כלב זאב פרקים 3-4... לכאן

Don Nirtin

New member
מגיב רק על פרק 3../images/Emo87.gif

את פרק 4 אראה מחר. החלטתי על חלוקה כזו שלא תעמיס עליי יותר מדי בזמן המסך הארוך והמייגע שיש. שעה ו20 דקות כל פרק. אז הפרק הזה סו היון מבהיר לארי שהם רק ידידים הודות למין ג'י (בכל פעם שאומרים מין ג'י זה מזכיר לי מיין קאמפ... זה רק בגלל שיש לו גם קאנג.. קאנג מין ג'י
)... היא לא הגיבה כל כך... רוב הפרק עבר בקטעים מתים שלמען האמת לא אכפת לי אם הם קרו או לא... האירוניה שבקטע שמאו מגיע לבקר את אביה המאמץ של ארי וארי מתלהבת ולא שמה לב בכלל שאביה המאמץ כמעט נחנק על ידי אביה האמיתי... איי... אז סון היון קיבל מכות רצח עווד היה לו זמן גם לדפוק זעזועים בגוף וכמעט להתפגר... פשש....
. כל הכבוד. תיכף נשלח אלייך פרס הוקרה וגם איזה אחות צמודה... מין ג'י מחטט במידע שהוא מקבל על המבצע האחרון של סו היון ובדרך עקיפה מצליח לגרום לפיטוריו של סו היון.. אע"פ שמדובר בקוד מסורי של עבודה והתעלמות מהנקמה האישית.. סו היון היה מרגש ברגע הזה.. למרות שאח"כ התחשק לי לשבור לו את המראה הזו שהוא שבר על הראש... תירגע...
. הפרק מסתיים ואני לא זוכר איך זה נגמר. סימן שזה לא היה חשוב במיוחד.

geminigum

New member
../images/Emo107.gif יש |ספויילר| לפרק 4 (למי שלא ראה).

אז ככה... חבל שאתה לא זוכר איך פרק 3 נגמר, אבל אני דווקא כן זוכרת..... מאוד זוכרת.... לי סון היון (או יי סו היון, כמו שביבה קראו לו... על משקל ברוס יי) המכן הזה, החיים מתאכזרים אליו כל כך. בפעם החמישית אני רואה ומרחמת עליו כל כך, כשהוא מזהה את הקעקוע של מאו במסעדה הזאת בחדר האירוח הפרטי. כשהוא הדביק את המצלמה, אני כבר ישבתי דרוכה כדי לראות אותו מועד אחרי שזיהה את הקעקוע. פספסתי את ההתקף שהיה לו בפינה החשוכה ההיא, בזמן שהוא טען את האקדח, אבל בגלל שאני מכירה כל כך טוב את הסצנה (צפיתי בה לפחות 98769456983469849 פעם בריווינד), היא חרוטה לי בראש. כלכך רציתי לחבק אותו שם, למרות שאני לא בטוחה שבאותו רגע הוא לא היה מפוצץ אותי מכות.... כמובן (לא אחרי שרץ שוב את הריצה הברווזית של בנעלי הבר מצווה), הוא מנסה לחסל את מאו וזאת אחת הסצנות האהובות עלי ובגלל שהנקמה מעוורת אותו הוא עושה את הטעות הזאת שמשנה את כל החיים שלו. ג'י וו עיצבנה אותי, כשנסעה אחריו לתאילנד, אבל מסתבר שאם לא היא, הוא יכל למות שם בלי שאף אחד ידע מה קרה לו. אג'ושי הנהדר, מראה סוף סוף את הכישורים שלו וזה היה כל כך מרגש..... מין גי (לא מין ג'י) אכול אשמה על זה שבעקיפין גרם לפיטורים של סו היון (כפרעליו, סליחה אני לא יכולה.... הוא הורג אותי
סניף, סניף, סניף.....) והוא מכריח את אג'שוי לקחת אותו איתו... טוב מה אני מסכמת לכם את הכל? אני כל כך התלהבתי מהפרקים האלה..... בפעם החמישית והילדים שלי הרסו את הבית, רבו, קפצו על הרהיטים וצעקו "אמא הוא מרביץ לי" ואני עושה להם (תוך בהייה במסך): "אהההה... כבר אני אכין לכם צהריים.... אהההה. כן... לכו לראות סרט".... אמאאאאאאאאא. אני חושבת שהם יאשפזו אותי בקרוב ולא אוכל להגיע גם למפגש הבא.... סניף.....
. מזהים את האופנוע שאה הווא (ככה קוראים בדרמה לבחור התאילנדי שיודע הכל שלנו) רכב עליו?
אז זאת תמונה מאחורי הקלעים.

mishi 1

New member
אוהבת את הפרקים האלה

אנשים... אתם רואים לא? יאללה דברו
פרק 3.. איזה מלחיץ הוא עם הפרצופים שלו.. רק מהלחץ שלו אני גם נכנסת ללחץ
כל העיניין שפיטרו אותו מסוכנות הביון.. בחיי לא ציפיתי לזה. כל כך מהר? הוא לפני שניה התחיל שם! וזה כולה פרק 3 , מה הם יעשו עוד 13 פרקים אם הוא לא שם? אז מסתבר... שיש להם הרבה מה לעשות.. וזו רק ההתחלה
פרק 4 מבחינתי הוא כמו סרט. מותח, מהמם, אין דקה מיותרת! המרדפים כל כך מעניינים, אפילו שאני לא כזו חובבת הז'אנר זה מרתק! והצורה שבסוף מין גי מציל אותו
וכמו בכל סרט טוב חותמים ב
חזק... ושבוע הבא - ITS SHOW TIME ! הגיע הזמן להתחיל בחגיגה! חשבתם שאנחנו כבר שם? לא ולא, זה היה רק הכנת הפופקורן... עכשיו הסרט מתחיל..
צפייה מהנה לכולם, שתו הרבה לפני

Sivan 85

New member
השבוע דווקא...

לא ראיתי.. אבל עוד מעט יתחיל אז אולי נציץ.. זה לא שאני לא זוכרת אחרי 4 פעמים שראיתי.. אני זוכרת שה-2 פרקים האלו היו קצת יבשושים לטעמי חוץ מהסצינות אקשן ותילאנד כמובן... אני כמו ג'ני חשבתי שארי קרצייה כי היא עקבה אחריו אני זוכרת שאפילו ניהלנו על כך שיחה אבל בסופו של דבר אני מבינה אותה כי היא כבר מאוהבת בו אז היא סקרנית לדעת והוא נורא מיסתורי... אני אוהבת את הקצב של הדרמה זה אחד הדברים שהכי התלהבתי מהם.. הם לא נותנים לקטעים "מתים" להימרח יותר מדי ודואגים לעבור לחלקים מעניינים די מהר... הפרקים הממש טובים מעבר לסיבוב.. הטוב עוד לפניכם!

למעלה