שאלון השבוע

hadarisan

New member
../images/Emo108.gifשאלון השבוע../images/Emo108.gif

בוקר טוב לכולם, דיברתי עם לירון והסכמנו שצריך גם שרשור שבועי שיעביר את הזמן וגם שככה נוכל להכיר אחד את השני יותר טוב...אז מידיי יום חמישי אני אפרסם שאלון (בתקווה שלמחשב שלי לא יהיו קריזות משונות) ואתם מוזמנים לענות ולהנות!! אז אלה השאלון להפעם: 1).שם: 2).החבר/ה הכי טוב/ה: 3).אני במקור מ: , אבל הייתי רוצה לגור ב: 4).המילה האהובה עליי: 5).הייתם מעדיפים שיהייה עכשיו קיץ? למה? 6).מה החלום שהייתם רוצים להגשים בתקופה זו של החיים שלכם? 7).מה אתם הכי אוהבים לראות בטלויזיה? 8).מה השיר ,של בית הבובות, האהוב עליכם?למה? 9).אתם יותר אוהבים את השירים השקטים של בית הבובות או היותר קצביים? למה? 10).האם אתם מאמינים בגורל? למה? תענו ותהנו...הדר

Mosh28

New member
במילא משעמם:)

1).שם: מושיקו חיון 2).החבר/ה הכי טוב/ה: מממ נגיד בן.. חח לא שזה אומר לכם הרבה 3).אני במקור מ: באר שבע, אבל הייתי רוצה לגור ב: בואו נסחף..איביזה
4).המילה האהובה עליי: תות 5).הייתם מעדיפים שיהייה עכשיו קיץ? למה? אבל עכשיו קיץץץ כבר! |ושישאר ככה חיחי| 6).מה החלום שהייתם רוצים להגשים בתקופה זו של החיים שלכם? קודם לעבור טסט..אחר כך החיים פתוחים להצעות:) 7).מה אתם הכי אוהבים לראות בטלויזיה? חחח כמעט הכל.. מועדפים קומדיות כמו חברים וכולם אוהבים את ריימונד אבל גם סדרות כמו מכושפות 8).מה השיר ,של בית הבובות, האהוב עליכם?למה? מממ זה מתחלף הרבה..אבל..שיר בעפרון הכי הכי 9).אתם יותר אוהבים את השירים השקטים של בית הבובות או היותר קצביים? למה? השקטים..כי הליריקה מדהימה והקצב האיטי עושה את השירים האלה לגדולים פשוט 10).האם אתם מאמינים בגורל? למה? לא..יש דברים שתמיד אפשר לשנות

•No¥a•

New member
___

1).שם: נויה 2).החבר/ה הכי טוב/ה: יעזור שם..?
3).אני במקור מ: ליד נהריה, אבל הייתי רוצה לגור ב: ממ.. לא'דעת X: 4).המילה האהובה עליי: - 5).הייתם מעדיפים שיהייה עכשיו קיץ? למה? אבל עכשיו כבר קיץ 6).מה החלום שהייתם רוצים להגשים בתקופה זו של החיים שלכם? אמ.. 7).מה אתם הכי אוהבים לראות בטלויזיה? הש"ש
8).מה השיר ,של בית הבובות, האהוב עליכם?למה? בית הבובות, פשוט מתחברת אליו 9).אתם יותר אוהבים את השירים השקטים של בית הבובות או היותר קצביים? למה? תלוי במצב הרוח 10).האם אתם מאמינים בגורל? למה? לא בדיוק

Hadardur

New member
אני...!!!!!

1).שם: הדר 2).החבר/ה הכי טוב/ה: רוני מקרוני 3).אני במקור מ: אשקלון אבל הייתי רוצה לגור ב: אממ... איזשהו מושב או קיבוץ בצפון 4). המילה האהובה עליי: Abulele... למה?! סיפור ארוך 5). הייתם מעדיפים שיהיה עכשיו קיץ? למה? : אני חושבת שקיץ עכשיו לא?! חחח... ברור שקיץ! יש ים... אבל אין גלים... אעעעע 6).מה החלום שהייתם רוצים להגשים בתקופה זו של החיים שלכם? אם אני אגיד הוא לא יתגשם לא?! ;) 7). מה אתם הכי אוהבים לראות בטלויזיה? ממופע שנות השבעים עד לסרטים דוקומנטריים... מעניין 8).מה השיר של בית הבובות, האהוב עליכם? בית הבובות, אני חושבת שאני לא צריכה לפרט יותר 9). אתם אוהבים את השירים השקטים של בית הבובות או היותר קצביים?למה? ממממ שאלה מכשילה... סתם לא... גם וגם באותה מידה 10). האם אתם מאמינים בגורל?למה? בגדול כן... אם אני אתחיל לומר פה מה אני חושבת ... לא יהיה טוב שבבבבבבבבבבבבבבבבבבת שלום אנשים

intrance

New member
אני אני :)

1. שם: שלי 2. החברה הכי טובה? נויה שלייי 3. אני במקור מ:הדרום אבל הייתי רוצה לגור ב... תאילנד להיזרק על איזה חוף מדהים 4.המילה האהובה עליי: ביצ' משום מה התחלנו להשתמש בה הרבה... 5. הייתם מעדיפים שיהיה עכשיו קיץ? למה? קודם כל עכשיו קיץ.. אבל אני בכלל לא רוצה קיץ.. עדיף אביב מה חלום שהייתם רוצים להגשים בתקופה זאת של החיים שלכם? יש הרבה.. אבל כרגע מתעסקים ברישיון על אופנוע... מה אתם הכי אוהבים לראות בטלוויזיה? ג'ואן מארקדיה מה השיר של בית הבובות האהוב עליכם? למה? כרגע "בית הבובות" למה? "נמאס לי לצעוק לאזניים אטומות" מדבר אליי כל כך השיר הזההה אתם יותר אוהבים תשירים השקטים של בית הבובות או היותר קצביים? למה? שקטים... הרבה יותר יפה..!! 10. האם אתם מאמינים בגורל? למה? לא סגורה על זה.. אבל בערך מאמינה..

hodayoyo

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo60.gif

1).שם: הודיה 2).החבר/ה הכי טוב/ה: קוראים לה ורד, זה עוזר למישהו?!
3).אני במקור מ: רעות, אבל הייתי רוצה לגור ב: ת"א
4).המילה האהובה עליי: פיקצ'ו
כי זאת מילה מצחיקה והכינוי של אחיין שלי
5).הייתם מעדיפים שיהייה עכשיו קיץ? למה? אבל עכשיו קיץ :| ואני רוצה חורףףף
6).מה החלום שהייתם רוצים להגשים בתקופה זו של החיים שלכם? שתהיה לי האופציה ללכת לכל ההופעות שאני רוצה ללכת (ויש המוווון ואין לי אופציה ללכת לאף אחת כמעט) 7).מה אתם הכי אוהבים לראות בטלויזיה? הממ מעט מאוד דברים... ערוץ 3 זה טוב 8).מה השיר ,של בית הבובות, האהוב עליכם?למה? בית הבובות, יש סיבות
9).אתם יותר אוהבים את השירים השקטים של בית הבובות או היותר קצביים? למה? תלוי במצב רוח 10).האם אתם מאמינים בגורל? למה? הממ בערך.. כאילו אתה יוצר את הגורל שלך

eladi88

New member
אני =)

1).שם: בפעם העשרים....אלעד 2).החבר/ה הכי טוב/ה: אין לי חבר אחד הכי טוב..אנחנו קבוצה 3).אני במקור מ:פ"ת, אבל הייתי רוצה לגור ב:במקום אחר חוץ מפ"ת 4).המילה האהובה עליי:אממממממ שוקו? 5).הייתם מעדיפים שיהייה עכשיו קיץ? למה?- אמממממ מצד אחד כן כי קיץ = חופש, אבל מצד שני...חםםםםםם 6).מה החלום שהייתם רוצים להגשים בתקופה זו של החיים שלכם? אין לי יותר מידי חלומות 7).מה אתם הכי אוהבים לראות בטלויזיה? טלנובלה בע"מ חחחחחח אני נשמע כמו ילדה בת 14 8).מה השיר ,של בית הבובות, האהוב עליכם?למה? שיר בעיפרון, שיר מדהים...! 9).אתם יותר אוהבים את השירים השקטים של בית הבובות או היותר קצביים? למה?- אוהב הכלללללללללללללללללללללל 10).האם אתם מאמינים בגורל? למה?- לא יודע...אף פעם לא הקדשתי מחשבה לנושא

eladi88

New member
ששששששששששש משחקת אותה פה מנהלת

כולם יודעים מי פה באמת מעפנה!!

גמאני :)

שם: שיר :)
החבר/ה הכי טוב/ה: לא שזה יתן לכם משו אבל הדס
אני במקור מ: באר שבע, אבל הייתי רוצה לגור ב: הממ.. זה קשה כי אני אוהבת את באר שבע:)
המילה האהובה עליי: מיותר חחח
הייתם מעדיפים שיהיה עכשיו קיץ? למה? אבל עכשיו קיץ, אז למה שיהיה? :) הממ.. ת'אמת נורא בא לי חורף.. כי עכשיו חזרתי מאילת ונורא חם שם וזה והבנתי כמה שחסר לי הגשם..
מה החלום שהייתם רוצים להגשים בתקופה זו של החיים שלכם? אמממ.. לאדעת..
מה אתם הכי אוהבים לראות בטלויזיה? אהבה או כסף, ריאליטי זה טוב :) וגם טלנובלה בע"מ והשמיניה (חחח אל תצחקו עליי אני מכורה :))
מה השיר של בית הבובות, האהוב עליכם? למה? קשה לי לבחור, אני אוהבת כמעט את כולם..
אתם יותר אוהבים את השירים השקטים של בית הבובות או היותר קצביים? למה? גם פה קשה לבחור.. לכל דבר יש את היחודיות שלו.. אם זה בהופעות שזה הכי כיף שירים שקטים כי הכל נורא אינטימי כזה, אבל כשיש שירים קצביים פתאום כולם קופצים ונהיה שמח..
האם אתם מאמינים בגורל? למה? בעעע אממ... בערך..

eladi88

New member
אללה טלנובלה בע"מ

חחחחחחחחחח אבל השמיניה?? חחחחח לא נורא שיר...יהיה פסדר

אמרתי לא לצחוק עליי ../images/Emo11.gif

אני באמת אוהבת השמיניה חחח זה סדרה טובה..

למעלה