Lettuce Girl

New member
../images/Emo55.gifיאללה! לעבודה!../images/Emo15.gif

עברתי לי על העמוד הראשי של הפורום, הוספתי הודעות נבחרות, עידכנתי כמה דברים, ורציתי להוסיף מאמרים נבחרים. אוי! אין לנו מאמרים בכלל! זה לא ילך ככה! אנחנו צריכות שהפורום שלנו יהיה הכי-הכי
שיהיה את כל החומר והכל יהיה מסודר טיפ-טופ! בואו נעשה לנו פרוייקט קטן. כל אחת תכתוב מאמר, וככה נגדיל את המאגר שלנו. אז כמה נושאים שחשבתי עליהם;
"שודדי הקאריביים - קללת הפנינה השחורה" - משהו על הסרט, קצת על הדמות של אורלנדו שלנו.. לא משהו גדול במיוחד.
"שר הטבעות" - אותו דבר. משהו על הסרט ומשהו על לגולאס.
"טרויה" - הסרט שעומד לצאת הנשה בכיכובו של אורלנדו ובארד פיט. על מה מסופר בסרט, מה החלק של אורלנדו, מי הדמות שהוא ישחק וכו'.
מאמר נוסף, יכול להיות על אורלנדו עצמו, קורות חיים, פרטים מעניינים עליו. זה כבר צריך להיות משהו יותר גדול ומפורט. בכל אופן, מי שמחליטה שהיא כותבת מאמר, שתגיד לי, כדי שלא יצא ששתיים עושות על אותו דבר. כמובן, מאמרים ובכלל, כל מה שאתן רוצות ממני, ישר למייל שלי: [email protected]

Lettuce Girl

New member
../images/Emo55.gif../images/Emo105.gif../images/Emo15.gif

בנות! מה קורה? אין מתנדבות? רק נאזי שלנו צדיקה בסדום? אז נאזי לקחה את שודדי הקאריביים לעצמה. מישהי מוכנה לקחת עוד משהו?

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif../images/Emo12.gif../images/Emo9.gif

פה יש 20 עובדות על אורלנדו בלום !!! למי שרוצה לקרוא ואם שרון רוצה לשים את זה במאמרים ...

Lettuce Girl

New member
../images/Emo55.gif ../images/Emo51.gif ../images/Emo15.gif

יש לי את זה בקישורים שלי... ברגע שהאדמין יפסיק להיות מרושע אלי, אני אוסיף. [אם לא שמתי את זה כבר...]

למעלה