המלצת השבוע

MirrorGirl

New member
../images/Emo28.gif

ספר- וויתרתי לקרוא XD סרט- המסור 2/3 , ועצה בקשר לסרטים , אל תראו אותם עם ידידים סאדיסטיים ומשועממים!!11 [שיתחילו לצעוק כמו איזה נקבות בכל קטע מפחיד
] להקה- 30STM קליפ- 30STM - The Kill דיסק/אלבום- 30STM - A Beautiful Lie ערוץ- יס סטארס
לייק בארור!
סדרה- נמלטים , הירוס

סופי 777

New member
אוקיי

ספר-צופן דה וינצ'י. סרט-רקוויאם לחלום. להקה-Amatory קליפ-לא יודעת. דיסק/אלבום-של Amatory. ערוץ-יס סטארס. סדרה-The O.C.

../images/Emo41.gifעונה../images/Emo9.gif

ספר-"תשליך" של ניר קיפניס [הכתב ההוא מבלייזר] סרט-ממ.. להקה-"Flyleaf". מדהימים מדהימים. קליפ- אין לי דיסק/אלבום-"in your honor" של פו פייטרס ערוץ-ביפ סדרה-סאות'פארקקק

Celebrity Skin

New member
../images/Emo112.gif.

ספר-"ארוכה הדרך למטה" של ניק הורנבי. סרט-"LAST DAYS",לא אכפת לי כמה אנשים יגידו שהוא גרוע או משעמם,אני ממש אוהבת אותו. להקה-ממ הכי הרבה שמעתי HOLE והם לא כאלה מוכרים אז אני אמליץ עליהם. קליפ-ממ..אין. דיסק/אלבום-Pretty On The Inside-Hole ערוץ-...? סדרה- O.C
.

Moldy Peach

New member
../images/Emo15.gif

ספר: האחרון שקראתי.. Just One Look - הרלן קובן סרט: Half Nelson להקה: The Vice קליפ: Scissors For Lefty - Ghetto ways אלבום: Albert Hammond Jr. - Yours To Keep ערוץ: יס+ סדרה: WEEDS

sha na na revol

New member
אני....

ספר- Douglas Coupland - Girlfriend In a Coma - יותר אנשים צריכים לקרוא אותו!!!!! סרט- "מיליונים" להקה- לאריקין לאב קליפ- שונא קליפים יחיה! חחחחח. Manic Street Preachers - Motorcycle Emptiness דיסק/אלבום- Mcfly - Wonderland ערוץ- הוט פריים סדרה- אני לא ממש רואה סדרות... סמולויל \ לויס וקלארק. ראיתי פעם "מורעבים" ביס... יש את זה? גם האנטומיה של גריי זה נחמד, אבל לא ממש יותא לי לראות...

Rose131

New member
אומ.

ספר-הספר הזה. איך קוראים לו? Three Men In A Boat או משהו כזה. התחלנו לקרוא אותו היום בשיעור אנגלית והוא פשוט מטומטם לחלוטין אבל מצחיק אחושילינגXD סרט-13 להקה-אוונסנס? קליפ-ליתיום, הלנה דיסק/אלבום-Fallen ערוץ-M2. דה. סדרה-סמולוויל

למעלה