SAKMASH

dcohn

New member
../images/Emo112.gif../images/Emo80.gifSAKMASH../images/Emo78.gif../images/Emo221.gif

שיר השבוע: - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה:

oO Barbie Oo

New member
בזמן שאני צורבת לי דיסק...

שיר השבוע: עליי- סאבלימינל ודנה הליידיבוי
- אלבום השבוע: הדיסק שאני מקווה שאני אצליח לצרוב דרך הווינדואוז כוסאומו
- האדם שעשה לכם את השבוע: ג'-ו-ב-י
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): ממש כל השיר בראשית של אסף אמדורסקי, באהבה עצומה לאקס שלי :]
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "גדלת להיות אדם שאני גאה להכיר". -ג'ובי
- דבר שהשגתם השבוע: אווווווי כמה שהשמנתי :]
- מאכל השבוע: הנאפיס של אתמול בלילה בהחלט
- משהו שעשה לכם את השבוע: מיראז', ג'ובי (איזה מוזר זה לקרוא לו ג'ובי חח)
- משהו שהרס את השבוע: לילה לבן עם האקס הטמבל
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: הכל לטובה
השבוע שבפתח:
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: סוף שבוע
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאביב תבוא אליי, שנדבי והאקס שלי יתאפסו על עצמם
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ג'ובי :] אביב בע"ה! ואת השומר בכניסה להחלקרח!
סתם:
- תמונה: הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

R o n 2 5 6

New member
יאללה,לזכר הימים הטובים

- שיר השבוע: מרגול-עץ ירוק מפלסטיק.כמה שזה גיי,שיר יפה. - אלבום השבוע: כל השירים של מרסדס מ "תעשה לי ילד" - האדם שעשה לכם את השבוע: אממ,מהעבודה.וקארין אולי. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "קולות ששמעתי הפכו לשתיקה,חלזונות שהצלתי אסירי תודה" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): לא יודע - דבר שהשגתם השבוע: הפקדתי את המשכורות סוף סוף והסתפרתי - מאכל השבוע: חזרנו למוזס - משהו שעשה לכם את השבוע: אתמול היה נחמד,גם בשישי בעבודה - משהו שהרס את השבוע: המשמרת סיוט ביום רביעי,שלא יצאו מהצבא בשישי כמו שהיו צריכים
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: עוד לא התגייסתי וכבר אני חושב שהצבא הוא זין. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:בנון? - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה כיף -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סרטנה ושטדלר!

R o n 2 5 6

New member
האמת איכשהו יצא טוב שארנון נשאר שבת

רק שלא יעשו עוד שטויות השבוע.

למעלה