Haaaaaaave you met TED?!

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo41.gifHaaaaaaave you met TED?!../images/Emo41.gif../images/Emo124.gif

ספיישל קצר שיעשה סקירה על הדמויות מהHIMYM לקראת העונה השישית והפורום החדש
בבקשה לא להגיב להודעה הזו עד שאני אסיים להעלות הכל, זה ייקח בערך 10 דקות
. תודה
קרדיט לIMDB

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo41.gifעל השחקן../images/Emo41.gif

את טד מוסבי (ארכיטקט!
), מגלם השחקן ג'וש רנדור -Joshua "Josh" Radnor .
ג'וש נולד ב29 ליולי, 1974.
ג'וש למען האמת לא עשה שום תפקיד מיוחד בחיוו חוץ מהתפקיד בסדרה
אבל הוא מביים קצת.
ג'וש נולד באוהיו (כמו טד!)
ג'וש היה בבית ספר יהודיי (הקאסט יותר מחצי יהודי! הידד!
)
כיום הוא גר בלוס אנג'לס
לג'וש אין כבלים בבית, ויש לו טלוויזיה אחת בחדר השנה שלא קולטת את CBS (הרשת של HIMYM)
הוא אלרגי לכלבים
הוא יצא לתקופה מסוימת עם Lindsay Price ששיחקה כקטי בפרק SPOILER ALRAT בתור זו שטד יוצא איתה וכל החבורה מתלוננת שהיא מדברת יותר מדי (עונה 3) יש לכם מה להוסיף? לכו על זה..

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo41.gifעל הדמות../images/Emo41.gif

שם מלא Theodore Evelyn Mosby תאריך לידה 25 באפריל, 1978 מקצועארכיטקט ומורה לארכיטקטורה משפחהאחות קטנה ממנו, בשם הת'ר, ושני הוריו ווירג'ניה ואלפרד שהתגרשו בלי לספר לו.. והאבא החורג שלו, קלינט
כינויטי-דוג
סקירה על טד מוסבי מהעונה הראשונה
אפשר לומר שכל הסדרה מסתובבת סביב חיפושו של טד אחרי האחת
.
טד הכיר את מרשל ולילי בשנה הראשונה שלהם בקולג'. הוא הכיר את ברני בשירותים
, ומאז הם הפכו לחברים טובים, ובפרק הראשון של עונה 1 הכיר את רובין והיה בטוח שהיא האחת..
טד ניסה בכל כוחו להיות ארכיטקט, לבסוף ברני עזר לו למצוא עבודה, אך מסתבר שבסוף לא היו צריכים אותו ומרשל וברני פחדו לספר לו. כשהוא גילה את זה, פיטרו אותו מהחברה בה עבד והוא פתח חברה פרטית והיה צריך לעצב בניין בצורת כובע קאובוי
שבסוף לא היה בו שימוש. כשהוא התייאש הוא עבר ללמד באוניברסיטה קורס של אריכטקטורה.
מערכות יחסים
רובין (הועתק מספיישל רובין
) כשטד פוגש את רובין זו בעצם ההתחלה של הסדרה.. ואנחנו אמורים להיות בטוחים שהיא האמא עד סוף הפרק הראשון הוא נדלק עלייה מזמין אותה לדייט, ואומר לה שהוא אוהב אותה בפגישה הראשונה (מצא למי להגיד). אחרי שזה קורה הם נפרדים כי הם מסכימים שהם רוצים דברים שונים, אך הם נשארים ידידים. רובין מגלה שיש לה רגשות כלפי טד בדיוק כשהוא מתחיל את מערכת היחסים שלו עם ויקטוריה, וכשויקטוריה נוסעת לגרמניה טד משקר לרובין ואומר לה שהוא וויקטוריה נפרדו, אבל רובין מגלה והם רבים. בסוף העונה הראשונה טד רוצה להתחיל מערכת יחסים עם רובין כשהיא כבר יוצאת עם סנדי (שמגלם בעלה של אליסון). בסופו של דבר בפרק האחרון הם מתחילים את מערכת היחסים שלהם שנמשכת שנה ובמהלכה הם רוצים לעבור לגור אחד עם השני ומתחרטים, ומסתיימת בסוף העונה השנייה כשהם (שוב) מגלים שהם רוצים דברים אחרים ממערכת היחסים וזה קורה כשרובין חושבת שטד מציע לה נישואים. בסוף מתברר שלילי היא זו שגרמה לפרידה שלהם . אחרי הפרידה קשה להם להשאר ידידים ובסלפאסגיבינג הם מחליטים שהם לא יכולים להיות ידידים אך אחרי כמה פרקים הם חוזרים להיות קרובים. בעונה הרביעית רובין עוברת לגור עם טד והם מתחילים לשכב אחד עם השני כל פעם שהם רבים עד שטד מגלה שברני רוצה את רובין ומפסיק עם זה.
ויקטוריה את ויקטוריה טד הכיר בחתונה, כשטכנית הרעיון היה שהם יבלו יחד רק באותו לילה ואחר כך ישכחו מזה, ואז הזיכרון לא "יוכתם" (הו, כמה פלצני...) בסופו של דבר טד מחליט לנסות למצוא את ויקטוריה שמסתבר הייתה זו שהכינה את העוגה לחתונה, והם נפגשים ומפתחים קשר בדיוק כשרובין מגלה סופית שהיא רוצה את טד. כשמערכת היחסים שלהם מתבססת וכולם מרוצים (חוץ מרובין
), ויקטוריה מתקבלת לבית הספר לבישול בגרמניה ונאלצת להחליט אם היא עוזבת או נשארת. בסוף היא מחליטה לעזוב והשניים מחליטים לקיים לונג דיסטאנס ריליישנשיפ שנכשלת כשטד משקר לרובין שהם נפרדו, בדיוק כשויקטוריה מתקשרת... (שום דבר טוב לא קורה אחרי 2 בלילה!!)
סטלה סטלה הייתה זו שהורידה את קעקוע הפרפר של טד
, ומאז הוא נדלק עלייה ובמהלך 10 הפגישות להורדת הקעקוע ניסה להתחיל איתה אך היא התנגדה בגלל הילדה שלה. בסוף הוא מצליח לכבוש אותה והשניים מתאהבים ובסוף גם מחליטים להתחתן, ביום החתונה סטלה (יימח שמה!!
) מבריזה לטד אחרי שהחליטה לחזור לאקס שלה בטענה שהוא האחד, וטד נותר שבור לב
.
קארןקארן (דונה
), היא האקסית של טד מהקולג', שמרשל ולילי לא סבלו. קארן בגדה בטד פעם אחר פעם והוא כל הזמן סלח לה.. בעונה הרביעית היא חוזרת והם מתחילים לצאת שוב עד שמסתבר שקארן כבר יוצאת עם מישהו, והפעם טד הוא הבוגד. בסופו של דבר השניים גם נפרדים. בין לבין הוא יצא עם עוד המון נשים..
הידעת
כשהיה בקולג' הייתה לו תכנית ברדיו, שם קראו לו "דוקטור X"
לא הקיא משנת 93:p
מתקן כל טעות שאנשים אומרים (ההרגל המעצבן..)
שונא את ניו ג'רז'י
הסרט המועדף עליו הוא מלחמת הכוכבים
נעשה עליו הסרט הכה-מוצלח "כלת החתונה"
יש לו הרגל לדבר כמו אבא.
הכפיל שלו הוא מתאגרף
את הקול של טד בשנת 2030 מדבב Bob Saget אם יש לכם מה להוסיף או להגיב, יותר ממוזמנים !

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif אבל הוא כן הקיא!!!!!

היה איזה פרק, אאל"ט כשכל אחד צריך לספר משהו מביך שקרה לו כדי שברני יספר על תקופת ההיפי, וטד מספר שביום של הדייט הראשון שלו עם רובין הוא חזר לשם והקיא לה על השטיח בכניסה לבית! ואז הלך לפני שהיא ראתה שזה הוא...

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif איך לא ציינת שסטלה

היא בכלל לא סטלה, אלא אליוט ריד, הידועה בתור "ברבי" המהממת שלנו?
כי אם קארן היא דונה, אז סטלה היא אליוט וסינדי היא סאמר

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo45.gifמה שנכון, נכון. אני דווקא אוהבת

את אליוט! אבל סטלה. גרר

Ayelet 363

New member
בנודע לטד- רוב הזמן אני ממש אוהבת אותו...

אבל... אני היחידה שהפריע לה שהוא גרם לרובין להיפטר מהכלבים? והוא גם ממש חופר לילדים שלו
(אבל, טוב, בלי זה לא הייתה סדרה). למרות שבהשפעתו, למען האמת, התעצבנתי שאבא שלי (הוא זה שסיפר לי במקור, אם אני לא טועה, אבל טכנית- הוא ואמא) שהוא סיפר לי איך הוא פגש את אמא באיזה שני משפטים בערך.

ANGELUSPIKE

New member
הכפיל שלו הוא מתאבק ולא מתאגרף

וכן יש הבדל בין שני הדברים.

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo41.gifציטוטים מובחרים../images/Emo70.gif

[Flashback] Marshall: You wanna talk about who gets the apartment after Lily & I get married? Ted: Y'know who I think we should let deal with this problem? Marshall: Who? Ted: Future Ted & Future Marshall. Marshall: Totally. [Present Day] Ted: Dammit, Past Ted! אני אוהבת את הציטוט הזה
Ted: Long distance is a lie teenagers tell each other to get laid the summer before college.
Stella: So, my sister broke up with her boyfriend. Ted: Well, now I can finally say it: I hated that guy! Everything out of his mouth is 'I'm a vegan!', 'Fish feel pain!', 'I'm never constipated!'. That guy's an idiot. Stella: Actually, she's marrying him. I just wanted your honest opinion. Ted: He's actually a really nice guy. There's a wisdom...
Stella: Bruce Springsteen. Ted: Sinatra. Stella: Yeah, he's from Hoboken...New Jersey. Ted: Yeah, but what city is he singing about? It's not Secaucus, Secaucus!
Ted: He may not fit society's definition of a hero, but he is the hero I needed. The hero who helped me recover from the disaster of my failed almost-marriage and get back into the game. He lives in the shadows. Is he a dream? Truth? Fiction? Damnation? Salvation? He is all these things and none of them. He is...The Naked Man.
Ted: [talking about Bilson, who just fired him] After he proposed a vocational paradigm shift I made an impromptu presentation using a four-prong approach which really brought him to his knees. Barney: You hit him with a chair? Ted: Yep. Barney: That's my boy!
[At the Wedding Bride's wedding scene, a kid kicks Jed Mosely] Kid: Take that, Ted Mosby! Ted: Okay, he definitely said it that time.
[repeated line] Ted: [whenever Marshall and Lily talk about having sex] Please don't.
ולא מצאתי הרבה מצחיקים
, מוזר, בדרך כלל דווקא טד קורע אותי מצחוק

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo41.gifסיכום ספיישל טד../images/Emo41.gif

אז מה אתם חושבים על טד....? ואיזה מערכת יחסים שלו הכי אהבתם?
ואם יש להם הערות/הארות/טענות/מענות/בקשות.... הכל לכאן
פעם הבאה הסיכום דמות הכי קשה
אעאע לברני יש פשוט יותר מדי מהכל!

איך אפשר לא לאהוב את טד?!

הוא מצחיק הוא חמוד הוא סוג של נראה בסדר (חנון מידי בשבילי
). והוא הדבק! אין מה לעשות

OKDeSign

New member
האמת, הכי פחות חביב עלי מהחבורה/

הוא אובר קיצ'י והוא מתבכיין כל הזמן לאחרונה.. לאדעת, טד בהתחלה היה הרבה יותר מוצלח, עכשיו קצת הרסו אותו.

../images/Emo110.gifאת האמת שגם אותו אני לא אוהבת../images/Emo6.gif

הוא מעצבן כזה, יותר מדי מצטדק, ותמיד מחפש שלמות ודברים מעצבנים שכאלה
זה הולך ככה: מארשל->ברני->לילי->טד->ובסוף רובין הקרציה

למעלה