הודעה לכל מי שעושה מילואים

miluim2

New member
../images/Emo104.gifהודעה לכל מי שעושה מילואים

בע"ה שלום לכולם, שמי הוא ----- ואני סטודנט למדעי המחשב. אתמול קיבלתי לביתי צו מילואים לתעסוקה מבצעית של שלושה שבועות בחודשי הקיץ. כמובן ששמחתי הייתה רבה שכן אני רואה זכות גדולה בהשתתפות בהגנה על המולדת ע"י שירת פעיל בצבא המילואים אך עם זאת שימחתי נפגעה במידה מסויימת שכן נזכרתי במספר עובדות: א. בכלל תכננתי לעבוד בקיץ בצורה אינטרנסיבית על מנת לחסוך כסף לתשלום על שנת הלימוד השלישית. ב. מפונק שכמוני חשב שמאחר ובשנה החולפת למדתי ועבדתי גם בקיץ והשנה קיוויתי שאוכל לנוח קמעה לאחר שאשוב מהעבודה (ואולי גם מלימודי סימסטר הקיץ שאני מקווה שלא יגיעו). מכיוון שאינני רוצה לשקר לצבא ולהשתמט משירות כפי שיכול אני לעשות בקלות (וכפי שעשו רבים וטובים לפני שהחליטו שזוהי דרכם למחות על אי השיוויון) חשבתי בליבי שאולי אתם אזרחים נחמדים הנמצאים במצב דומה לשלי תרצו לסייע בעדי ולהקל עלי את ביצוע שירות המילואים, ולא רק עלי אלא גם על חבריכם ועל עצמכם. איך אפשר לעזור? 1. מי שידו משגת אשמח אם ישלח לי e-mail ל[email protected] עם שמותיהם של תלמידי ישיבה חרדים בגילאי גיוס (ואם אפשר גם פרטים כגון שם הישיבה וכד') אשר ודאי ישמחו לחלוק איתי מחצית מתקופת המילואים שכן השמירה אותה אני מבצע שומרת גם עליהם ועל בני משפחותיהם. בנוסף אני בטוח שמכיוון שהם לא לומדים בקיץ (חופשה) הם ישמחו לסייע לאחיהם החילוני בשמירה על בטחון המדינה. 2. מי שגם זומן למילואים לעוד כמה חודשים מוזמן לשלוח לי e-mail ל[email protected] עם פרטיו האישיים ולהצטרף אלי בבקשה לשתף את אחינו החרדים בשירות המילואים מכיוון שאפילו לחמור לפעמים קצת קשה לסחוב. מוזמנים להצטרף כל מי שמרגישים שקצת קשה לדתיים הלאומיים ולחילונים לסחוב לבד ולא רק סטודנטים. עותק של הבקשה ישלח לכל מערכות העיתונים, לכל משרדי הממשלה, לכל חברי הכנסת והשרים, וכמובן למנהיגי החרדים ולראשי הישיבות. תודה לכולם על תשומת הלב ונקווה שבשעה תבוא נביא קירוב לבבות לעם ישראל וישרתו במילואים יחדיו חילונים דתיים וחרדים. נ.ב --- אשמח אם תוכלו להפיץ את המסמך הנ"ל לכמה שיותר אנשים על מנת שנוכל לעשות קיץ שיוויוני יותר לכולם.

למעלה