שדח"ם

TheWingedPig

New member
איזה כיף, אני בפורום הזה לבד עם עצמי!

אני אעלה דולי, ואז אגיב עליה
בייס מ-HAVEN OF SILINDOR, השראה מתמונה, והצבעים גם. לא מרוצה מהתאמת הצבעים (וכנראה שהפלטות דורשות עיבוד קליל, אבל אני עצלנית מדי לאחרונה), אבל אהבתי מאוד את העיצוב.

tamaguchi girl

New member
את עדיין לא לבד D:"

דולי לגמרי מקורית!:) אהבתי את שילובי הצבעים, וההצללות מקסימות, מלבד ההצללה בשיער שנראית לי מעט גושית אבל כנראה שזו רק אני ^^"

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gifיפה..D: ואת לא לבד../images/Emo11.gif

שילוב צבעים מקסים!!! אני אוהבת את הדוליז שלך..^^ הדבר היחיד שקצת הציק לי זה שהחלק האדום של השרוול, איפה שהכפלים נראה כאילו.. אממ... כאילו השטיחו את הכפלים על קיר...:X לא יודעת איך להסביר.. כאילו יש כפלים, אבל הם כולם באותו הגובה, והיד נמצאת איפושהו באמצע... לא יודעת איך להסביר..X: הייתי אומרת לך שתנסי מהכפלים שהכי הכי בצדדים להורידאת הצבעהבהיר היותר, וככל שזה יותר קרוב לאמצע שיהיה הכי בהיר וככל שזה מתרחק יותר כהה..X: בלע לא יודעת איך להסביר..XD

TheWingedPig

New member
עיצוב חמוד

הצבעים טובים :) כדאי לחזק את ההצללה במצח, והקפלים בחצאית מקבילים (במקום לצאת מהמרכז ולהתרחק אחד מהשני). לא מורגש שזו דולי ישנה, היא ממש טובה!

tamaguchi girl

New member
תכלס לא רואים שהיא מלפני 3 שנים :ם

היא נראית לי מעט קרחת, יש לה ממש מעט שיער
אפשר להוסיף לו עוד נפח כלפי מעלה :) זה הדבר היחיד שהפריע לי, כל השאר באמת מקסים!

שדה,מומיה,משהו כזה,אבל אני צריכה עזרה../images/Emo122.gif

בייס מצ'אמה:) מבוסס על ציור שלי,והציור שלי לא קירח
דווקא יש לו מלא שיער נורא מסובך והכל,וגם התחבושות יותר מסובכות אבל כל העניין לא בדיוק הגוני,יש המון פיתולים הכי א הגיוניים בעולם,ואני תוהה אם להשאיר את זה ככה או לצייר לה שיער:\למען האמת ניסיתי,לא הצליח...הראש שלה קצת עקום וזה מסובך לי:X אני גם א יודעת איך להצליל את זה:O בכלל:Oכל מה שאני יודעת לעשות זה כפלים (גם בקושי),ודי ברור לי שזה לא הולך פה:Oאמ...עצות? יש מלא קווים שבורים וניסיתי לתקן,וניסיתי,וניסיתי,ואני לא מצליחה:(איך אני עושה את זה?

TheWingedPig

New member
תפוז מטומטם..

לא רצה לשלוח לי את ההודעה. ואז כמובן הכול נחמק..>< טוב, אז תמצית התגובה שלי: המתאר חלק מדי, התחבושות מקבילות באופן לא הגיוני, במקום לעלות אחת על השניה. חסר קשרים (לא ברור איך התחבושות מוחזקות על הגוף), וקפלים לתחבושות. תשתמשי בפיתולים של התחבושות כדי לגוון בציור, זה יוסיף עומק ותלת מימד (ראי דוגמה מצורפת). לגבי השיער - משהו מבולגן ופרוע מאוד יתאים. במה את מסתבכת עם השיער, אולי אני יכולה לעזור? בסך הכול, רעיון נחמד :)

sha chan XD

New member
הא ../images/Emo6.gif

זה ממש מזכיר לי תבנית (די) ישנה, שעשיתי בסגנון D: (מן מזוכיזם כזה..? XD) לדעתי תוסיפי לה שיער, או~ שתעשי לה קרחת יותר מעניינת(ואין לי מושג איך לעשות את זה XD) כדי שיראה שהכוונה שלך היא קרחת, ולא שסתם לא התחשק לך (או לא הצלחת) לצייר שיער. אני עדיין ממליצה להוסיף איזה שיער פרוע כזה [: חוץ מזה, מסכימה עם ההערות של חנה ^^

YuviR

New member
אחת חדשה הפעם :)

בייס מדולקאט בשביל תחרות בהשראת תפוזים ושוקולד בdisappeared elements

TheWingedPig

New member
הו, זה ממש חמוד

אהבתי :) כדאי להוסיף לתפוז מרקם כלשהו וקצת לשנות את ההצללה, ההצללה הנוכחית גורמת לו להראות כמו כדור נוצץ.. בהצלחה!

למעלה