תנו לפורום לחיות

מוגלי7

New member
../images/Emo108.gifתנו לפורום לחיות../images/Emo108.gif

(כי הוא חשוב לא פחות מהחיות..) קדימה, בואו נחייה קצת את הפורום!! זמן תחילת השאלון: שם: כיתה: דמות אהובה ב"בורר": דמות שנואה ב"בורר": שחקן שהייתם רוצים לראות ב"בורר": שחקן שנמצא ב"בורר" שהייתם מעדיפים שלא ישחק שם: מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק האהוב עליכם?: מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק השנוא עליכם?: מה דעתכם על הפורום עד כה?: אתם מרוצים מההתנהלות של הפורום?: אם לא, למה?: זמן סיום השאלון:

N י ל ק י

New member
עונה:

זמן תחילת השאלון: 7:32
שם: בר אלמליח
כיתה:ו'2
דמות אהובה ב"בורר": אורנה ואירנה
דמות שנואה ב"בורר": נדב
שחקן שהייתם רוצים לראות ב"בורר": מאיה מרון
שחקן שנמצא ב"בורר" שהייתם מעדיפים שלא ישחק שם: עדי גילת פשוט היא מעצבנת אותי לא (רק
) בגלל הדמות אלא בגלל שהקול שלה טוחן לי במוח כי היא הממליצה בוי.או.די
מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק האהוב עליכם?: פרק 3
מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק השנוא עליכם?:פרק 1
מה דעתכם על הפורום עד כה?: מעולה
אתם מרוצים מההתנהלות של הפורום?: המנהלת מצוינת! והפורום אחלה.
אם לא, למה?: אולי טיפה בגלל שזה פורום משחק הדמויות ולא פורום הבורר
זמן סיום השאלון:7:35

מוגלי7

New member
עונה

זמן תחילת השאלון: 19:44 שם: אמרי חזן כיתה: ו'2 (כמו מילקי!) דמות אהובה ב"בורר": נעמי אסולין. כי היא הדמות ה"קומית" היחידה בסדרה. דמות שנואה ב"בורר": נירה פלדמן ועדנה פלדמן. נירה כי היא מפתה את נדב, ועדנה כי יש לה קול מעצבן... שחקן שהייתם רוצים לראות ב"בורר": ליאור אשכנזי. הוא משחק בשיר שלנו, שזה כבר רדוד, אז שלא ישחק גם בזה? שחקן שנמצא ב"בורר" שהייתם מעדיפים שלא ישחק שם: מאיה פלדמן. היא מנחה בערוץ הילדים, אלוהים ישמור!! מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק האהוב עליכם?: פרק 1 מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק השנוא עליכם?: פרק 2 מה דעתכם על הפורום עד כה?: מצוין! נהדר! אתם מרוצים מההתנהלות של הפורום?: מאוד! יש לנו מנהלת מאוד טובה, נקווה שתמשיך לנהל! אם לא, למה?: אין לי שום טענות. זמן סיום השאלון: 19:46

liaush

New member
עונה..

שם: ליה כיתה: י' דמות אהובה ב"בורר": נדב פלדמן,אירנה קובלובה דמות שנואה ב"בורר":גילה פלדמן שחקן שהייתם רוצים לראות ב"בורר": לירז צ'רכי
שחקן שנמצא ב"בורר" שהייתם מעדיפים שלא ישחק שם: מאיה מרון, לא מתאים לה התפקיד הזה (לדעתי) מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק האהוב עליכם?: פרק 2 מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק השנוא עליכם?: אין. מה דעתכם על הפורום עד כה?: נמנעת אתם מרוצים מההתנהלות של הפורום?: תמיד יש מקום לשיפור אבל כעיקרון כן אם לא, למה?: זמן סיום השאלון: אין לי שעון.

AsafAz999

New member
עונה

שם:אסף כיתה:ז' דמות אהובה ב"בורר":אבי דמות שנואה ב"בורר":אורנה שחקן שהייתם רוצים לראות ב"בורר":רן דנקר שחקן שנמצא ב"בורר" שהייתם מעדיפים שלא ישחק שם:מירב פלדמן מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק האהוב עליכם?:1 מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק השנוא עליכם?:2 מה דעתכם על הפורום עד כה?:סבבה אגוזים =] אתם מרוצים מההתנהלות של הפורום?:בערך,לפעמים משעמם ויבש פה כי אין נושאים חדשים,וכולם תקועים על המשחק המוזר הזה.. אם לא, למה?:

אושRתי

New member
../images/Emo26.gif

קודם כל זה לא משחק מוזר , אלא משחק שמעיר תפורום ואתה מוזמן להצטרף זה לא נתקע, נרשמים מתכננים אותו וקובעים מתי לעשות. שנית אם אתה טוען שהפורום יבש כי אין נושאים חדשים, אתה מוזמן לפתוח וליזום שירשורים כנ"ל גם אחרים שחושבים ככה.

אושRתי

New member
../images/Emo192.gif

שם:אושרת כיתה:כבר אחרי כיתה, צבא ולימודים
דמות אהובה ב"בורר": הממ נירה, מאיה ועוד אין משהוא ספציפי עדין דמות שנואה ב"בורר":הבורר שחקן שהייתם רוצים לראות ב"בורר": הייתי דווקא רוצה לראות זמרת מעניין איך זה משתלב :) שחקן שנמצא ב"בורר" שהייתם מעדיפים שלא ישחק שם: כולם טובים מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק האהוב עליכם?: כולם מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק השנוא עליכם?:אין מה דעתכם על הפורום עד כה?: זה החלק שלכם :) אתם מרוצים מההתנהלות של הפורום?:
תמיד יש מה לשפר אם לא, למה?:

jony8b

New member
עונה גם

זמן תחילת השאלון:08:42 שם:יונתן כיתה:יב דמות אהובה ב"בורר":ברון אסולין דמות שנואה ב"בורר":נעמי אסולין שחקן שהייתם רוצים לראות ב"בורר": איזה שחקנית כוסית , הדס מורנו שחקן שנמצא ב"בורר" שהייתם מעדיפים שלא ישחק שם:אורנה מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק האהוב עליכם?:1 מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק השנוא עליכם?:3 מה דעתכם על הפורום עד כה?:אני די חדש אתם מרוצים מההתנהלות של הפורום?:כן אם לא, למה?: זמן סיום השאלון:08:45

עונה../images/Emo13.gif../images/Emo66.gif

זמן התחלה:12:05 שם:מאי כיתה:ח' דמות אהובה ב"בורר":נדב דמות שנואה ב"בורר":מאיה שחקן שהייתם רוצים לראות ב"בורר":נינט חח יהיה מגניבב... שחקן שנמצא ב"בורר" שהייתם מעדיפים שלא ישחק שם:מאיה נו איך קוראים לה במציאות ברח לי מהראש מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק האהוב עליכם?:3 מבין כל הפרקים ששודרו, מהו הפרק השנוא עליכם?:2 מה דעתכם על הפורום עד כה?:אחלה פורום!!! אתם מרוצים מההתנהלות של הפורום?:כן אם לא, למה?:מרוצהה זמן סיום השאלון:12:05

למעלה