מצב
הנושא נעול.
חשבנו על

גם אני מצטרפת...
מפגש בבת ים מתאים לי (אני מת"א) קחו אותי בחשבון ענת
חשבנו על
חשבנו על תאריך ה-26.2 בערך ב-20:00 בערב מה ניראה לכם ולמה אין הענות גדולה לפגישה
האים מישהו קיבל פיק ברכיים ואולי התקפלו? אנחנו לא מוכנים לזה אנחנו רוצים את כולם בהרכב שלם בלי תרוצים.

גולה1

New member
מתאים לי 26.2 בבת ים

חשבנו על
חשבנו על תאריך ה-26.2 בערך ב-20:00 בערב מה ניראה לכם ולמה אין הענות גדולה לפגישה
האים מישהו קיבל פיק ברכיים ואולי התקפלו? אנחנו לא מוכנים לזה אנחנו רוצים את כולם בהרכב שלם בלי תרוצים.
מתאים לי 26.2 בבת ים
אני רק הודיע לבעל. מה להביא???

סביון1

New member
נטאשה אין על מה לסלוח

אני לא אגיע
לא רואה את עצמי במפגש שכזה לא נוח לי להפגש עם הרבה אנשים יחד מעדיפה אתכם כאן מאחורי המחשב ואוהבת אתכם מכאן.... מקווה שתסלחו לי
נטאשה אין על מה לסלוח
זכותו של כל אחד להיחשף במידה המתאימה לו.

ayoosh

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif ../images/Emo42.gif

חדשה בפורום,מתפקדת
אשמח להצטרף למפגש. בת ים או צפון( רצוי בת ים).
ברוכה הבאה

קודם כל- שיהיה
!!! כמו ששיר אמרה- נשמח לשמוע את סיפורך, בשרשור חדש... זה מספיק חשוב בשביל זה (אם בא לך...) וכמובן לפגוש אותך...!

לבקשת הצופים...../images/Emo9.gif

חדשה בפורום,מתפקדת
אשמח להצטרף למפגש. בת ים או צפון( רצוי בת ים).
לבקשת הצופים...

אני בדר"כ פסיבית בפורומים השכנים ( פוריות,הזכות להורות,הריון לאחר טיפולים).הפעם החלטתי לספר את הסיפור שלנו בגלל קבלת הפנים החמה והמכניסה. אנחנו בני 33,נשואים 5.5 שנים.8 מחזורי IVF כאשר הבעיה הראשונה היתה בעית זרע ומהמחזור הראשון התגלתה גם בעית ביציות.הרופא הראשון שלי אמר כבר אז שהביצית חסרה בחלבון או כרומוזום ואינה מבשילה כצפוי.הוא אף אמר לי שהיה מעלה נושא של תרומה אילולא היה זה מחזור ראשון... עברתי אצלו 3 מחזורים שמתוכם רק פעם אחת היתה הפריה וקליטה(הריון כימי). עברתי למי שנחשב מומחה בתחום שהבטיח לי פרוטוקול ייחודי ולא שבלוני כמו הקודם.לאחר המחזור הראשון אצלו הוא כבר היה פחות אופטימי... היום הוא מציע לגשת לתרומה כיוון שמרגיש שעה את הכל. החדשות טריות ואני עדיין בהלם...

ayoosh

New member
תודה על השיתוף..!

לבקשת הצופים...

אני בדר"כ פסיבית בפורומים השכנים ( פוריות,הזכות להורות,הריון לאחר טיפולים).הפעם החלטתי לספר את הסיפור שלנו בגלל קבלת הפנים החמה והמכניסה. אנחנו בני 33,נשואים 5.5 שנים.8 מחזורי IVF כאשר הבעיה הראשונה היתה בעית זרע ומהמחזור הראשון התגלתה גם בעית ביציות.הרופא הראשון שלי אמר כבר אז שהביצית חסרה בחלבון או כרומוזום ואינה מבשילה כצפוי.הוא אף אמר לי שהיה מעלה נושא של תרומה אילולא היה זה מחזור ראשון... עברתי אצלו 3 מחזורים שמתוכם רק פעם אחת היתה הפריה וקליטה(הריון כימי). עברתי למי שנחשב מומחה בתחום שהבטיח לי פרוטוקול ייחודי ולא שבלוני כמו הקודם.לאחר המחזור הראשון אצלו הוא כבר היה פחות אופטימי... היום הוא מציע לגשת לתרומה כיוון שמרגיש שעה את הכל. החדשות טריות ואני עדיין בהלם...
תודה על השיתוף..!
עכשיו אני אנסה בפעם הראשונה את כוחי בהוספת קישור... בעניין זה של ההתמודדות עם קבלת הידיעה על הצורך בתרומת ביצית היתה ההודעה הבאה... זה עוזר לראות איך אחרות גילו והתמודדו...

מצב
הנושא נעול.
למעלה