בשבת זה מתחיל- והתזמון?...

bali

New member
מנהל
כבר בפרומואים התהפכה לי הבטן מהרעיון

משהו מרגיש לי מאד לא מוסרי ומאד פרובוקטיבי לעשות סדרה על חטופים כשגלעד שליט בשבי... לא יכולה להתחיל לדמיין מה המשפחה שלו מרגישה עם סדרה כזו. ראיתי היום את הפרק הראשון והרגשתי לא טוב עם מה שראיתי. רייטינג על חשבון הצרות הנוראיות של אנשים... אבל מה חדש? ככה זה בתקשורת בכל נושא, אז למה שמישהו יגיד עד כאן? (שאלה בציניות כמובן) אולי אולי אולי הסדרה הזו תעורר את האזרחים לצעוק קצת יותר ואולי אולי לעשות משהו לגבי גלעד שליט כדי שלא תהיה סדרת המשך בעוד כמה שנים והוא עדיין יהיה בשבי... חלומות באספמיה...

Oris Mom

New member
לי זה עושה בחילה

הפצע של גלעד שליט עדיין פתוח ומדמם ולא רואים את הסוף, ובערוץ 2 כבר רצים לעשות עליו קופה ורייטינג... מכל הזוועות הטלביזיוניות שנוחתות עלינו בזמן האחרון זו הצינית ביותר, ממש מרושעת בניצול המניפולטיבי של רגשות הציבור. ומה עם רגשות המשפחה של גלעד שליט? אני ממש מרחמת עליהם. זו פשוט התעללות. הלואי שלחץ ציבורי של הצופים ישכנע אותם להוריד את הסדרה ומהר. דיברתי עם עוד הרבה אנשים שהסכימו אתי ואמרו שצריך להריץ עצומה נגד הסדרה המבישה הזאת.

עוד רגע ירדו לי דמעות

האח היקר שסובל שם יסורים שרבים מאיתנו לא יכולים לתאר האח היקר שכול יום שאנחנו ממשיכים בשיגרת חיים רגילה הוא זה שמדמיין את זה לבוא בביקרות על התוכנית חטופים אנלא יודע עם המנעים נכונים אבל כשאני ראיתי השבת קיבלתי צמררמורת יותר מודעות למה שבאמת עוברים שם לבוא ולהגיד עובר יסורים ורחמים זה בתת מודע שלך כשאתה רואה בעניים שאתה מבין את המשמעות זה שובר תלב.. מה אני יגיד לכם אולי זה יגע למישהו שם למעלה בלב ויתחיל להזיז דברים \ כול בירוקרטיה הזו המשא ומתן הדיבורים הנסיעות הטיסות הבליבולי מוח הריצות שבסופו של פאקינג יותר מ3 שנים לא מובילות לכלום..!! אני רוצה לראות כשקורה דבר כזה (חס וחלילה) לשרים הגבוההים שם שמרוויחים 30-50 אלף שקל כול חודש שגרים בדירה עם בריכה שיושבים כול ערב מסתכלים בפאקינג פלזמה המי יודע כמה אינץ והולכים לישון על מצאים של כותנה איך הם היום מגיבים אם היה קורה דבר כזה לקרוב שלהם . מה הם היו עושים ואם זה היה נמשך לתהליך כ"כ הרוך.. אז ראבק כמה שלא נדבר מה שלא נעשה אנחנו חים בזבל של מדינה !

einat8

New member
הסידרה הזו נהדרת בעיני משום

שהיא חזקה ומעוררת מחשבה לדעתי זה רק יחזק את העמדה שצריך להחזיר את גלעד כמה שיותר הביתה הדברים שם כל כך נכונים לדעתי וכל כך חזקים אני אהבתי איך שהתחיל הפרק וראיתי את המטוס מחזיר את השבויים ישר חשבתי על גלעד ואמרתי בליבי שעוד יגיע היום הזה והילד הזה יחזור מהר אל משפחתו שממתינה לו ואני לא חושבת שהסידרה הזו היא בשביל ריטיינג בעיניי היא מקור למחשבה מאלה סדרות שנותנות לך מכה בבטן ונותנות לך זמן לחשוב סידרה טובה ומי יתן וכל השבויים יחזרו לביתם ושלא נדע לעולם מה זה שבי

cofortably numb

New member
מה לעזאזל ערוץ 2 חשבו

או יותר נכון לא חשבו?!בעיקר לא חשבו על משפחות החטופים. איפה הרגישות והטאקט?ולאנשים שחושבים בתמימותם שזה מה שיפעיל לחץ על הממשלה לפעול למען שובו של שליט,אתם טועים.ובמקרה הזה,חיים בסרט או יותר נכון תוכנית גרועה ומבישה במיוחד.

למעלה