ATL ISRAEL - DRITY WORK TOUR

StayAwake

New member
../images/Emo104.gifATL ISRAEL - DRITY WORK TOUR../images/Emo104.gif

טוב אז בזמן האחרון יש הרבה פעילות של הדירטי וורק טור שלנו (יחסית לכמה חודשים היבשים שהיו לנו
) והחלטתי שהגיע הזמן לכתוב הכל מסודר ולדעת אם יש למישהי יש רעיונות חדשים ויצירתיים (אהמ הוד! אני יודעת שיש לך מוח יצירתי במיוחד
)
חולצה אז אם קראתן בימים האחרונים בפורום אתן בטח יודעות שאנחנו מוציאות חולצה ישראלית של אטל. אלי עובדת על עיצוב ובינתיים אנחנו מחכות אבל אם למישהי יש רעיונות זה המקום לשרשר אותם (ראיתי שיש למטה כל מיני תמונות שהעלו אבל זה בעיה להגיב שם כי השרשור לא קופץ וחבל
). חוץ מזה, אם יש לכן עוד רעיונות כאלה, שוב, זה המקום. מפגש אז גם מפגש אנחנו מתכננות וכל הפורום שלנו מוצף בהודעות מפגש
רעיונות לגבי פעילויות במפגש עצמו יתקבלו בברכה
סרטון עוד 12 ימים תהיה לסרטון הזה http://www.youtube.com/watch?v=Tr4rBsllySs שנה שלמה! עם 500 צפיות. זה די גרוע אבל עד עכשיו לא מצאתי שום מדינה אחרת שעושה דברים כאלה אז כל הכבוד לנו! לגבי הסרטון החדש - בעיקרון יש רעיון שלם שכנראה יעבוד אבל השאלה שלי היא אם יש לכן רעיון אחר? חשבתי על זה ואנחנו צריכות להעלות סרטונים כל הזמן. אנחנו לא יכולות להעלות סרטון, לחכות שנה ואז להעלות עוד אחד. אם אנחנו כבר נפגשות אחרי הרבה זמן שלא היה לנו מפגש כזה גדול (הפעם באמת יגיעו הרבה בנות
) אז כדאי לנו לנצל את הזמן כמו שצריך
אינטרסקופ מה דעתכן לנסות ליצור איתם קשר? אולי אפשר לקבל כתובת שאפשר לשלוח דרכה חבילה לאטל? אני בטוחה שהם לא מקבלים כל כך הרבה דברים ממעריצים כי לרוב המעריצים שלהם הם מגיעים וכי המעריצים שלהם לא משוגעים כמו המעריצים של ג'סטין ביבר, לדוגמא. אפשר לשלוח להם חולצות של איי לאב ישראל ואפילו לצרוב להם את כל הסרטונים שהכנו ונכין ולעשות מזה דיוידי
ואם לא הלייבל שלהם, תזכרו שאבא של זאק אוהב אותנו!
וזהו סוף חפירה, מוזמנות לחפור בחזרה!

dafnashz

New member
יש לי רעיון...

פעם ראיתי סרטון של מקפליי (בימים שאהבתי אותם) ששלחו להם מכתב ממעריצים ממש אבל ממש ארוך. היו שם ציורים וכל מיני דברים כאלו ואחרים, אולי אפשר לעשות את זה ולשלוח לאינטרסקופ ^^ גם עם מה שחנה הציעה: דיוידי, חולצות ועוד דברים.....
אה מצאתי את הסרטון http://www.youtube.com/watch?v=_DsWvmhxpt8 ואפשר להשקיע יותר במכתב....

StayAwake

New member
../images/Emo45.gif אפשר אולי

להכין להם ספר כזה עם מכתבים ותמונות שלנו וואז להכין מקום לדיסקים שעליהם יהיה את הסרטונים שלנו

StayAwake

New member
אם נציף את הטוויטר

אז נעשה את זה לאבא של זאק
הוא ממש אוהב אותנו
למרות שאסור להציף אותו יותר מידי כי אחרת גם הוא יקרא לנו יאנג ונאיב כמו הבן שלו ולא ידבר איתנו יותר

alltimeliron

New member
חחח..יקרא לנו יאנג ונאיב כמו שזאק אמר ../images/Emo6.gif

זה היה קצת מפגר ><

StayAwake

New member
../images/Emo122.gif ...מצחיק

למרות שאני די בטוחה שבכיתי כשהוא כתב לנו את זהXD ויאנג ונאיב הפך להיות חלק מהחיים שלי

PnutButterNinja

New member
אוווווו . ../images/Emo9.gif את להביך אותי XD

חולצה: להעלות את העיצוב *סקיצה* שהעליתי קודם ? :)
בשיר הירוז יש את השורה : I'm gonna start a revolution רוצות להשתמש בזה ? או להשתמש בסיסמא של האלבום החדשה ? ~לא ממש סיסמא אלא משפט XD~ שהיא : Get DIRTY Do WORK ואולי להשתמש בה בתור : אול טיים לואו ישראל. גטינג דירטי דוינג וורק XD ~ אני עצלנית ואין לי כח לשנות לאנגלית XD ~ מפגש: לאכול .~
לחלק צמידים ? מנייר או משו ... לא יודעת ... אולי לתלות פלאיירים עם ממש מעט פרטים שמפנים לאינטרנט / טוויטר ולתלות ברחבי תל אביב :) משו מסתורי כזה. סגנון של פרוייקט סודי
להקליט וידאו וכאלה :) סרטון: לדעתי זה אחלה רעיון ! אולי נתחיל לעשות סגנון של פינת וידאו שבועית .. או חודשית , כל חודש נעלה סרטון . רנדומלי לא חשוב (שיהיה קשור באטל וההבאה לישראל !) אם זה סרטון של צילום ברחוב עם השמעות של אול טיים לואו . או אולי נעשה סגנון של סרטון הדרכה לישראל ! מקומות , צחוקים , אנשים :) ונקרא לזה : "המדריך לישראטל ! (ישרא א-ט-ל) " כזה נדבר על חומוס ואתרים בישראל וכאלה.. המטרה: להפעיל את פינת הוידאו הישראלית ! אינטרסקופ: טאדא : Interscope Records 2220 Colorado Ave, Santa Monica, CA 90404-3574 Phone: 310-865-1000 אפשר לנסות משו ! לעשות אלבום :) עם תמונות , מכתבים וסרטונים :) כפי שאת רואה : חפרתי בחזרה XD LETS DO THIS SHIT ~

למעלה