סיכום חודש מאי

limors2

Active member
......

שםליאורה גיל23 מקום בארץבסביבות י-ם דבר טוב שקרה לכם החודשהיה ממש חם בחוץ
השיר של החודש אפשר להחשיב את כל הדיסק של אדם למברט בתור שיר? סרטון שאהבתם במיוחד החודשhttp://www.youtube.com/watch?v=EK2tWVj6lXw&playnext_from=TL&videos=8XW08JKN5Yk השיר הזה תמיד גורם לי לאושר. והריקודים, בכלל! סידרה החודש שלכם למרות שגיליתי אותה רק ביום חמישי, המשרד
סרט טוב שראיתם ואתם ממליצים עליוהנסיך הפרסי! המוטו שלכם בחייםאם זה חשוב, יתקשרו שוב. תמונה כלשהי שאתם רוצים לשתף אותנו בה הצילו את אגדת המחפש.

חום../images/Emo5.gif חורף../images/Emo47.gif והמוטו../images/Emo6.gif גם אני ככה

חח איך אפשר לאהוב חום!! זיעה, דביק, סירחון, יתושים ושאר מיני חרקים ../images/Emo5.gif ../images/Emo177.gif ../images/Emo181.gif הדבר הטוב זה אולי ../images/Emo176.gif

את מתכוונת שבחורף קודר וחשוך, אז זה מדכא? כי טענות כאלה עוד איכשהו אני יכול להבין. (ולא להסכים) אבל לאהוב חום אני כבר לא מבין../images/Emo12.gif

limors2

Active member
קודר חשוך רטוב קר ומגעיל, כן.

בקיץ יוצאים מהמזגן וגל חום עצום מכה בפנים, והכל נפלא
ואז סובלים מהרעלת אייס קפה, אבל זה רק בגלל שבתי קפה חדשים נפתחים כל 5 דקות בסביבת העבודה

"גל חום עצום מכה בפנים, והכל נפלא"?? איך זה לא מסתדר לי ../images/Emo6.gif מה גם שמקור אפשר להימנע, ומחום לא ../images/Emo122.gif

limors2

Active member
כן!

לכל אורך החורף אני בדיכאון, ושום דבר לא ישנה את זה.

shoham95

New member
גל חום עצום מכה בפנים? נפלא?! ../images/Emo12.gif ../images/Emo12.gif

זה הדבר שאני הכי שונאת בקיץ! איכס!

limors2

Active member
בצורה נהדרת. עזבו את הקיץ שלי בשקט../images/Emo11.gif

למעלה