NeKoGiRl

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo32.gif

כי אין כזה..:) שרשרו לפה כל מה שלא קשור לאורלנדו

NeKoGiRl

New member
../images/Emo108.gifשחכתי את השאלון ../images/Emo122.gif

הנה: (שאלון מאומצים D:)
חלק זה נועד -רק- לאנשים שאין להם מאומצים בתפוז
1.אז..למה אתם לא מאמצים
2.אם הייתם רוצים לאמץ,איזה אייקון הייתם מאמצים
3.אם הייתם נותנים שם למאומץ שלכם,איזה שם הייתם נותנים
4.כמה אנשים שיש להם מאומצים בתפוז אתם מכירים
5.חושבים שמאומצים זה מעצבן ומטומטם
6.הייתם מעדיפים מאומצים לפי האייקונים שמגיעים בחגים/עונות או אייקונים שנשארים תמיד
איך היה השאלון
חלק זה נועד -רק- לבעלי מאומצים בתפוז
1.מאומצים-מגניב ונחמד או שסתם בגלל שלרוב האנשים שאתם מכירים יש מאומץ
2.אם לא הייתם מאמצים,הייתם שוקלים לאמץ בתפוז
3.כמה אנשים שיש להם מאומצים בתפוז אתם מכירים
4.איך קוראים למאומץ שלכם [אם נתתם לו שם]
5.ממתי יש לכם מאומץ
6.מעדיפים מאומצים לפי האייקונים שמגיעים בחגים/עונות או אייקונים שנשארים תמיד
איך היה השאלון

NeKoGiRl

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo209.gifנו תענוו :[

טוב אני יענה קודם. האהא.
1.מאומצים-מגניב ונחמד או שסתם בגלל שלרוב האנשים שאתם מכירים יש מאומץ? נמ..זה חמוד ^__^ 2.אם לא הייתם מאמצים,הייתם שוקלים לאמץ בתפוז? אהא 3.כמה אנשים שיש להם מאומצים בתפוז אתם מכירים? נמ..רגע..1..5..50..? 4.איך קוראים למאומץ שלכם [אם נתתם לו שם]:מיצי?
לאיודעת נו.
5.ממתי יש לכם מאומץ: אחד מהיום (סושי..P:) ואחד ממזמן.. 6.מעדיפים מאומצים לפי האייקונים שמגיעים בחגים/עונות או אייקונים שנשארים תמיד: שנשארים תמיד! איך היה השאלון? משהו משהו.

gil38

New member
עונה....=]

1.אז..למה אתם לא מאמצים?אמ... כי לא ידעתי מה זה (ועכשו אני יודעת...) 2.אם הייתם רוצים לאמץ,איזה אייקון הייתם מאמצים
או
3.אם הייתם נותנים שם למאומץ שלכם,איזה שם הייתם נותנים חח.. לא יודעת.. 4.כמה אנשים שיש להם מאומצים בתפוז אתם מכירים- 1..3.. אולי עוד כמה... 5.חושבים שמאומצים זה מעצבן ומטומטם -זה נחמד... 6.הייתם מעדיפים מאומצים לפי האייקונים שמגיעים בחגים/עונות או אייקונים שנשארים תמיד- שנשארים תמיד!
איך היה השאלון?
נחמד!

n o g n o g

New member
============>

חלק זה נועד -רק- לאנשים שאין להם מאומצים בתפוז 1.אז..למה אתם לא מאמצים זה נראה לי סתם מיותר. 2.אם הייתם רוצים לאמץ,איזה אייקון הייתם מאמצים. פעם היה לי את ה-
3.אם הייתם נותנים שם למאומץ שלכם,איזה שם הייתם נותנים? עופר (שכטר). 4.כמה אנשים שיש להם מאומצים בתפוז אתם מכירים? הרבה.. 5.חושבים שמאומצים זה מעצבן ומטומטם? כן 6.הייתם מעדיפים מאומצים לפי האייקונים שמגיעים בחגים/עונות או אייקונים שנשארים תמיד? שנשארים תמיד. איך היה השאלון? מיותר.. סתם נחמד.

שלי..D:

חלק זה נועד -רק- לאנשים שאין להם מאומצים בתפוז 1.אז..למה אתם לא מאמצים
כי אינלי מושג איך עושים את זה ואני גם לא יודעת במה זה יעזור לי.. 2.אם הייתם רוצים לאמץ,איזה אייקון הייתם מאמצים
אחד מגניב מיוחד כזה, מאלה שבאים רק לפני תקופות מסויימות. 3.אם הייתם נותנים שם למאומץ שלכם,איזה שם הייתם נותנים
''שמולקע-פולקע האייקון התותח'' |D:| 4.כמה אנשים שיש להם מאומצים בתפוז אתם מכירים
אף אחד..[לא ידעתי שיש כזה דבר בכלל...XD 5.חושבים שמאומצים זה מעצבן ומטומטם
לא, זה יכול להיות חביב+ 6.הייתם מעדיפים מאומצים לפי האייקונים שמגיעים בחגים/עונות או אייקונים שנשארים תמיד
אלה שבאים לפני החגים וכל השטויות האלה..כי הם הכי מיוחדים. איך היה השאלון
ממצה כיף ומעלה חיוך. המשיכי כך.

kittycatbone

New member
לופילהלהפה

חלק זה נועד -רק- לאנשים שאין להם מאומצים בתפוז 1.אז..למה אתם לא מאמצים
כי זה לוקח מקום מהכותרת, ואין לי סבלנות לכתוב סמיילי בכל כותרת כי רוב ההודעות שלי הן ספונטניות XP 2.אם הייתם רוצים לאמץ,איזה אייקון הייתם מאמצים
-אותו. אבל הממ בלע איתך יש לך אותו כבר!
3.אם הייתם נותנים שם למאומץ שלכם,איזה שם הייתם נותנים
-מיצי?XD 4.כמה אנשים שיש להם מאומצים בתפוז אתם מכירים
לא דעת. המון
5.חושבים שמאומצים זה מעצבן ומטומטם
לא, זה עוזר לזהות אנשים שכותבים ^^ 6.הייתם מעדיפים מאומצים לפי האייקונים שמגיעים בחגים/עונות או אייקונים שנשארים תמיד
אייקונים שנשארים תמיד
איך היה השאלון
חמוד ^^

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifשלום בנות!

ארמ, היי? רק באתי לאחל לכן צום קל למי שצמה, גמר חתימה טובה, וחג סוכות שמח. [לכן יש גשר, כי לי כן. ^__^ |מאושר|] ואמ. זהו. ^^

kittycatbone

New member
כי זה 3 ימים

חוזרים מהחופש, ואז שוב חופש...
אצלינו רק היו פנימיסטים שהיו להם גשר- כי הם באים מרחוק, ואז לבוא לשלושה ימים ושוב לחזור זה קצת חבל XD אבל לנו לא היה גשר:X נו חפיף. אגב- זוהרר@#$@#%!%$
טוב לראות אותך!!!!!^^

gil38

New member
איזה כיף לך!!

אני למדתי את השלושה ימים האלה ![אוף!!!
]

NeKoGiRl

New member
../images/Emo108.gifO:

שנים לא היית פה >< אפילו שלא הכרתי אותך..

למעלה