שרשור פרק 9

idanoosh17

New member
../images/Emo104.gif שרשור פרק 9

היום החטופים מקבלים רמז נוסף וקצת יותר פרטים על הטלפון המסתורי מבעלי המספר. הכל על הפרק- לכאן!

riv312

New member
לגבי אילן

רק אני חשבתי שהיא תמצא אישה וילדים?

גם אני חשבתי

גם אני חשבתי בהתחלה אבל זה ההי נראה לי הזוי מידי, לא נראה לי מתאים לו אני חשבתי שאולי אשתו צמח או משהו כזה..... אני שמחה שזה לא זה כי בא לי שיהיו ביחד...

Tapudy

New member
אל דאגה, זאת הייתה הכוונה

גם לי זה עבר בראש שהיא מגלה שהוא נשוי. כל המטרה של החלק הזה היה שיהיה מתח בהפסקת הפרסומות. בסופו של דבר היא בסך הכל מצאה קצת תמונות ומסמכים ובהתחשב בעבודה של הבן אדם, זה לא אמור כל כך להפתיע אותה שהיא תגיב בכזה שוק. קיצר, תרגיל cliffhanger בסיסי... הכי גרוע היה הקטע בסוף עם הבחורה הערבייה שהופיעה בפרומו לפרק אבל בסוף לא אמרה כלום בפרק הזה. ממש מכעיס!

ifatkd

New member
מי השחקן ששיחק את הבן של הפסיכולוג?

מוכר לי רצח, אבל לא מליחה להיזכר!

ifatkd

New member
טוב אתה!

היו לי סצינות בראש שמהן אני זוכרת אותו, אבל בגילי המופלג, הזיכרון הוא לא כמו שהיה פעם... תודהההההההה

enigma14

New member
בדורון עמית בשיר שלנו??אין מצב...בטח טעות..

ורק עכשיו גיליתי את הפורום ולא הבנתי בפרק למה טליה לא פתחה את המכתב,ולא בפרק הזה לפני כמה פרקים גילו שחצב החביא צווים ראשונים אין התייחסות לזה בכלל?ואני בטוחה שהמידע של זינב הוא על עמיאל מתחילת הסדרה יש לי הרגשה שהוא חי.ששמעתי על הסדרה פעם ראשונה היא ממש לא סקרנה אותי אפילו כי אני לא אוהבת סדרות דרמה,הם מעייפות מידיי (סרוגים,עד החתונה וכו'..) אבל ראיתי פרק אחד וראיתי שהדמות של אסי כהן מת,לא קניתי את זה ואמרתי בוא נראה באיזה פרק מגלים שהוא חי..ופשוט התמכרתי!

וויר

New member
הסדרה מסטיק... מושכים אותך סתם פרקים שלמים

הכול כדי לדחוף עוד ועוד פרסומות . לדעתי כבר בונים על עונה 2 ו3 . ככה זה תסרטאי ומפיק מעלה סוף סוף משהו לאוויר , רואה שאפשר להרוויח עוד כסף ולחנוק את 15 דקות התהילה של ו- הוא יבנה לך מנגנון שלם של סיפורים על סיפורים רק כדי להרוויח עוד כסף .כול הפרומו של הפרק הזה כול השבוע היה "פתרון התעלומה "והמפגש עם הבת של האמא מהכפר הערבי -ומתי הפגישה קרתה 2 דקות לסוף הפרק - ממש עובדים על הצופים .

Tapudy

New member
כל כך נכון ../images/Emo45.gif

בדיוק כתבתי למעלה על שהקטע שפרסמו בפרומו את המפגש עם הבת שבסוף לא נאמר שם שום דבר משמעותי היה תרגיל מלוכלך ומרגיז. כנראה ששאר החומרים בפרק לא היו מושכים מספיק בשביל הפרומו (כולם מקבלים טיפול בצורה זו או אחרת). הסדרה לגמרי נמרחת כמו מסטיק ומשתמשים בטריקים זולים לגרום לנו לצפות ולהתעצבן!

האמת והשקר

נדמה לי שהנושא שבלט בפרק היום היה האמת והשקר. או, ליתר דיוק, מהי בדיוק האמת? החיבור שעשו כאן בין תימת המתח הקלאסית הזאת לבין נושא החטופים היא מעניינת. השאלה מהי האמת שזורה לכל אורך הפרק, ולא רק מסיפור המתח העיקרי (האם הם בגדו או לא ומה עומד מאחורי מספר הטלפון הם קיבלו שם בשבי). ההצגה שעושה דנה, ביתו של נמרוד, משכנעת אבל אז מתגלה שהיא בעצם מציגה והרגשות שלה היו שקר. אבל רגע, מאוחר יותר, מול הפסיכולוג, היא מנסה שוב ושם הסיפור שלה אולי אינו אמיתי אבל הרגש שנלווה אליו אמתי מאד. הבן של הפסיכולוג אומר, "אני שקרן פתולוגי", וזהו שקר כשלעצמו. אילן אינו רוצה להזמין את יעל אליו הביתה ומיד עולה השאלה, מהי האמת? מה הוא מסתיר? וזיאב הערביה אומרת לנמרוד שאמא שלה יודעת יותר מאשר היא מספרת. אז מה האמת שלה? מאיפה בא השקר? ואיפה באה השאלה מהי האמת? נמרוד אומר שאינו זוכר מה היו שאיפותיו לפני השבי, כאילו יש חיץ בין מי ומה שהיה אז לבין מי ומה שהוא עכשיו. הוא רוצה לאחות את החיץ הזה אבל נתקל בבוז (במשרד הפרסום). הוא מבקש לאחות את החיץ הזה גם באמצעות פתרון התעלומה - מהו המספר הזה שניתן לו ומדוע? והשקרים נכנסים לתוך הפיצול הזה, שם הם חיים ומתבססים. התרופה הנכונה לפיצול היא האמת, אבל נמרוד פוחד מהאיחוי של הפיצול ולכן הוא לא רוצה ללכת לקבוצת התמיכה, ודנה פוחדת מהאיחוי של הפיצול ולכן היא מנסה לתמרן את כל מי שרק אפשר למחוזות בהם ניתן יהיה לשמור על החיץ כפי שהוא, ויעל פוחדת מהאיחוי כי משמעותו לקבור את עמי ולהמשיך בחייה. אבל, ההרגשה היא שמשהו מתקרב לפתרון. טליה מגיעה לקבוצת התמיכה ומתחילה משהו על מנת להתמודד; דנה פוגשת מישהו בגילה שלה; יעל מחזקת את הקשר עם אילן ונכנסת לחייו - הסידרה מתכנסת לקראת סיום אופטימי יחסית.

פרומו מטעה

אני מצטרפת לכל הנאמר לגבי הפרומו המטעה. חבל מאד שבפורום כזה, דווקא כזה שיש לו קישור דרך האתר הרישמי של התכנית, אין התייחסות לתגובות הצופים, ודווקא לתגובות כאלה, שהציבור חש זלזול מצד ההפקה! התכנית מצויינת, אבל כבר כמה פעמים שאחרי שידור פרק, אני, ובטוחה שגם אחרים כמוני, נשארת עם טעם מר בפה. זה לא הוגן. כנראה שנכון המשפט "כסף קונה את הכל", אבל חבל שהוא מתממש בתכנית רגישה שכזאת! אשמח להתייחסות ולתגובות.

למעלה