הכי חם - חמשת המובילים

• פותח הנושא Jen74
  • פורסם בתאריך

Jen74

New member
../images/Emo106.gifהכי חם - חמשת המובילים../images/Emo70.gif

המוביל - עידן מסבאנה עם 15% מקולות המצביעים באתר של התוכנית. אחריו בסדר יורד אך בהפרשים קטנים וצמודים מאוד: משה מג'יברו עם 14% נועם מג'יברו עם 13% מושיק מסבאנה עם 12% דן מג'יברו עם 10% אחריהם ממשיכים בסדר יורד: מולי מסבאנה עם 8% ליה מסבאנה ועומר, לשעבר ג'יברו ועכשיו באי המתים - שניהם עם 6% ויקה ונעמה מג'יברו עם 3% גיא מסבאנה עם 2% כל החבורה הבאה זכתה ל- 1% כל אחד ואחת: טינה מסבאנה שעכשיו עוברת לאי המתים, מג'יברו - סיון, יעל ומרינה, מסבאנה - שחר, ורה וליה והמודחת הראשונה שלהם, מאיה. חוץ מיואב שהלך כבר הביתה - הוא לא זכה לאחוזי הצבעה כלשהם, אפשר לראות שהבנים הם שלוקחים את רוב אחוזי הקולות והבנות מצטיירות ככל הנראה כפחות מתאימות להמשיך הלאה.

Jen74

New member
חס על חי, חי על חסה../images/Emo70.gif

או חלזונות, סרטנים וכיו"ב כאלו יצורים. נראה לי שגם אני הייתי מגנה על קוריצה התרנגול(ת) אבל בטח שלא הייתי אוכלת חלזונות או סרטנים. אני מעדיפה לאכול קוקוסים ואננסים.

XקוקיX

New member
משה?

לפני נועם? הוא לא נראה לי היה מסוגל לשרוד כ"כ בלי הקבוצה :/ עידן חמוד לאללה, אני אוהבת את "היחסים" שלו עם קוריצה
אבל לדעתי נועם צריך להיות מקום ראשון.

AshkenaziAmiti

New member
אני רשמית מסתייג מהבחירה הרגילה בויקה

היא פשוט נשמעת טיפשה. ובאמת יכול להיות שהיא לא כל כך,אבל היא פשוט נשמעת כ-ל כ-ך טיפשה. אם לא היו מראים את הארנב המטופש הזה הייתי בטוח שהאנצקילופדיה הקטנה הזאת זה שלה,מזכיר את הפרק עם ג'ואי והאנציקלופדיה מחברים,רק שכנראה ויקה לא אוכלת כמו ג'ואי,או לא אוכלת בכלל
אולי ג'יאברו ייזכו באיזה מנת IQ באתגר פרס ויוכלו לשדרג אותה לשלמות. עד אז...אולי מרינה?

adiryosef

New member
ויקה דווקא בכלל לא טיפשה

עם כל זה שהיא בלונדינית,מה שהספקתי לראות ממנה היא בכלל לא טיפשה.

AshkenaziAmiti

New member
מה הספקת לראות ממנה?

למרות שכשאני חושב על זה, יש מצב שהיא בעצם זו שמסובבת את דן על האצבע הקטנה,בהפוך על הפוך כזה? האם ייתכן שמאחורי היופי המדהים והמבטא הפוסטמי הזה יש מוח ערמומי?וואלה,לא יודע. אני חייב לבדוק אם יש לי איזה דוד בהפקה

LiRs Lullaby

New member
היי, זה שיש לה מבטא של צפונית לא אומר שהיא

טיפשה. אז היא קצת קשורה לזייץ, אז מה? זה מעיד על משהו? גם לג'ואי יש את הבובת פינגווין הזו שהוא לא היה מוכן לתת לאמה
וחוץ מזה, כמו שכבר הוזכר ע"י דן - היא גם לומדת משפטים ככה שהיא בטח לא מהבולה.

Fairywitch

New member
מסכימה לגבי הצעצוע- לי יש כזה כבר 30 שנה../images/Emo6.gif

וכמעט לכל החברות שלי יש אחד. זה קטע של בנות, כנראה
אבל לימודי משפטים לא אומרים כלום, תלוי איפה היא לומדת ומה הציונים שלה... מניסיוני יש גם לא-ממש-חכמים בחוג הזה...

LiRs Lullaby

New member
כן, אבל גם בשביל להתקבל ללימודי משפטים

צריך פסיכומטרי גבוה בשביל זה, לא? כלומר, גם באוניברסיטה הכי מעפנה בעולם? כי אני לא שמעתי על לימודי משפטים במכללות..... אבל מסכימה - יש גם אנשים לא ממש חכמים בתחום. איכשהו, דווקא נראה לי שהבעיה עם ויקה בתחום המשפטים היא לא השכל שלה - רק התמימות והיכולת להילחם ולהיות "מרפקני"..... היא נראית קצת וותרנית....

יש המון מכללות למשפטים וצריך רק כסף להתקבל

שערי משפט המכללה בקריית אונו הבין תחומי ועוד...

Jen74

New member
עדכון שלושת המקומות המובילים

במקום הראשון בתיקו של 14% עידן ומשה אחריהם עם 13% - נועם ובמקום השלישי עם 10% - דן. תמשיכו להצביע - זה משתנה כל יום

Jen74

New member
תיקון טעות למקום השלישי

עם 12% מושיק מסבאנה.

עוגיה12

New member
נועם הכי טוב מה אתם מדברים??

איזה משה? מה משה? הוא גרגר של רבע עוף, זה....

למעלה