סיכום שבועי

ענת 19

New member
../images/Emo113.gifסיכום שבועי../images/Emo113.gif

שיר/י השבוע שלכם (של רמי):
שיר/י השבוע שלכם (לא של רמי):
תמונת/פליקס השבוע (לא חייבים אם שמתם כבר בתמונת השבוע):
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: ציטוט/י השבוע: איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: האם פגשתם את רמי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: שאלת בונוס : מה הכי בא לכם לאכול עכשיו ?
שבוע מקסים לכולם!

ענת 19

New member
../images/Emo187.gifעונה ראשונה

שיר/י השבוע שלכם (של רמי): "אהביני" (כי שמעתי אותו ב"לא סופי" וזה גרם לי להתאהב בו מחדש) שיר/י השבוע שלכם (לא של רמי): "חדשות טובות" של מירי מסיקה , פשוט מתנגן בראש כל הסופ"ש תמונת/פליקס השבוע (לא חייבים אם שמתם כבר בתמונת השבוע): שמתי כבר בתמונת השבוע תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: ראיתי סרט מקסים וישן שנקרא "חיים בלתי גמורים" של לאסב הלסטרום. התחלתי לראות אותו במקרה והוא פשוט שבה אותי, מומלץ ביותר ! ציטוט/י השבוע: עוד משהו ששמעתי ב"לא סופי" והפעם מיאיר לפיד : מכירים את הדיאטה המעולה STTL ? פשוט מאוד... סתום ת'פה תתחיל לרוץ
(מה שנכון נכון) איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: יום שני - הייתי בהופעה "לא סופי" והיה מדהים ! משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: אני קצת חולה, אז הצינון הוריד את המצב רוח משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: נשמע טפשי אבל אולי כל בחורה תבין אותי - קניתי ג'קט חדש אז אני מצפה ללבוש אותו (וואו נשמע ממש ממש שטחי) האם פגשתם את רמי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: כל הנ"ל - כי תמיד כיף לראות את רמי במיטבו. בייחוד שהיה עם יאיר ותמיר, הוא היה מקסים , נינוח וכיפי. והוא שר מדהים (הבנתי מההופעה שהוא הפסיק לעשן..) סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: מצונן... שאלת בונוס : מה הכי בא לכם לאכול עכשיו ? סושי

nizzan

New member
../images/Emo215.gif

שיר/י השבוע שלכם (של רמי): בין היש ובין האין / השמיים יעזרו לכל שיר/י השבוע שלכם (לא של רמי): תמיד כשאתה בא תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: גוסיפ גירל עונה 3 שהתחילה להשתפר ציטוט/י השבוע: "עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה" - דודו טסה, די המנטרה שלי בתקופה האחרונה איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: אממ... עצוב אבל לא עולה לי כלום משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: השבוע. משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: יום רביעי האם פגשתם את רמי השבוע? לא בדיוק סיימתי לאכול אז לא בא לי שום דבר.. שבוע טוב לכולם!

ענת 19

New member
גם אני רואה Gossip girl

לפעמים אני מרגישה שזה כ"כ שטחי אבל אני מתה על זה!!

עונה שלישית ../images/Emo3.gif

שיר/י השבוע שלכם (של רמי):
את שרה ברדיו ובוא ברימקסים של יוסטון פרוגקט (בגלל שחפרתי על זה עכשיו ובגלל שזה הכי הרבה רמי ששמעתי לאחרונה... אבל לפחות משהו טוב יוצא מהעבודה הזאת...) שיר/י השבוע שלכם (לא של רמי):
לוחמת של אייל גולן ודי לכאב של ריטה והכנסייה (לא בהכרח בסדר הזה) תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:
גלגלצ. ממזרים חסרי כבוד. ציטוט/י השבוע:
אז מה ככה וזה?
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:
יום שישי בצהריים, טיול עם החבר בתל אביב והתכרבלות במיטה אחרי חודש+ גדושים בלימודים ועבודה משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:
תשישות מהעבודה משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:
חופש!!! וחנוכה. האם פגשתם את רמי השבוע?
לא. מקווה ללכת להופעה בזאפה בעוד שבועיים. סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:
מתיש. טוב שנגמר. הכי טוב סופשבוע
שאלת בונוס :
מה הכי בא לכם לאכול עכשיו ?
הרגע אכלתי במבה וביסלי גריל. הכי בא לי לשתות קולה
שיהיה שבוע מוצלח ורגוע

למעלה