השירים המועדפים

• פותח הנושא m757
  • פורסם בתאריך

m757

New member
../images/Emo106.gif השירים המועדפים ../images/Emo184.gif../images/Emo98.gif

מאוד מעניין לדעת אילו שירים מכל האלבומים הכי מועדפים על הפורום, אז מכל אלבום של קורין בחרו את שלושת השירים המועדפים עליכם.

m757

New member
מהאלבום "קורין אלאל"

1. מותק 2. תן לי קצת ממך 3. בננ 4. חיה בתוך קופסא 5. כתובת ברכבת התחתית 6. מוכר זה לא מוכר 7. שוב חוזרת לאותו מקום 8. אני רוצה לעצור 9. יושב על ענן 10. תמונה בכחול 11. ציפור

tomerldt

New member
"מותק נולדה..."

1. מותק - ללא כל ספק 2. תן לי קצת ממך 3. תמונה בכחול - אני חייב לציין שפעם ממש לא אהבתי את השיר הזה ולאחרונה התאהבתי בו

m757

New member
"פעם היה לנו בית שחור כמו פחם.."

1.מותק 2.תמונה בכחול 3.חיה בתוך קופסא

shlook

New member
1. תמונה בכחול

2. יושב על ענן (אתם לא חושבים שזה שיר ממש ממש מטריף?!) 3. תמונה בכחול

m757

New member
מהאלבום "פירות אסורים"

1. מלחמה 2. תינוק בוכה 3. הים כבר עולה 4. כבשים 5. לילה נופל על העיר 6. פירות אסורים 7. זר בגופו 8. שישי בלילה 9. כבר הרבה מאוד ימים 10. אמדטרדם

tomerldt

New member
"בשורה ארוכה בלי רועה וחליל..."

1. כבשים 2. לילה נופל על העיר 3. פירות אסורים - שיר מושלם! בעיקרון אלה 3 השירים היחידים שאני מכיר משם באמת... גם את אמסטרדם אני מכיר אבל אותו פחות אוהב...

m757

New member
"אני לא ישנה.."

1.כבשים 2.לילה נופל על העיר 3.פירות אסורים

shlook

New member
בוטות מעודנת - "גבר טועם מאישה ומשלם

לה בפרוטות" 1. לילה נופל על העיר - שיר גאוני ויפהפה גם מבחינת המילים וגם המוזיקה 2. מלחמה 3. פירות אסורים

m757

New member
מהאלבום "אנטרטיקה"

1. אנטרטיקה 2. התשמע 3. הטבעת נפלה 4. בקרוב 5. התעשיה האבירית 6. ארץ קטנה עם שפם 7. Le dejeuner du matin 8. שיר לשירה

"אין סוסים שמדברים עברית.."

1. אנטרטיקה 3. הטבעת נפלה 6. ארץ קטנה עם שפם בעצם..אני מעדיפה את כל הרשימה!!!

tomerldt

New member
"התשמע שם קול אישה..."

אווהו כל כך קשה! זה בעצם האלבום שהכי קשה לי להחליט כי אני אוהב את כל השירים בו! בכל מקרה, אני אלך על - 1. le dejeuner du matin 2. הטבעת נפלה 3. אנטרטיקה

m757

New member
"חצי סיכה על מפת העולם.."

1.הטבעת נפלה 2.ארץ קטנה עם שפם 3.התעשיה האבירית

m757

New member
מהאלבום "שפת אימי"

1. שפת אימי 2. שלושת הפעמונים 3. המיטה של לולה 4. המנון לאהבה 5. אי שם בלב 6. ספק גדול 7. קשר הירח 8. זאת לא חוכמה לומר ז'ה טם 9. גולגולת 10. בירבורים 11. נפוליאון 12. החיים בורוד

למעלה