מצב
הנושא נעול.

שיר5520

New member
מקום??

רוצים מפגש? YES

מה קורה חברה? מתי מארגנים מפגש? פתחתי שירשור זה כדי שנתחיל להעלות הצעות למפגש. אז קדימה לשרשר. גדי של לימי
מקום??
למישהו יש רעיון למיקום של מפגש כזה? קחו בחשבון שזה עלול להיות מספר לא קטן של אנשים. אצלי היו בזמנו 30 איש וזו היתה רק ההתחלה. לדעתי עכשיו עם הבני זוג אנחנו הרבה יותר. צריך מקום גדול.

רוצים לעשות נסיעה צפונה?

רוצים מפגש? YES

מה קורה חברה? מתי מארגנים מפגש? פתחתי שירשור זה כדי שנתחיל להעלות הצעות למפגש. אז קדימה לשרשר. גדי של לימי
רוצים לעשות נסיעה צפונה?
אפשר לקיים את המפגש אצלנו במועדון של הקיבוץ, באזור הקריות.יש לנו מועדון שיכול להכיל בכיף כמה עשרות טובות של אנשים, עם מים חמים לקפה/תה
, כיסאות ושולחנות וחימום
אם אינני טועה המועדון תפוס בימי ד´ ושישי בערב, ובשבת בצהרים. אני צריכה לברר סופית.

בעיני זה רעיון מצוין ../images/Emo45.gif

רוצים לעשות נסיעה צפונה?
אפשר לקיים את המפגש אצלנו במועדון של הקיבוץ, באזור הקריות.יש לנו מועדון שיכול להכיל בכיף כמה עשרות טובות של אנשים, עם מים חמים לקפה/תה
, כיסאות ושולחנות וחימום
אם אינני טועה המועדון תפוס בימי ד´ ושישי בערב, ובשבת בצהרים. אני צריכה לברר סופית.
בעיני זה רעיון מצוין

גם אנחנו צפוניים אז לשם שינוי לא נצטרך לנסוע רחוק

בהמשך לפגישה

תעמידו מים...
גם אנחנו באים
בהמשך לפגישה
אנחנו נישמח לארח אותכם בביתנו בשימחה אז באו בצורה מסודרת נתחיל להיתפקד למען הסדר הטוב כדי לדעת כמה אנשים יגיעו.אנחנו למי שלא יודע גרים במרכז בבת-ים (לא להיבהל) וחשבנו על יום חמישי ככה רובם לא עובדים בימי שישי וזה לא מפריע למי ששומר שבת להגיע. ממתינה לתגובות

שרון גל

New member
אין לי אומץ להגיע למפגשים!

בהמשך לפגישה
אנחנו נישמח לארח אותכם בביתנו בשימחה אז באו בצורה מסודרת נתחיל להיתפקד למען הסדר הטוב כדי לדעת כמה אנשים יגיעו.אנחנו למי שלא יודע גרים במרכז בבת-ים (לא להיבהל) וחשבנו על יום חמישי ככה רובם לא עובדים בימי שישי וזה לא מפריע למי ששומר שבת להגיע. ממתינה לתגובות

ayoosh

New member
הי שרון...!

הי שרון...!
אני לא יודעת ממה נובע החשש שלך, אבל אני יכולה לספר לך שלפני המפגש אצל שיר, אני הייתי בלחץ כמה ימים, פחות מהחשש להחשפות, ויותר מכיוון שזה היה מבחינתי עוד צעד של השלמה עם המצב.... חוץ מזה אני מניחה שלמי שלא כל סביבתה יודעת על המצב זה קשה יותר...יש איזה חשש שבעקבות המפגש איכשהו תחשפי גם לאנשים שמכירים אותך בניגוד לרצונך... ראיתי בפורום פוריות בעקבות מפגש שהם ערכו שמישהי כתבה שהיא חששה להגיע, לא בגלל שפחדה לפגוש אנשים שהיא מכירה (הם הרי באותו מצב), אלא ממצב בו אנשים שהיו במפגש יספרו לאנשים אחרים עליה, בשמה, והיא "תחשף" בניגוד לרצונה. הם סיכמו שם, שמי שהיתה במפגש לא תספר למי לאנשים שלא היו סיפורים על כאלה שהיו בשמותיהם או עם פרטים מזהים. אולי אם זה מה שמפריע לך, אם נסכם כך גם אצלנו זה יעזור??. חוץ מזה, אני חושבת שאת לא צריכה לעשות משהו שאת לא שלמה איתו,ומרגישה לא מוכנה, אבל כדאי לשקול את היתרונות של העניין- לפגוש פנים אל פנים (ולא רק וירטואלית...כמה שזה נפלא, וזה נפלא
) אנשים במצבך, ואין מה לעשות, כנראה שאנחנו גם טיפשים, לפי הפתגם "צרת רבים נחמת טיפשים..." זה לא שעושה טוב שיש עוד אנשים בצרות כמו שלנו, זה עושה טוב לראות שעוד אנשים מתמודדים עם המצב, להחליף מידע ולראות את הפנים שמאחורי הכינויים פה....
...

מצב
הנושא נעול.
למעלה