מוקפצי הסופ"ש של קוקי

3 חלומות מוזרים ../images/Emo4.gif....

1- חלמתי שחברה שלי משתתפת במקום בסיגנון של מוסד .. וכל החלום הוא שחור- כלומר יש צבע- של באנשים וכ'ו אבל הבגדים/רהיטים/אוטובוס שחור).. 2-זה חלום יותר מוזר... -אני וחברה יוצאות לבלות ואני מספרת לה ששמעתי שבתחנה המרכזית בת"א בקונה התחתונה יש קולנוע חדש.. אז אנחנו הולכות לשם, בסוף התברר שיש שם כאילו מן פאב כזה.. אז ניכנסנו אליו, אח"כ רצינו לעשות סיבוב בחוץ והשארנו את התיקים על שולחן סנוקר ... כשיצאנו אז.. הממ לא יודעת יצאנו למקום כזה כמו מערה.. ושם היו חברה טובה שלי ועוד חברה אחרת ובחור אחד שהייתי איתו בקשר . הדברים המוזרים הם- שכל הזמן ניסיתי לספר לו משהו ולא יצא לי, והחברה הטובה שלי פיתאום התסובבה עם מישהי אחרת שבכלל לא אופייני לה להיות איתה... בכ"א אח"כ חזרנו לפאב ומצאנו את התיקים זרוקים על הריצפה ואנשים מבוגרים מחטטים לנו בהם.. ( כלומר אני ניכנסתי - חברה שלי הייתה באוטו וחיכתה לי ) אז לקחתי את התיקים- בתיק שלי היה הכל ובתיק שלה לא מצאתי את הארנק . מצאתי חפיסת סיגריות ליד התיק שלה ושאלתי אותם אם זה מה שהם מחפשים- אחד מהם אמר לי שהם מחפשים קופסת סיגריות עם ג'וינט בפנים ושאל אם לקחנו אותה ואמרתי שלא ( ובאמת לא לקחנו.. ). מפה לשם הם החליטו לשרוף את המקום, וצעקתי שעוד לא מצאתי את הארנק של חברה שלי.. והם שפכו נפט לאורך המקום וילדים הציתו את המקום... (
).. וזהו .. הממ.. בעצם מצאתי בתיק שלי בובה של ילדים קטנים .. והבאתי אותה שם לילד.. 3-חלמתי שאני בוחרת קעקוע לעשות.. ואני רוצה לעשות אותו על הגב.. וזה דיי נוגד את מה שאני באמת רוצה כי אני לא רוצה על הגב ..
... אגב בקשר לחלום 2- באמת הייתי צריכה לספר משהו לבחור- ואחרי החלום סיפרתי לו את מה שהייתי צריכה לאמור לו... יש פרושים נוספים לחלומות ???
.. תודה מראש

חלום מוזר ומפחיד

מישהו יכול לעזור? אני בחלום יושב לי בסלון אבא שלי חבד שלו חבר ועוד אחד חבר שלי או של אבא שלי בסלון איתי אני כבר לא זוכר בזמן שאניצופה טלויזיה פתאום אני מרגיש כאבים אדירים באיזור הבטן התחתונה אני מרים את החולצה ורואה חתך ענקי לאורך כל הבטן שכולו מדמם ולא מפסיק וזה חתך מוזר כזה לא אחד פתוח אלה סגור ועדיין מדמם אני ניכנס ללחץ הולך לישטוף את זה וזה לא מפסיק!!!! באיזה שהוא שלב יש רגיעה בדימום ובנתיים החבר שלי או של אבא שלי (אמרתי כבר שלא זוכר אותו בדיוק) צוחק על זה איך שאני נילחץ והתחלתי להרגיש כאילו יותר חלש כאילו שמרוב נזילת דם כבר יש מחסור כולי בלחץ אז מהר צלצלתי מגן דוד אדום כי אף אחד ממי שהיה בבית וראה את זה לא רצה לעזור ועונה לי תקליט שמזיין לי את השכל על מחירי טיסות שמה טיסות הבאתי מרוב קריזה את הצרחה של החיים החלטתי לצלצל שוב כשמקביל לכל זה הדם ממשיך ליזרום ולא לעצור ואני עם מגבת מנסה להציל מה שאפשרלחסום אולי ללא הצלחה קיצור אחרי הצרחה ניתקתי וצלצלתי שנית שוב ענה לי תקליט אבל מהר מאוד ענה לי שוב בנאדם וכאן התעוררתי

SmellyOne

New member
מוזר ומשעשע! בבקשה כנסו ../images/Emo13.gif

חלמתי שאני נוסעת לאנשהו עם אמא שלי ועוד חברה.. או כמה חברות, לא ברור.. וזה מעין קאנטרי-קלאב או מלון, משהו כזה.. אנחנו מחכות לידיד שלי.. אני השתעממתי אז קפצתי לבריכה.. די בטוחה שעם הבגדים.. ואני זוכרת שהיה לילה.. בחוץ חושך ובתוך המים היה כאילו אור מיוחד.. אולי תאורה בתוך המים.. בפנים היו כל מיני עמודים ששייכים לאיזשהו מבנה כנראה.. ואני כל הזמן צוללת.. בוחנת את הבריכה לכל אורכה.. ואז קלטתי שאני נושמת בתוך המים.. זה הרגיש מוזר ונהניתי מההרגשה הזאת. אח"כ יצאתי משם.. היו עלי שתי חולצות בית ספר, אחת על השניה.. למטה שחורה ומעליה לבנה.. הרגשתי שהחולצה הלבנה מיותרת והורדתי אותה! ואז יש קטע אחר..! הפעם זה באור יום, בחוץ.. נראה כמו שפת בריכה של מלון הומה.. אני עם כמה חברים ולידנו נמצא עודד מנשה (?!?) ויש לו מבט מוזר כזה על הפנים.. הוא משדר נחישות.. ואני מסתכלת עליו וחושבת לעצמי שהוא בטח רוצה חיים חדשים, הוא רוצה להתחיל מחדש. ואז הוא מוריד את הבגדים, את הכל.. לוקח איזה שני גלשנים או משהו כזה, מסתיר את האיברים שלו, מתחיל ללכת לעבר האנשים שבשפת הבריכה.. שוב עם מבט והליכה נחושים והוא ניגש לכל איש ומוריד את הגלשנים האלה.. חושף את האיברים שלו בתנועות מוקצנות כאלה ומלאות בטחון, כאילו הוא מנסה להעביר משהו לכולם.. איזה מסר. כולם היו מופתעים אבל אני פחות.. כי עוד ידעתי לפני זה שהוא עושה את זה כדי להתחיל חיים חדשים ושהוא רוצה התחלה חדשה. וזהו. יש לציין! לפני כמה ימים חלמתי על טל מוסרי!! חח.. אני מוצאת את זה ממש משעשע כי אני בכלל לא צופת ערוץ הילדים ( או טלוויזיה בכלל, למעשה..) ולא דיברתי על הערוץ הזה או על האנשים האלה או על מנחים וכיו"ב.. אשמח מאוד מאוד לפירוש
תודה!

mkarin

New member
חלום לפיענוח

לפני בערך שעה, נמנמתי, וחלמתי חלום מאוד מוזר וקשה לפיענוח שמעולם לא חלמתי. אם למישהו יש פירוש/ הסבר/ רעיון, אני אודה אם תשלחו לי מסר, ולא הודעה בפורום עצמו.[אני בת 14]. פגישת מחזור בעוד 13 שנה בבי"ס היסודי שלי. נמצאים: חבר טוב שלי, שנשוי לחברה שלי, והם מאוד מאושרים. חברה שלי, שהיא רופאה, לא נשואה ומאוד מאושרת. המחנכת שלי, שכיום יש לי איתה יחסים די מוזרים אהבה/ שנאה [ואני לא אתחיל לפרט כעת], והיא גרושה [בחלום, כי היום היא נשואה]. אני נמצאת, בשמלה מפוארת, נשואה לגבר שחום, גבוה, עם חליפה ומזוודת עסקים, עם תינוקת. הקטע הוא שאנחנו הזוג שנראה הכי טוב ביחס לשאר הזוגות, אבל אנחנו לא מחליפים מילה במהלך כל הערב, ואני מאוד אומללה. במשך כל הערב, אני רואה את בעלי והמחנכת שלי מפלרטטים, והיא לא השתנתה בכלל. כלומר, היא היום אישה בת 50 ונראית מעולה, וגם בחלום היא לא השתנתה. אני חושבת שבשלב זה אני צריכה לציין שכיום, בגילי, אני לא מאמינה בנישואים ואין לי שום רצון להתחתן. להקים משפחה כן, אבל לא להתחתן, וזה לא בגלל שהורי לא חיים יפה, כי הם חיים מאוד יפה. הם נשואים באושר כבר יותר מ-30 שנה. אני לא יודעת על מה חשבתי ביממה האחרונה שגרם לחלום הזה, ואני מודה שהוא די הפחיד אותי. גם הקטע של האומללות, וגם הקטע של המחנכת שלי ובעלי. מישהו? עזרה? רעיון????

S H I L G I

New member
פעם שניה "פרק" שני..../images/Emo4.gif בבקשה לעזור

בפירוש. מה הוא מנסה להגיד לי?! חלום מאד מעיק.. כתבתי פעם את הראשון בבלוג אבל כרגע ישראבלוג לא עובד, כשהוא יחזור לפעול אני אשים את הראשון פה. הנה השני, בינתיים: אני רק רוצה קודם לציין שזו פעם שניה שאני חולמת את החלום, אבל הפעם בגירסא שונה. החלום מתחיל בזה שאנחנו, קבוצה קטנה של ילדים ואיזה 2-3 מורות שוליות מהבצפר, יוצאים לטיול.. החברות שלי שם שאני זוכרת הן י"מ וטלה, וכל שאר האנשים הם ילדים קטנים מהיסודי ועוד כמה ילדים מהבצפר..לא זוכרת בדיוק.. אני זוכרת שאנחנו נוסעים באוטובוס גדול ועוצרים ויורדים מהאוטובוס, ואז אני וי"מ נכנסנות למן משהו בתוך שביל..כאילו שביל שמוביל למן חור קטן כזה בין השיחים ומשם יש גם יציאה..השביל הזה נזכרת עכשיו יש בו משהו לזכר חללי צה"ל או משהו, כל מיני דברים מברזל שכתובים עליהם דברים. אח"כ אני מחליפה ש לבגדים קצרים, לכניסה למים, ואנחנו שוב עולים לאוטובוסים, שם אנחנו כבר במיניבוסים (שינוי), והדלת לא נפתחת ואני פותחת אותה בכוח, הדלת גם ממוקמת בצורה לא הגיונית, ליד הכסא של הנהג, זאת אומרת, איפה שהשמשה הגדולה, ליד הנהג. בכל מקרה אני דוחפת את הדלת ומשתחלת פנימה ומתיישבת איפשהו. בחלק הבא אנחנו כבר הולכים במשהו שאמור להיות המג'רסה, רק שהוא לא נראה בדיוק כמו המג'רסה, אני רק זוכרת שאנחנו ומדים במים עם סלעים וסתם מדברים. אח"כ נוסעים לחיפה, העליה בכניסה-פרויד. יש בכביש עבודות בניה, ויש מלא בורות, ובגלל הגשם כנראה הם ממולאים במים גם, ובאחד הבורות היותר גדולים היתה תאונה שמכונית נפלה פנימה, אני ממש מפחדת כי כל הזמן נדמה לי שאנחנו הולכים ליפול פנימה, וגם פעם אחת הנהג של אוטובוס כאילו נוסע ממש לכיוון הבור ובשנייה האחרונה עוצר. אח"כ עוצרים בצד הכביש וכולם משתכשכים להם, והכל שם חלק ואני עולה למעלה וממש מפחדת ליפול ולהחליק, ואז יש שם עוד מיניבוס, ואני לא יודעת אם הוא שלנו או של מישהו אחר, אבל אני משתחלת לתוכו בכל זאת, בצורה כזו שאני דוחפת את הדלתות הנעולות, בשביל למצוא מקום יציב ושאני לא אפחד בו. כשאני נכנסת אני נותנת כאילו דפיקה אחת על אחד הכיסאות, והאוטובוס כאילו איבד את הבלמים שלו ומתחיל לנסוע, משהו נורא מוזר קורה שם כי הוא כאילו מסתובב בסיבוב של הכביש במקום להתנגש. בכל מקרה, אני רוצה ללחוץ על הבלמים, אבל אני לא יודעת מה הם הבלמים ומה הגז, אז אני נשארת עומדת וצורחת כמו מטורפת וכולם מבחוץ מסתכלים, ואני סתם נשארת עומדת, ומפה אני לא זוכרת מה קרה, אבל אני יודעת שאני מתה. בחלק הבא אני בנסיעה עם עוד מישהו, לא זוכרת עם מי, נוסעים ליד קניון חיפה, ואני עדיין מתה, להזכירכם, אני "רוח רפאים" שכזו. אני רק חושבת כל הזמן שאני צריכה לחפש בעיתון איזו מגדת עתידות או מישהי רוחנית כזאת שתעזור לי לפתור את הבעיה.. בחלק הבא אני בבית, אח שלי במחשב, כרגיל, אמא שלי לא בבית ואבא שלי סתם עושה דברים רגילים, לא זוכרת בדיוק. אני זוכרת שהוא עומד ליד החדר כביסה ואני מדברת איתו (והוא מדבר איתי, עליי, בגוף שלישי, אני כבר לא קיימת) הוא אומר לי "כל כך חבל..14.. (הגיל שלי)..." ואז אני שומעת את הנעילה של האוטו שאמא שלי הגיעה מבחוץ, ואני כבר מחכה שתבוא, ואז היא עולה, בלי לצלצל באינטרקום, ואז התעוררתי. בכל החלק שאני מתה, אני מרגישה ריקנות, צורך לבכות, ואני מרגישה לבד.

BoBa Metarefet1

New member
מה החלום אומר../images/Emo35.gif

אני זוכרת את החלום בחלקים..וזה הולך ככה.. אני ושלוש חברות שלי נסענו לאילת...ואיכשהו הגענו לחנות ספרים וראינו שם ילד מכיתה יא' שהוא גם גר ברחוב שלי.. (אבל איו לי קשר אליו..) ואז הוא מחפש שני ספרים, את הראשון הוא מצא , והשני שאלתי אותו איזה ספר הוא מחפש, מצאתי את הספר, ואז הוא שאל אותי איך קוראים לי, ואמרתי לו...אח"כ הוא הלך ושוב חזר, ושאל אותנו איפה אנחנו ישנות בלילה, ואמרנו לו שאנחנו לא יודעות, אז הוא נתן לנו מפתח של החדר שהוא ישן בו , והציע לנו לישון בחדר. לא זכור לי באיזה קטע ואיך זה מתקשר לאילת ....אבל...היה איזה קטע עם מים, שנסענו במין רכבת תת ימית, והרבה אנשים היו צמאים וירדו לאיפה שהיו מים (הרכבת התחלה ל2 מעל המים,מתחת למים), לשתות, ואז כמה סדרנים של הרכבת באו ואמרו שאסור לשתות מהמים כי הם מזוהמים ויש מחלות...וגם אותו ילד היה שם
לא קשור לחלום: עכשיו הקטע בכל זה שסיפרתי לחברות שלי את החלום, והם אמרו לי שבאמת המשפחה של אותו ילד נסעו לאילת..כי חברות שלי מכירות את אותו ילד
בבקשה תגידו לי מה זה אומר..אם זה אומר משהו

S H I L G I

New member
שאלה על ספר..../images/Emo108.gif../images/Emo174.gif

כשהייתי בכיתה ה' (לפני 4-5 שנים, פאק!) הלכתי למחנות עולים ועשו לנו פעולה על חלומות, והביאו ספר, כמו "מילון חלומות" שכזה, שיש בו הגדרות כמו "חוף" ונגיד שחלמתי חלום עם חוף אני בודקת בהגדרה וזה אומר לי על מה החלום מצביע..איך קוראים לספר?

lilili2

New member
פירוש חלום

הי לכם, מה דעתכם על החלום הבא, אודה על פירושו.. כולל התיחסות לחיות ולסמלים שלהם אני אווזה או ברווזה לפי דעתי ברווזה... ששוחה עם הלהקה שלה, ומתמהמת מאחור, פתאום באה המאספת ולוקחת אותי, ואני מתחילה לשחות (משום מה זה הופך לחתירה ולא לדידוי או איך שברווזים שוחים). ואני שוחה מהר מהר ומקדימה אפילו את כל הלהקה שלי ומגיעה לראש, בראש שוחים איתנו להקת דובי הפנדה (?)... אגב, מקדימה לפני דובי הפנדה האווזים הם הראשונים. אני שוחה מהר, חותרת בזרם של האגם, זה בהחלט אגם, והמים חמימים ונעים לי נורא במיים, ויש מין קצב כזה של חתירה, ואני חותרת ומתסכלת עין מול עין לדב פנדה (מקסים כזה...) בקיצור חלום עם תחושות מקסימות.. תודה

liron20b

New member
חלום מאוד מאוד זוועתי שהיה לי..

החלום הוא קצת מסובך אז אני מקווה שתבינו אותו.. אני וחבר שלי מחכים באיזשהו תור. בשלב הזה לא ידעתי כ"כ למה אנחנו מחכים. פתאום ראינו שתלו מודעות שילדה קטנה נעדרת כבר כמה שעות ומחפשים אותה. בתור עמד איתנו איזשהו ילד שאני מכירה בפנים אבל אין לי מושג איך קוראים לו או למה הוא הופיע לי בחלום. בזמן שחיכינו שמענו שהפכו את המקלחות לשקופות. בשלב הזה הבנתי שאנחנו בתור למקלחות והילד שעמד איתנו בתור הסביר לנו מה הייתה הכוונה שהפכו את המקלחות לשקופות. הוא הסביר שחשבו שאולי הילדה שנעדרת הגיעה למקלחות, אז אז הפכו את המחיצות שבין כל מקלחת למקלחת לפלסטיק שקוף כדי שיהיה יותר קל למצוא אותה. סיימנו לחכות בתור ונכנסו לבפנים (כולם עם בגדים, אף אחד לא נראה כאילו הוא באמת מתכוון להתקלח), היה מין ערפל כזה בגלל האדים של המקלחות. המקום עצמו היה נורא מסובך, מלא מסדרונות שמתחברים זה עם זה ויוצרים מבוך. פתאום התחלנו לשמוע צעקות, ראינו אנשים מחזיקים אלונקה שעליה יש מין גוש חום אפור כזה, הבנו שזאת הגופה של הילדה שנעדרה והיא נשרפה מהחום של האדים. התחלנו לרוץ מפחד ובגלל שהמקום היה כמו מבוך כל אחד רץ לכיוון אחד. תמיד קרה שאני רצתי לכיוון אחד, וחבר שלי רץ לכיוון הנגדי. הייתי קוראת לו שיבוא איתי ותמיד הוא היה בא. יצאנו מהמבוך הזה, הגענו למין לובי וישבנו שם לראות חדשות שסיפרו על הילדה. חבר שלי ישב על כיסא, וידיד שלי שפתאום צץ (שבעבר התעניינתי בו כיותר מידיד) ישב על כיסא לידו. אני רציתי לשבת יחד עם ידיד שלי באותו כיסא, אבל אז חבר שלי קרא לי ואמר לי לשבת עליו. פה נגמר החלום..

ויויאן3

New member
עיוות באצבעות

חלמתי שאני מתעוררת בחלום ואצבעותי היתעוותו ,ושוב נירדמתי והיתעוררתי בחלום והאצבעות חזרו לקדמותם תודה מראש על עזרה לפיתרון

ויויאן3

New member
עלי ביבי

עלי ביבי(עלי סלט הכוללים עלי מיזונה רוקט וסלק) חלמתי שאני קונה בסופר שני קופסאות מעלי ביבי ואספתי אותם לקופסה אחת הבאתי הביתה ...ואז בחלום אני בודקת אותם בבדיקה הראשונה היה קופסה מלאה, בבדיקה השניה היה כמחצית הקופסה, ובבדיקה השלישית היו בקושי שלוש עלעלים.....אך בחלום ההרגשה היא שבכל זאת הקופסה מלאה תודה מראש

פירוש חלום- כמה צפוי..

שלום
אני זוהר, בת 14, ואשמח אם תעזרו לי לפרש חלום מסויים- שהאמת היה מאוד מזמן. אז ככה: לפני חודשיים רבתי עם החברה הכי טובה שלי.. וממש קצת לפני זה חלמתי את החלום. בחלום ישבנו אני, היא ואמא שלי במטבח שלנו, ודיברתי איתה על זה שהיא מתקרבת לכל מיני אנשים שאני והיא רבנו איתם, שהם, איך להגיד- חרא של אנשים [וזה במציאות]. בין האנשים האלה יש גם בנאדם שאני והוא ממש מסוכסכים, ובחלום- אני שואלת אותה: "תמר, איך את יכולה כ"כ להתקרב לבנאדם הזה [שאני מאוד מסוכסכת איתו]?" והיא עונה לי משהו כמו "כי הוא היחיד מכל החבורה שלנו שבאמת יודע להתנהג כמו בנאדם, הוא אחלה גבר [o_O].." וזהו אני חושבת.. וקצת אחרי זה רבתי איתה, ומה שמוזר הוא שבאמת עכשיו היא נורא קרובה לכל האנשים שאני מסוכסכת איתם, וגם לאותו בנאדם.. יש משמעות לזה? מקווה שלא סיבכתי יותר מדי

אממ איך זה הולך?

אני רושמת חלום ואתם עוזרים לי לפענח אותו? כי יש לי את החלומות הכי מוזרים בעולם וזה מעניין אותי..

חריגה

New member
אש, מים, מוות... אני מבולבלת

היום חלמתי שני חלומות ממש מוזרים וחזקים..(אני לא זוכרת חלומות בדר"כ) והייתי מאוד רוצה לקבל פירוש, או לפחות כיוון למה הם אומרים. חלום 1: אני יוצאת עם מישהו, ואז לפתע הרחובות נהיים ריקים, ומתמלאים בניידות של מכבי אש, הבחור שאיתי (שאגב איני מכירה) אומר שהוא חייב ללכת לעזור, להצטרף לכוחות ההצלה. אני מוצאת את עצמי גם הולכת לעזור, אבל בלי קשר אליו, לבד... השמים מתמלאים כדורי אש, הכל בוער כזה... ואני מוצאת את עצמי עפה ואז אני מבינה שהכדורי אש אלו אנשים- כוחות ההצלה, וגם אני בעצמי כדור אש, הכל קורה במהירות, משום מה אני מתחילה לפול, ואז הוא, הבחור שהיה איתי בהתחלה, תופס אותי. בהמשך החלום אני יושבת בקפיטריה, מול חלון ראווה גדול... ואז מתחילים להכתב עליו דברים בטושים צבעוניים,, ואז אני מבינה שאני לא חיה יותר בעצם, הדברים שהיו כתובים, לפתע הופכים להיות שחוקים ומחוקים, כאילו עבר המון זמן מאז, ואז אני קולטת שעל השולחן שבו אני יושבת, יש כל מיני הקדשות שמיועדות לי (לאחר מותי) והבחור שהיה איתי נכנס לקפיטריה, ובעל הקפיטריה מכיר אותו,הוא מתיישב בשולחן שאני יושבת בו, במקומי (כאילו אני לא שם) ונזכר בי ומתאבל...ואז התעוררתי עם תחושת האבל שלו כביכול. חלום 2: חלמתי שאני בקניון, הרגשתי מלאת ביטחון עצמי, הלכתי נורא זקופה, פלירטטתי עם בחורים (לא מתאים לי בדר"כ). אני פוגשת שם חברה שלי עםמישהו שאני ממש שונאת ואני יורקת לו בפרצוף. אח"כ אני יוצאת ואני נכנסת עם מישהי לאוטו, לא מישהי שאני מכירה. בחוץ הכל רטוב ומוצף, והרחובות שסביב הקניון,הם לא אלו שאומרים להיות שם באמת. אנחנו נוסעות, וכל הנסיעה היא מדברת בטלפון. מישהי עוצרת עם האוטו שלה לידינו ואני מכוונת אותה לקניון. אנחנו ממשיכות לנסוע באוטו כשלפתע אנחנו מגיעים לכביש ממש תלויל, כמו גבעות כאלה, והוא מוצף מים. הנהגת ממשיכה לדבר בטלפון ונוהגת כרגיל, כאילו זה אמור להיות כך, עד שאנחנו מגיגים לירידה יותר מידי תלולנ, היא מתחילה להגיד משהו בסגנון "אני מקווה שזה לא..." ואז האוטו פשוט מתמלא מים ושוקע... ואנחנו איתו... בשלב הזה הבנתי שאני חולמת ורציתי להתנער ולא הצלחתי. באמת הרגשתי שאני מתוך האוטו המלא מים הזה ושאני לא יכולה לזוז. מצטערת שזה ארוך, אני מקווה שלמישהו תהיה סבלנות לקרוא, ואולי גם להגיב. תודה.

חלום מוזר. אבל ממש.

טוב אז חלמתי על החבר שלי. אני אשתדל להיזכר בכמה שיותר פרטים. בחלום הוא עשה איזשהו פשע. לא זוכרת איזה, אבל כנראה משהו רציני, לפי כמות הניידות משטרה שהתאספו באזור בשביל לתפוס אותו
לפני שידעתי שהוא עשה משהו, רבנו, והוא הלך עם כמה חברים שלו דרך איזשהי סמטה ואני בינתיים התחרטתי על הריב והחלטתי לחפש אותו, והלכתי בסמטה הזאת ושם פגשתי אחד מהחברים שהוא הלך איתם כשהוא כאילו בדרך חזרה. והתעלמתי והמשכתי ללכת ואז פגשתי עוד שני חברים שלו בדרך חזרה גם. בסוף מצאתי אותו יושב באיזשהי מסעדה ומדבר עם מישהי ואז הבנתי פתאום שאני לא יודעת מה אני רוצה לומר לו ושאני גם לא זוכרת למה רבנו אבל אמרתי לו בכל מקרה שאני צריכה לדבר איתו והוא אמר שהוא לא יכול עכשיו ורץ החוצה ואז הופיעו המון ניידות אבל הוא הספיק לברוח. עכשיו מפה לשם כולם כבר ידעו מה קורה, ואני לא זוכרת בדיוק למה אבל כולם החליטו שהוא מת והתחילו לערוך לו לוויה. הקטע הוא שכולם ידעו שהוא לא באמת מת ועדיין היו המון ניידות למקרה שהוא יחליט לחזור, אבל בינתיים כולם היו ממש מרוכזים בלוויה. בזמן שכולם התארגנו ללוויה, אני ניסיתי בצורה די נואשת למצוא אותו והתקשרתי אליו המון ובהתחלה הפל' שלו היה מכובה ובאיזשהו שלב מישהו אמר שהוא ברח עם כל הכסף (
) ושהוא מתכוון להתאבד כדי שלא ימצאו אותו. אז אני נורא נבהלתי וידעתי שאני חייבת לדבר איתו והתקשרתי אליו והוא ענה ואמרתי שאני חייבת לדבר איתו וקבענו להיפגש באיזשהו יער מאחורי המקום של הלוויה (זה לא היה בית קברות. זה היה איזשהו בית גדול ומפואר, יותר בסגנון של כנסיה אבל לא). קמתי והתחלתי בשקט ללכת למקום שקבענו ואז מישהי צעקה: "היי, אני יודעת לאן את הולכת, את הולכת לפגוש אותו" ואני אמרתי שלא אבל אף אחד לא האמין לי וכולם התחילו ללכת לכיוון שאני הייתי אמורה ללכת. ואני נשארתי שם והתקשרתי אליו. שאלתי איפה הוא אז הוא אמר שהוא כבר במקום שקבענו ואמרתי לו לברוח מהר כי כולם הלכו לשם. ואז הוא אמר בקול הכי רגוע בעולם "אני יודע, יש פה המון אנשים" ואמרתי שיברח.. והתעקשתי.. והוא אמר שהוא ילך משם. ואז התחילו להגיע המון אנשים שהכירו אותו, מורים מהבית ספר וכאלה, וכולם היו נורא גאים בזה שהם הכירו אותו וגם נורא נהנו להכריז שהם ידעו מראש שהוא יהיה פושע. וזה היו כולם, גם אנשים שהיו חברים שלו, ואני התעצבנתי והתחלתי לצעוק על כולם שהם חארות ושהם בחיים לא היו מדברים ככה אם הוא לא היה פה עכשיו. ואז התחילה הלוויה, ומישהו אמר לי שאני אשתוק ואכבד את המעמד, ובינתיים אני התקשרתי אליו שוב ואמרתי לו שאני עדיין חייבת לדבר איתו ושאני חייבת לראות אותו בהקדם. ואז ביקשתי שישמור על עצמו ושלא יתאבד לפני שאני רואה אותו, והוא הבטיח שהוא ידבר איתי קודם, וככה נגמר החלום (העירו אותי). אני יודעת שזה ממש ארוך ועם המון המון פרטים. אבל זה אחד החלומות הכי מפורטים שהיו לי וגם הכי מוזרים, ואני ממש חייבת לדעת אם הוא אומר משהו. בבקשה, מי שיכול שיקרא ויגיב לי... תודה

Keanne

New member
../images/Emo15.gif../images/Emo174.gif

זה היה מין קניון כזה,עם המון חלונות ראווה ענקיים. היו שם הרבה בני נוער,ובתוך הקניון הזה היו אוטובוסים..הם העלו אנשים,ונכנסו בזכוכיות וניסו לדרוס אנשים..בתוך המבנה !! אוטובוס אחד הפיל קיר..וזה נפל על הידידה הכי הכי הכי טובה שלי..ובמשפחה שלה..והם פשוט נמחצו למוות.. היה עוד יום בחלום הזה,הפעם זה היה כמו בית-ספר,היינו בחוץ על הדשא..מקום מגודר כזה..היו שם הרבה ילדים,אוטובוס על הכביש,ממש קרוב לדשא,ומין אוטובוס קטן שעומד בפתח של הגדר עם אישה שאין לי מושג מי זאת.. היא אמרה "תאכלו לפני".. ואז הם העלו ילדים אל האוטובוס הגדול הזה..וניסו לדרוס ולהיכנס באנשים. קמתי בהרגשה נורא מוזרה וזה די מציק לי. הממ..אולי אני צריך לציין שאני לא ממש אוהב לנסוע באוטובוסים וכמעט דרסו אותי הרבה פעמים(רק פעמיים מאוטובוס)..שבוע שעבר זה היה קרוב מאוד !

רשף כשף

New member
הסנדלר הולך יחף?

אנשים, אל תתביישו, מוכנה לספוג ביקורת בונה, לא אשפוך קיטונות על הפירוש, מבטיחה!

BoBa Metarefet1

New member
בבקשהה

תעזרווווווווווווווווווווווווו ליייייייייייייייייייייייייייייי...

למעלה