרתי ואז התפוצצתי מצחוק. איך עברו החגים?שיעמום ציפיות לחודש הבא:עוד פרק של איך פגשתי שיהיה טוב משהו שאתם לא מחכים לו שקורה בחודש הבא:שיפול עליי משהו? התחדשות החודש:קניתי חולצת ביטלס חדשה איך העונה השישית עד כה? מצויינת

pennylane11

New member
../images/Emo112.gif די, מפגש עם חברים?

הם גם שומעים ביטלס במקרה? לא יאומן כי יסופר.

pennylane11

New member
../images/Emo112.gif ממש!

והייתה שם מישהי שקוראים לה מעין, סביבות המטר שבעים ששונאת את הרוקבנד בגלל דיר פרודנס? אחח, היה ממש כיף XD

pennylane11

New member
../images/Emo112.gif אחר כך אחרי שהלכו לרכבת

וכמה נשארו, שיחקנו בזה עוד, ופעם ראשונה בהיסטוריה של הרוקבנד אצלה - תופים ניצחו את הווקאלי, ואני הייתי על התופים. אבל אז לא היה לי כוח ואני והדר הלכנו לווקאלי ונתנו לשקד את הפוים. 96 אחוז של הקקי הזה אני הצלחתי, ועוד בשיז סו האבי! הייתי אומרת שנעביר לאוף, אבל למה, בואי למסן XD

ANGELUSPIKE

New member
מתפקד

שם: רואי גיל: 27 כנראה זקן הפורום. מקום מגורים: חולון. איך עבר החודש? לאט. משהו טוב שקרה לכם החודש:יומהולדת. משהו רע שקרה לכם החודש: לא לי אבל אתמול מתה רומינה יאן מי שגילמה את בלן בסדרה קטנטנות המיתולוגית, שזאת אחת הסדרות שגדלתי עליהם, אז אני ממש בהלם כרגע מזה. משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: החודש הזה. איך עברו החגים? לאט. ציפיות לחודש הבא: שיהיה מהר יותר. משהו שאתם לא מחכים לו שקורה בחודש הבא: עבודה סוף סוף. התחדשות החודש: גיל חדש. איך העונה השישית עד כה? רק התחילה קשה לחוות עדיין דעה. חודש טוב לכולם.

מתפקדת! ../images/Emo9.gif

שם: אדמה גיל: 16 (עוד טיפה 17
) מקום מגורים: חיפה איך עבר החודש? האמת שמעולה! D: משהו טוב שקרה לכם החודש: השתקעתי סופית בבית החדש, פולין היה כ"כ מדהים, והחגים היו גם כיפיים :{ היו לי מבחנים למודיעין ביום ראשון, ויום אח"כ כבר היה רשום באינטרנט שעברתי. איזה כיף!
משהו רע שקרה לכם החודש: החגים עומדים להגמר ואוף
משהו קורע/הזוי/מצחיק/משעמם שקרה לכם החודש: חזרתי לשחק טניס ב3 ימים האחרונים וזה עושה הרגשה ממש טובה
כבר כמה שנים אני לא משחקת, וזה מוזר שהפסקתי כי בכל זאת שיחקתי במשך 9 שנים וחלק מהזמן היה אפילו תחרותי
איך עברו החגים? היה כיף, עבר מהר מדי. עשיתי מלא שיעורים מהכל ועדיין לא נגמר בכלל :{ ציפיות לחודש הבא: יומולדת 17 ב17.10!
ראיון במודיעין וצו ראשון. משהו שאתם לא מחכים לו שקורה בחודש הבא: פשוט חודשיים של בי"ס, מבחנים ושיעורים ועבודות, לחץ מזה שצריך לעשות תיאוריה ספ"ס וללמוד נהיגה כי אני גרה בחור. התחדשות החודש: דברים בפולין!
בית חדש ומלא דברים לחדר החדש. איך העונה השישית עד כה? ואו פשוט מעולה! D: אני רק מקווה שלאליסון האניגן ולג'ייסון סיגל סופסוף יהיה תפקיד יותר מרכזי העונה. הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה