אביבה-טרם סיפרת מה סרגת השנה

dyona

New member
תודה לכולכן ../images/Emo13.gif

הסיפור לקוח מתוך ספרי "תחנות בזמן" היוצא בשבוע הבא לחנויות. יום מקסים לכם.

stp51

New member
איזה יופי של סיפור, אהבתי כרגיל../images/Emo24.gif

amigoro

New member
חמוד../images/Emo140.gifמעורר נשכחות

את מלאכת הסריגה למדתי מאימי - שלרוב סרגה ותפרה לנו את הבגדים - בתקופות הקשות כשכסף היה חסר בכיס, כילדה ישבתי לידה לצפות בעבודתה - כי את מלאכת התפירה לא הייתי מסוגלת ללמוד. השבוע לא תאמינו הוצאתי סוודר מאנגורה - שנסרג על ידה לפני 20 שנה ולא לבשתי אותו כמעט -את הצמר היא קנתה באנגליה -לאחר ששכנעתי אותה לקנות לי את הצמר - כדי שאני אסרוג ,אני קיבלתי ממנה לא צמר אלא סוודר . אימי התמוגגה לראותו - כי כבר כוח בידיים ועיניים- אין לה - והסוודר יפה ואפילו אופנתי .

batiarr3

New member
אמי-אנגורה מאד מודרני השנה ובכלל יש

השנה כל כך הרבה סוגי צמרים הדומים לאנגורה רק דבר אחד אין - את האנגורה של פעם כמו שיש לך

batiarr3

New member
יונתי - סיפורייך מזכירים נשכחות

אני למדתי לסרוג בגיל צעיר מאד ודוקא מאבא שלי ז"ל. אבא ידע הכל הכל,גם עבודות יד גם עבודות בניין וגם רפואה כולם היו באים אליו לקבל מרפא וללמוד כל מיני מינים של עבודות. גם אני הייתי הולכת לקורסים לסריגה ומבלה שעות בין לימוד דוגמאות להרחת הצמרים ועבודות היד. היתה לי מורה לתפירה ועבודות יד שאינני יכולה לשכוח ,מורה זו לימדה אותי גם לרקום בצורה נקייה ויפה כשבגרתי והייתי כבר אם לשניים פגשתיה והוזמנתי לבקר אצלה בביתה, הפאדיחה הגדולה היתה כשבאתי אליה וראיתי עבודות רקמה והפכתי כדי לראות את הצד השני כמו שהיא לימדה אותנו , מיד התעשתתי והנחתי למפית הרקמה אבל היא הספיק לראות... ספקה כפיה אל על ואמרה - יש שכר לפועולי התביישתי מצד אחד ומצד שני גאוותי עלתה מעלה מעלה - קיבלתי בירכתה להמשך הדרך היא כל כך היתה גאה בי. הו כמה אהבתי את שיעוריה.

למעלה