טוב הספיישל לכלב זאב

לולי מ

New member
../images/Emo107.gif טוב הספיישל לכלב זאב../images/Emo107.gif

**** ספיישל שפורסם בקומונה שלנו 30909 מועתק במלואו לכאן לטובת החדשים******* טוב יקרים ויקרות שלי הגיע הזמן לספיישל מיוחד מבית היוצר שלי לכבוד הגעתה לארץ של סדרת המופת (איך אמרו בויוה שוברת הלבבות במסע הנקמה אפל התשוקה בעודו עובר בדרך היסורים אל קרני אור בדרך בחתחתים אל האהבה המצפה ...אה הם לא אמרו ככה נו טוב) אני מקדישה את כולו לביגומאמא של דרום קוריאה הלא היא ג'ן המדהיייימה אישתו החוקית של האוחז בג'ונקי הקטן היכן נתחיל מאחר ויש ערוץ אחד שטרח ועבד בערב שבת והכין לכם פרומו מלא ספוילרים אני אנסה למתן קצת לי סו-היון הוא ילד קוריאני מתוק שמאומץ על ידי הוריו של קאנג מין-גי מכיוון שהוריו נרצחו בעודם בתאילנד על ידי חברי כנופיה. שניהם גדלו להיות סוכני NIS שזה כמו עירבוב בין המוסד לשב"כ עם נגיעות סי איי איי וקורטוב אף בי איי ולמעלה קצת אינטרפול לקינוח מוגש כרוטב בצד, רק כמובן במלוכסן, הם אחים, החברים הכי טובים, מין-גי (או מין-קי תלוי כמה שעווה יש לכם באוזן) הוא פלייבוי פוחז ( זה בשביל קיוי) בעל אופי ליצני שאוהב את החיים, וסו-היון (או צ'ו-הון כמו שההימור שלי שיקראו לו בתרגום שלהם) הוא יותר רציני, שקט ובעיקר לועס את ג'ונקיגאם במרץ כזה שאני מכירה ביגומאמא אחת שיכולה להתעלף רק מזה ושבעבר היתה על תקן אותו המסטיק באישור של אישתו הראשונה הלשעברית שלו שהיא על תקן קיסרית טיוואן כיום, טוב סטינו מהנושא נחזור סו ג'י-הו או ג'י-וו או בתכל'ס כמו שקראתי לה שיו נית זו הילדה היפה הזו מהסרט עם גונגי וסונה she's on duty מכירה את סו-היון מהילדות, סתם אני קראתי לה ארי כל הזמן זה השם התאילנדי שלה והוא מהמם, הם נתקלים שוב בצורה מקרית ביותר בעודה לבושה אגב באחת השמלות היותר יפות שיצא לי לראות, שבאמת לא פלא שהיא תופסת את תשומת ליבו של מין-גי, סו-היון וארי (ג'י-הו) נפרדים שוב בגלל העובדה שסו-היון החליט לנקום את מות הוריו ולחסל את אויבהם. אוקיי עד כאן הפרטים היבשים הוראות הפעלה נתקו טלפונים שימו מים קרים לידכם כוס קפה בעצם אל תשימו כוס קפה לידכם בעצם תשימו את כוס הקפה במטבח ולכו ללגום ממנה בהפסקה בין פרק לפרק (תקף לפרקים 10 ומעלה) בעצם תלמדו ממני הנושאת בגאווה את צלקת כווית הקפה, או בשמה השני צלקת 11 הקרויה על שם פרק 11 בכלב זאב ותתחילו לשתות מיץ תפוזים. קטטר זה אביזר מומלץ כמו כן אני מציעה לכם להפנים טוב טוב שזו אחת הסדרות הכי טובות שיצא לכם לראות ושאני מקנאה בכם שזו הפעם הראשונה שלכם למרות שאני ראיתי עם התרגום של ביגומאמא שחולה בכלבת זאבת כבר כמעט שנה וששום דבר לא מתעלה עליו והכי חשוב תתרווחו אחורה ותשמחו אתם זכיתם לראות את כלב זאב בחיים האלו.

לולי מ

New member
../images/Emo107.gifלי ג'ון-קי- לי סו-היון../images/Emo107.gif

אייש טוב בחיל רעדה תופים ומחולות אני מציגה בפניכם את האיש היחיד בעולם הזה שיכול לגרום לאישה בוגרת ללכת לפינה ולבכות כי היא ראתה אותו מעביר יד בשיער שמונה שעות ברציפות בריווינד שמוציא מנשים מסוימות קולות של פךלגחיכשגחךניךגחניףחגמהכםןגמחנמהכלך לא אנושיים כאלו האיש שכל אישה היתה שמחה להיות הקרם גוף שלו המברשת שיניים או המסטיק. נתחיל בפרטים אישיים: שם:לי ג'ון-קי שמות נוספים: לי ג'ונקי, צ'אנקי הכתיך, יי ג'אנגגי, תן לי כיף , לא רו צה, פיק פוק פק, ים ביט בוק, לך מי פה, וכהנה וכהנה מקצוע: בעלה של ג'ן ובעלה לשעבר של נית כמו כן הוא היחיד שיודע לשחק נש, הוא גם שחקן עילוי למען האמת השחקן האסייתי הטוב ביותר דוגמן מעלף רקדן אחד הטובים שיש ויודע לשיר את מדייימההההההה הוא נולד ב 17 לאפריל 1982 ועל זה לאימא שלו כונפה ככל שתהיה מגיע ספוט בגן עדן הוא גדל אצל סבתא שלו שנפטרה ועד היום הוא שבור לב בגלל מותה. גובה: 1.78 משקל 66 קילו אוחז באחות קטנה ובציצי-בת ובסוג דם B מה שאומר שסוג דם B הוא דם בצבע כחול הוא מזל טלה והוא אחד השחקנים הכי חסודים במזרח הרחוק, בהתחלה חשבנו שזה יעבור לו ועל אישתו עברו לילות קשים וטרופי שינה בגללו לבסוף באלגי'מה הוא הואיל לחשוף מעט עור, (מאמר מוסגר- כל חתיכה מתחת לקו הצלעות של ג'ונקי אם זה חשוף יש להעביר בדחיפות להנהלת הקומונה המוצא הישיר יבוא על שכרו, ובינתיים אל תנסו כי כל מה שתמצאו לאישתו יש כבר) כמו כן יש לומר הוא דובר קוראנית מנדרינית יפנית ואנגלית במבטא קוראני , שזה כמו אנגלית רק לוקח זמן להבין שזה לא קוראנית האליל שלנו אחראי ליצירות מופת כמו המלך והליצן, זמן בין כלב וירג'ין סנאו,פליי דאדי פליי,דרמה סיטי, פלינג בויז, וזאב ואילג'ימה ושיחק את התפקיד הטוב יותר בדרמה MY GIRL רק חבל שזה קרם לי לרצות לשבור את המחשב מתסכול שהוא המשני עם כל המתשמע מכך ועקב כך לחבב את הדרמה הנ"ל פחות, כמו כן כראוי לשחקן קוריאני מוביל כמות הפירסומות שלו שוות ערך לכל הסדרות והסרטים שעשה ביחד. הוא יודע מספר רב של אומניות לחימה בינהן טיקוואנדו כמו אריאלי שלי
וגם מאי תאי שזו לוחמת רחוב תאלינדית דומה לקיקבוקסינג טוב אני יכולה להמשיך ככה שעות אבל הגיע הזמן שתשתפו את העיניים בכל היופי הזה אני חוזרת ומזכירה שני דברים 1. נא לא להגיב עד שניתן מקום לתגובות 2. אישתו היא אדם לא סלחני כשזה נוגע אליו אז תאהבו מרחוק ולעצמכם

geminigum

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

לולי מ

New member
../images/Emo107.gifנאם סאנג-מי- סו ג'י וו- ארי../images/Emo107.gif

הדמות הנשית הראשית האישה שכולם אוהבים, ארי המתוקה העדינה, האישההיחידה שמצליחה לעמוד מול הקצב של ג'ונקי בסדרה הזו, לא יכולה לחשוב על אף אחת אחרת שיכלה לגלם את התפקיד טוב יותר, כובשת בחיוך שלה בעדינות שלה היא משחקת את התפקיד של אהבת חייו של סו-היון, אהבת ילדותו, וככל שהעלילה מסתכבת אנחנו נכנסים לתוך מבוך של שקרים שהקיפו אותה, הכל כביכול במטרה להגן ולגונן, עד שהכל מתפוצץ אבל היא לא צ'אנקי אז נקצר פרטים אישיים: שם: נאם סאנג-מי מקצוע: תהיי יפה ותשתקי לא סתם באמת סתם, למרות שהיא תמיד על תקן היפה נורא שהכל קורה לה היא שחקנית ודוגמנית מצליחה מאוד (טוב אני מודעת לזה שכרגע תיארתי את כל השחקניות בקוריאה אבל תוותרו לי אני באמת מחבבת את הבחורה) נולדה ב 3 במאי 1984 מזל פרה (סתם שור, טוב אני אהיה קצת רעה היא די צ'אבית לעומת השחקניות האחרות אבל הן במצב אנורקסיה מתקדם היא מעוגלת כזו שם היא נורא יפה אמרתי כבר שאני מחבבת אותה נורא? היא לצערי שוב לא אוכלת אבל נניח לזה כלומר היא בין היחידות ששוקלות מעל 45 קילו למרות שכאן לשקול 46 קילו רובנו מגיעות כבר בכיתה ד' אצלהן זה נחשב גבוה דפוקות בשכל כבר אמרתי??...טוב טוב אני שוב סוטה מהנושא נמשיך) גובה: 163 סוג דם: A שזה אומר ש צ'אנקי לא יכול לתרום לה דם אם יש מישהו שמעוניין לקחת על עצמו אני אצור איתה קשר יש לה אופפה אחד וחוץ מלשחק בדרמה הנ"ל היא שיחקה בסרטים כמו SPYGIRL, she'w on duty ומשחקת כצלע הנשית מול רועיקי בגורמה כתובות אינטרנט נלוות:

למעלה